The Ides of March Challenge 15 - 16.03.2010

Zaczęty przez RAD-Poland, 06 Marzec 2010, 17:13

Peciak

Cytat: Drozda_PL w 15 Marzec 2010, 22:03
Widać, że GG z tą mocą wcale nie ściemniał...
Śmiem wątpić mam około 10 % jego wyniku i wiem na ilu maszynach robię  %)

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

BOINC@POLAND[HA$]

a da sie tam jeszcze wrzucić ukraine???
to byłoby czytelne czy ją łykniemy czy nam odchodzi...


Grzegorz R. Granowski

Witam,

Tak to wlasnie wyglada - wyscig trwa 3.5h - statystyki nie klamia - wspoolnie aktu7alnie(nawet bez GPUF)
zajmowalibysmy pierwsze miejsce. Przyznam, ze wyglada mi na to, ze nie wszystko jeszcze jest stracone
i moglibysmy jeszcze zawalczyc - nawet o 1sze miejsce!!!, ale trzeba sie szybko decydowac...

zeby nie obudzic sie z reka w nocniku - sojusz na trzecim, Wy na piatym - a wspolnie moglo byc pierwsze,
nie wiem jak Was pobudzic do jakiejs szybkiej decyzji, ale to co teraz robimy nazywa sie frajerstwo...

i nie dywagujmy o kompach, bo to nie czas ani miejsce na to


Grzegorz Granowski

Troll81

Dziękujemy  %) właśnie nazwałeś nas frajerami..... to się nazywa dar dyplomacji....

4 miejsce nasze  :attack:

Grzegorz R. Granowski


Grzegorz R. Granowski

chodzilo mi o to, ze jako POlacy nie potrafimy wygrac choc mamy po temu okazje...

BOINC@POLAND[HA$]

właśnie łykneliśmy ukraine... jesteśmy juz na 4 !!!!

Troll81

Ależ potrafimy wygrać :D dwa doskonałe miejsca z szansą na więcej czy koniecznie musimy się trzymać za rączkę? Decyzja o takim a nie innym przystąpieniu do wyścigu została przyjęta demokratycznym wyborem. Ale jeśli ktoś zechce walczyć pod barwami MPTA to zawalczy. Np [B@P]filavandrel jest w waszym teamie wyścigowym i nie mam mu tego za złe.

Tomasz R. Gwiazda

no wlasnie, ze 2 osoby licza w MPTA od nas


PS: Grzegorzu... a jak TY bys byl w B@P to bysmy mogli miec na dzien dzisiejszy nie 12 miejsce na swiecie w zespolach tylko wyzsze :) Toz to frajerstwo nie skozystac


Grzegorz R. Granowski


Tomasz R. Gwiazda

spoko, sojusz sie bedzie rozwijac. Czego Tobie jak i Polsce zycze.


Edit: Cieszmy sie ze na wielu frontach mozemy tylki kopac. Niech o nas mowia, byle by nie przekrecali nazw :)

Troll81

Nie jest to sojusz Wszystkich Polskich Tamów

http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_stats.php?pr=bo&st=0&co=12

tylko kilku pierwszych

apohawk

Miałem odpisać coś zgryźliwego, ale się powstrzymałem. Czego i państwu życzę.  :parrrty:
No good deed goes unpunished.

TP

Cytatno właśnie, ze 2 osoby liczą w MPTA od nas

Chwała im za To!

G.G. - zapewne chodziło o to, iż jeśli w tym momencie scalilibyśmy się w jedno mamy szansę już w tym wyścigu na 1 miejsce.

Mimo, iż na razie gramy osobno - to jak zliczę nasze punkty razem to mi się robi ciepło...

Jestem zdecydowanie nastawiony pozytywnie patrząc w Naszą wspólną przyszłość.

:attack:

Jeszcze pokażemy Niemcom i amerykanom kto tu rządzi!

