BOINC View + haslo boinc

Zaczęty przez Nietoperek, 06 Grudzień 2009, 19:22

Nietoperek

ktos moze sie orientuje w jaki sposob zmienic haslo clienta boinc 6.8.xx ? kiedys wystarczylo wprowadzic wlasne haslo w pliku gui_rpc_auth ale  teraz go nie przyjmuje i korzysta z domyslnego hasla ktore jest troche dlugawe i ciezkie do zapamietania

ksysju

Hi

Na pewno dobrze wszystko robisz ?
Bo się raczej nic nie zmieniło. Może zmień boinca na jakąś nowszą wersję ?
ksysju

Nietoperek

boinc 6.10.21 haslo wyciaglem lopatologicznie z menadzera zas to co wpisuje w pliku nie dziala wsumie ten problem juz od dluzszego czasu mialem a dzis dopiero sie uporalem z samym uruchomieniem bv na kliencie 6, a czy robie wszystko dobrze zalezy co masz na mysli mnie  interesuje tylko czy jest jakis inny plik w ktorym boinc skladuje haslo bo jak pisalem wczesniej haslo podawane w gui_rpc nie dziala lub tez brakuje mi jakies dodatkowej opcji boinc'a aktywnej i o to pytam

Szopler

Czy plik nazywa się gui_rpc_auth czy gui_rpc_auth.cfg

Nietoperek

gui_rpc_auth.cfg, tam klient 5 skladowal haslo i stamtad pobieral korzystajac np. z BV - 6-ka nie korzysta z tego hasla

ksysju

Hi

Zamiast BV spróbuj się połączyć managerem boinca i napisz co i jak.
ksysju

Nietoperek

dobra juz nie wazne widze ze albo nikt nie czyta uwaznie tego tematu albo nikt nie wie co i jak temat do zamkniecia

ksysju

Hi

Bez nerw, po prostu u nas SOA1 ( inaczej: "u mnie działa").
A szklana kula się rozbiła, więc jakieś informacje od Ciebie są potrzebne.   

ksysju

Nietoperek

#8
ok juz po sprawie w kliencie 6 plik gui_rpc zmienil miejsce przesiadywania (boinc\projects) i dlatego mi nie lapal hasla

ksysju

Witam

Zakładam domyślnie, że piszemy o boincu pod systemem Windows

Hasło dostępu "trzymane jest" w pliku  gui_rpc_auth.cfg







ksysju