Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Czy jestem przyłączony do BOINC@Poland?

Zaczęty przez jasniak, 01 Marzec 2010, 21:17

jasniak

Na tej stronie dołączyłem do Teams BOINC@Poland ale w BAM nie widzę abym należał do takiego teamu, pozatym w BOINC Manager też nie widzę abym był przyłączony bo tam jest projekt SETI@Home... Co robię źle?

apohawk

BOINC Manager musi zrobić update projektu, żeby zczytać przynależność do zespołu.
No good deed goes unpunished.

Machloj

a jakie jest Twoje user_id? albo nazwa konta w seti?

a tak poza tym: witamy serdecznie!  :arrr:

jasniak

#3
Witam, nazwa taka sama jak tutaj, jasniak

Identyfikator BOINCstats BAM   82107

Dlaczego nie mogę się przyłączyć do BOINC@Poland przez BAM?

Tomasz R. Gwiazda

no niestety to jest ulomnosc systemu

w kazdym projekcie trzeba pewne rzeczy robic recznie: przylaczac sie do teamu, edytowac profil, edytowac ustawienia przetwarzania projektu

w samym BAM ustawiasz tylko ktore kompy maja liczyc ktore projekty

Troll81

witam i zapraszam do działu wizytówek. W projektach w których uczestniczysz musisz dołączyć do drużyny. BAM ma swoje ułomności....

eclipse99

Ja nigdy nie miałem problemu z dołączeniem do drużyny przez BAM, wystarczy mieć takie samo hasło w BAM i w projektach.
Wyjątkiem jest WCG - nie akceptuje haseł zawierających znaki inne niż litery lub cyfry.

Troll81


jasniak

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 01 Marzec 2010, 21:50
no niestety to jest ulomnosc systemu

w kazdym projekcie trzeba pewne rzeczy robic recznie: przylaczac sie do teamu, edytowac profil, edytowac ustawienia przetwarzania projektu

w samym BAM ustawiasz tylko ktore kompy maja liczyc ktore projekty
Aha, tak to wygląda.. :respect: to aby nabijać statystyki do BOINC@Poland muszę w każdym projekcie przyłączyć się do teamu BOINC@Poland?

Troll81

Teoretycznie powinien to zrobić BAM :D ale jeśli dopiero co się popodpinałeś do projektów to najszybszą metodą będzie ręczne podpięcie do drużyny w każdym z nich.

eclipse99

Jeśli jesteś zarejestrowany w BAM to próbuj tam, najlepiej wszystko robić przez BAM, również dołączać się do kolejnych projektów.
Dobrze żebyś przynajmniej na jednej maszynie miał podłączone wszystkie projekty w których uczestniczysz, nie musisz ich wszystkich liczyć.
Z czym konkretnie masz problem?

jasniak

Już, nie mam żadnego problemu, doszedłem do tego, że w BAM w zakładce Zespoły muszę zaznaczyć wszystkie projekty i wtedy dopiero szukać teamu  XP (BOINC@Poland)  %) BTW SETI jest teraz nieaktywny, to normalne? Co się dzieje z projektem kiedy jest nieaktywny?

Troll81