Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Katalog who is who

Zaczęty przez Troll81, 26 Styczeń 2010, 16:48

Troll81

proponuję stworzenie katalogu użytkowników tego forum. W nim napisalibyśmy kto jest kim w naszym zespole :D w ten sposób młodzi na szybko orientowaliby się do kogo pisać PM w jakiej sprawie. Kazdy kto chce się znaleźć w katalogu niech napisze posta w tym wątku.

np.

TJM - Admin projektu Enigma@home
AiDec - kosiciel punktów, spec od graf
Kempler - Moderator i twórca wiki

itp. oczywiście nie znam każdego z was i wiem że nie jestem w stanie tego opisać dobrze. dlatego niech każdy chętny sam się opisze w kilku słowach....

Peciak

Trollu a nie lepiej zrobić dodatkowe ikonki obok naszych sygnaturek proponowałem już to ale bez odzewu.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Tomasz R. Gwiazda

na phpbb zwie sie to RANGI (lub Grupy) i uzytkownik samodzielnie w profilu wybiera sobie swoja :)

Peciak


,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

legis

#4
ja też ja też Trollu napisz
Legis - Kolekcjoner biletów ;)

emik



Troll81

A utworzysz tyle grup? lepiej niech każdy skrobnie dwa zdania o sobie. I to najlepiej związane z naszą społecznością....

AiDec

Alescie mi zrobili wilcza przysluge XP. Teraz bedzie 20 PMek dziennie w temacie graf :P.


A sam pomysl bardzo dobry - rozwijajcie temat, dyskutujcie nad najdoskonalszym rozwiazaniem.



Korzystajac z okazji, informuje ze na razie jestem bardzo zajety - i prosze o wstrzymanie sie z zalewaniem mojej skrzynki PMkami :). W niedlugim czasie powroce do bardziej aktywnego zycia, ale na razie mam doprawdy istotne prywatne zadania do zrealizowania.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka