Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

BOINC 6.10.36

Zaczęty przez MarekZ, 06 Marzec 2010, 02:00

MarekZ

Od dzisiaj wersją rekomendowaną jest wersja 6.10.36.

apohawk

He, raptem parę dni temu wgrałem 6.10.35, żeby zobaczyć, czy się rosetta ustabilizuje.
Dzięki za info.
No good deed goes unpunished.

Szopler

To ta co jeszcze wczoraj była unstable?
Jeśli tak to sorry, ale nie zainstaluję... Ta wersja miała problemy z liczeniem na GPU Nvidia... zaciągało WU z gpugrid, ale nie chciało ich liczyć mimo kombinowania w preferencjach. Wróciłem do 6.10.18 i jakoś liczy...

Peciak


,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Szopler


Troll81


apohawk

Fajny ten bajer z ikonką ATI przy projektach wspierających, podczas dołączania nowych projektów. Zakładam, że jak się ma nvidia, to też tak robi. Jeszcze tylko nie wiem, co to za dziwna ikonka przy AQUA.
W 6.10.18 chyba tego nie było.
Mała rzecz, a cieszy.  ;D
No good deed goes unpunished.

REPAIRMAN

W Aqua, to ikonka pokazujaca ze projekt wpsiera procesory wielordzeniowe.

Troll81

Trza se bedzie upgrajdnąć

Tomasz R. Gwiazda

to i tak widoczne jest jak sie przylaczasz do projektow z poziomu klienta, jak sie korzysta z bam to tego nie widac :)

TJM

Uważajcie na jedną z nowych opcji BMa.
Od 6.10.36 monitoruje użycie procesora przez pozaboincowe procesy i domyślnie, gdy jest większe od 25% zatrzymuje przeliczanie wszytkich zadań.
Rozwiązaniem jest ustawienie nowej, dodatkowej opcji w preferencjach na 0

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Peciak

Ja na jednej maszynie z Win 7 64 musiałem cofnąć się do wersji 6.10.18, miałem systematyczne zwiechy. Na Vista 64 wszystko jest ok

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

lolek

A właśnie zastanawiałem się dla czego zadania mi się czasem zatrzymują. Ja też liczę na win 7 64 i żadnych zwiech na razie nie mam

Niekumaty Burak

A ja przez przypadek mam 6.10.37.
12 marca o godzinie 1:00 wchodzę na boincową stronę, a tam jako wersja stabilna 6.10.37 (teraz jest tam 6.10.18). Liczy bez zarzutów. Mam laptopa T61p, winxp prof sp3, liczę tylko na cpu.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

toooomelo

Właśnie przesiadłem się ze starego poczciwego XP-ka na "se7en" i chciałbym, aby programik liczył mi na systemie x64.
Czy są wersje 32bit i 64bit aplikacji BOINC ?

Troll81

Zarówno klient BOINC jak i aplikacje poszczególnych projektów są 64bitowe. Szczególnie widoczne to w PrimeGrid gdzie 64bitowa aplikacja jest 1,7 razy szybsza od 32 bitowej...


toooomelo

Dzięki za informacje.
Niestety, mam inny problem.
Mając nowy system, zainstalowałem BOINC MANAGERA, ale podczas łączenia się z menadżerem kont przez BAM! i identyfikacji konta podając login i hasło, operacja kończy się komunikatem "Połączenie z menadżerem kont nie powiodło się".
Co zrobić, aby wrócić do liczenia?

Troll81

A masz jakiegoś firewalla?

toooomelo

Cytat: Troll81 w 07 Październik 2010, 22:19
A masz jakiegoś firewalla?
Tak, mam firewalla - systemowego.
Wyłączyłem go, ale nie pomogło. Dalej nie mogę się zalogować  :(

Troll81

A przez strone internetowa dasz sie rade zalogować? www.boincstats.com

toooomelo

Cytat: Troll81 w 08 Październik 2010, 19:09
A przez strone internetowa dasz sie rade zalogować? www.boincstats.com
Tak, na tej stronie zalogowałem się bez problemów.

Troll81

hm.... ciężko coś doradzić..... a przyłączanie się do konkretnego projektu działa?