Karty ATI jako GPU - co się nadaje, a co nie.

Zaczęty przez G, 02 Luty 2010, 13:30

G

Witam!
Mam na koncie lapka z kartą ATI 4600 .  Podobno karta ma ponad trzysta  :fright: procesorów strumieniowych, ale wygląda na to, że na firmowych sterach MilkyW. nie idzie się do nich dostać. Kompa nie widziałem, więc nie mogę wykluczyć prostego błędu, ale CPU  liczy prawidłowo tylko troszkę wolniej  XD . Z zawartości kolumny komputerów "GPU"  wynika, że karta została rozpoznana prawidłowo: "CAL ATI Radeon HD 4600 series (R730) (1024MB) driver: 1.4.344"   
Wiem, że większość prostych modeli kart ATI ma różne ograniczenia w zastosowaniu technologii ATi Stream, mimo to wielu kamratów robi z GPU na ATI niezły użytek  ;).
Dlatego proponuję aby w tym wątku zebrać informacje dotyczące przydatności i wydajności różnych kart. Taka giełda pomysłów przyda się wszystkim. Nawet innym wątkom np. dotyczącym firmowego kompa .

Troll81

karty ATI 4670 i 4650 chyba nie obsługują Double Precission i z tego powodu milka na nich nie poleci. Spróbuj collatza :D

G


G

Trollu -  XD już lecą pierwsze punkty z Collatz'a / grafie. Trochę to trwało, bo chłopisko przypomniał sobie o sesji i przestał przeglądać emalie. Jego lapek pracuje tylko kilka godzin dziennie ale to już widać, że pracuje  :parrrty:

Troll81