:parrrty:

pszyklejony


BOINC@POLAND[HA$]

piękny wynik Panowie...gratuluję, duża niespodzianka   :fright:

Grzegorz R. Granowski

Tomasz R. chcialbym, zebys szanowal moj wybor funkcjonowania w swiecie BOINC w taki a nie inny sposob,'
gdybym chcial byc w B@P to bym był...

Troll81

Wyobraź sobie co by się działo gdyby dołączyły polskie zespoły z pierwszej 50 :D

Grzegorz R. Granowski

Tak TomaszP dokladnie o to mi chodzilo, ze jeszcze w tym wyscigu moglibysmy byc pierwsi...

BOINC@POLAND[HA$]

ooo uraina nas lyknęła a to świnie znowu 5.... hehhe
będzie walka na finishu... wywaliłem wszystko licze tylko pg...


Tomasz R. Gwiazda

ej ale Panowie, po co sie tak napinac ??

Przeciez mozna tez miec 1 miejsce indywidualnie

TP

Cytat: Troll81 w 15 Marzec 2010, 23:00
Wyobraź sobie co by się działo gdyby dołączyły polskie zespoły z pierwszej 50 :D
Pracujemy nas tym  :arrr:

Troll81


Peciak


,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Tomasz R. Gwiazda

sie czepiasz.

Wezcie nie siejcie fermentu. Bylo tak cicho i spokojnie.

Podniecajmy sie wynikami i miejscami i na bierzaco je komentujmy

Mchl

Potencjał to potencjał. Może Grzegorz dopasowuje ilość liczących maszyn do bieżących potrzeb.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


tmphaha


Szopler

Spokojnie... nie w tym to w następnym wyścigu powstanie pełniejszy Alliance. Wszystko wymaga czasu. Zobaczcie jaki mamy potencjał...
szczególnie, że konkurencja dodaje skrzydeł. Część z nas odpaliła wszystko co ma. Nawet kompy, które leżały dotąd w tapczanie albo są spisane na złom (ale dopiero po wyścigu).

rilian

Ukraine team rules!


JaRa

Liczyło się dwie godziny dobrze czyli 4 WU ale nic nie buforował, ostatnio juz tylko 3 WU a teraz 2  :wth:

Jak zacząłem pisać posta to wróciło do normy XD

PS jak pod Karmiczną Koalą nowszego BOINCA zainstalować??

pon, 15 mar 2010, 23:28:11|PrimeGrid|Finished upload of psp_sr2sieve_33494785_0_0
pon, 15 mar 2010, 23:28:37|PrimeGrid|Sending scheduler request: Requested by user.  Requesting 0 seconds of work, reporting 1 completed tasks
pon, 15 mar 2010, 23:28:42|PrimeGrid|Scheduler request completed: got 0 new tasks

i znowu tylko 3 :wth: :wth: :wth: :wth:



Grzegorz R. Granowski

Cytat: Mchl w 15 Marzec 2010, 23:11
Potencjał to potencjał. Może Grzegorz dopasowuje ilość liczących maszyn do bieżących potrzeb.


zwłaszcza o 23 jetsem w stanie tak na szybko skombinowac kilka xeonow... XD

TP

Zaczarowany ołówek - o cholera wygadałem się...  :shame:

Troll81


Grzegorz R. Granowski

ale jedno to trzeba przyznac - na tle innych Panstw/zespolow to wymiatamy...
nawet osobno

JaRa

Cytat: Troll81 w 15 Marzec 2010, 23:32
sudo apt-get install boinc-client boinc-manager ??


    E: Nieprawidłowa operacja boinc-client



Troll81

A jakie masz repozytoria?? bo w podstawowych repo nie ma BOINC clienta??
ew ściągnij najnowsze boinc ubuntu :D nasz kolega przygotował specjalne distro :D

Kryniek

No to ładnie pociskamy Panowie. Chciałbym popatrzeć na miny amerykańców jak polskie zespoły wymiatają im pod nosem XD Pewnie cieszą się że startujemy oddzielnie bo wstyd by był, gdyby takie mocarstwo przegrało z "jakąś" Polską.

Ps. W sumie to docieram swojego nowego procka, zobaczymy na co go stać %)

Troll81