Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

boinc.exe wcina jedno jajko

Zaczęty przez Troll81, 15 Luty 2010, 22:18

Troll81

co kilka sekund boinc.exe wskakuje mi na 25% zyżycia procka, a co chcę kliknąć w zakładkę albo zaznaczyć projekt albo cokolwiek to pisze mi że usiłuje się skontaktować z klientem.... WTF???

Ktoś miał coś takiego????

Machloj

ja kiedyś coś takiego miałem, ale po zresetowaniu kompa wszystko wróciło do normy

TJM

Albo masz kosmiczną ilość zadań w kolejce, albo któraś z aplikacji muli całe API.
Na pierwszym miejscu podejrzewałbym FreeHALa %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

po wstrzymaniu nadal żre jedno jajo restart i znów żre jedno jajo....

sstratoss

Miałem identyczny problem wczoraj...nie wiem co poskutkowało...to czy przemielilo mi wszytkie WU FreeHALa i nie zaciagalem nowych czy reinstalka BM...  :-\


:

Tomasz R. Gwiazda

mnie pomoglo zainstalowanie testowej wersji Boinc

Troll81

no to pozostaje czekać na new release :D

Tomasz R. Gwiazda

http://boinc.berkeley.edu/download_all.php

6.10.32     Development version
(MAY BE UNSTABLE - USE ONLY FOR TESTING)


poza tym, odlaczenie czesci projektow (jesli ich masz duzo i wu jest duzo) tez moze pomoc

Troll81

BOINC wstrzymany a boinc.exe nadal wcina jedno jajo.... i 110MB pamięci.......  |-?

Aegis Maelstrom

Na pewno zabiło Ci wszystkie procesy? U mnie czasami wstrzymanie nie całkiem skutkuje - cały czas coś się mieli, albo samo boinc.exe, albo z jakąś aplikacją... trzeba ręcznie ubijać.

Troll81

Chyba przyjdzie mi poczekać na nowego klienta BOINC :D

TJM

W ten sposób działając to możesz sobie długo poczekać. Znajdując taki błąd powinieneś od razu wbijać na listę BOINC_dev, tam już powiedzą co robić.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

G

Napewno masz na kompie czyjąś wirtualna maszynę  XD - wiec niechcacy mielesz dla konkurencji  :deadman: