Podaj dalej

Zaczęty przez emik, 23 Listopad 2009, 19:29

Troll81

A gdzie oni niby mojego avatarka mają??

ryzykantka2

a tak strzelałam  XP
http://www.boincstats.com/signature/user_1985664.gif

Troll81

Sieciowy komiks o maniakach apple i mają robota :D Eve :D

Troll81


Pantarhei

Mr. Squirrely z komiksu Applegeeks?
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

#285
Blisko :D

http://www.applegeeks.com/comics/issue70.jpg

Pantarhei

Gina McQuarrie ???

Przerąbaną ta zagadka.

Chyba jednak niejaka Naku. ?
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

Brawo :D to Naku :D czyli demoniczna dziewczyna z helpdesku

Dajesz Panterka

Pantarhei

W necie banalnie łatwo jest znaleźć każdą treść. Z grafikami sprawa jest b. trudna. Bez Twoich podpowiedzi raczej by się nie udało.

Teraz będzie sporo treści.

Pantarhei siedzi na ławce w parku, obok niego leży jego telefon komórkowy. Podbiega do niego Troll, chwyta komórkę i odbiega. Pantarhei rusza za nim, dogania go po 200 m i chwyta. W tym momencie Troll odwraca się i mówi "Puś bo ci k__wa, za__be!!!". Wystraszony tym oświadczeniem Pantarhei puszcza, a Troll  ucieka z komórką, tym razem skutecznie.
Jak w nauce nazywa się przestępstwo, które Trollu popełnił?
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

rozbój? (zabór mienia połączony z groźbą karalną)

Pantarhei

#290
No właśnie nie jest to rozbój, choć blisko.

Zauważ, że kiedy zabierałeś mienie nie groziłeś mi. :)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Pantarhei

Sam rozwiążę tę trudną i nudną zagadkę, bo zamierzam zrobić sobie dłuuuuuuuuugą przerwę od forum, które niestety negatywnie wpływa na moje obowiązki zawodowe...

odpowiedź - Troll popełnił kradzież rozbójniczą (art.281 k.k.).

W zamian wstawiam jeszcze trudniejszą zagadkę:
Co to jest: Po wodzie pływa i kaczka się nazywa?
Odpowiedź nie wymaga zatwierdzenia przeze mnie!!! (można zadać od razu swoje pytanie)

Dla ułatwienia dodam, że hasło odpowiedzi to cztery litery, pierwsza "P" a dwie ostatnie "gu" (P_gu).

Tymczasem- Borem, lasem.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Pigu


szuu

Dobre to było..
uśmiałem się jak w dziale humor  XD
BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

emik

Pigu zadawaj pytanie


Pigu

co oznacza tatuaż na łapsku lidera grupy Behemoth

emik

Non serviam - łaciński zwrot oznaczający: nie będę służył. Co oznacza w przypadku Nergala?  jest zazwyczaj przypisywane Lucyferowi. Zgodnie z tradycją anioł ten powiedział te słowa, by podkreślić odrzucenie służby dla Boga w Królestwie Niebieskim. Ta ekspresja dumy wyraża jego niezależność. Wypowiedzenie tych słów jest jednocześnie przyczyną jego upadku i wygnania do piekła, gdzie sprawuje rządy jako Szatan (łac. przeciwnik).


Pigu

dajesz  :parrrty:

emik

to coś prostego - kto jest ukochaną Wiedźmina


Pigu


emik



Pigu

gdzie urodził się główny bohater fallout 3

emik



Pigu


emik

nie grałem, to skąd mogłem wiedzieć, że jego rodzice byli na jakiś badaniach poza kryptą i tam właśnie się on narodził, ale gdzie dokładnie to nie wiem


Pigu

 %) czy powinienem to uznać?

emik

czekaj aż toś inny poda prawidłową :)


legis

Główny bohater gry urodził się i mieszkał w krypcie, która nigdy nie została otwarta (ma ona numer 101 i położona jest w okolicach Waszyngtonu). W 2277 roku (czyli w 200 lat po wojnie atomowej) postać opuszcza bezpieczne schronienie poszukując swojego zaginionego ojca.

Pigu

hehe główny bohater nie urodził się w krypcie, urodził się w okolicach Rivet City, do krypty przeprowadził się jako niemowlę

btw: krypta została otwarta przynajmniej 3 przed rozpoczęciem akcji gry  %)


Pigu

pytanie podstępne było, bo tak jak napisałeś się bohaterowi do pewnego momentu wydaje  :ph34r:

emik

no to któryś zadawaj pytanie :)


legis

Która z aktorek 4400 mówi po polsku?

emik

Christina Jastrzembska w jednym odcinku grała krótki epizod, ale pewnie chodzi o kogoś innego - więc później poszukam 


Troll81

jedziemy dalej legis??

legis

jasne

Cytat: emik w 06 Kwiecień 2010, 20:59
Christina Jastrzembska w jednym odcinku grała krótki epizod, ale pewnie chodzi o kogoś innego - więc później poszukam 

ale chodzi mi o aktorkę która grała w większości odcinków

legis

podejmujesz walkę?

emik

całkiem zapomniałem a tą aktorką jest

Conchita Campbell która grała Maie Rutledge a nasz język zna gdyż jej matka jest Polką


legis

i oto chodziło dajesz proszę

emik

Jak nazywa się nauka badająca właściwości mechaniczne tkanek, narządów, układów oraz ruch mechaniczny żywych organizmów