staty w primie po zmianie nazwy konta

Zaczęty przez ksysju, 19 Marzec 2010, 17:18

ksysju

Witam

Po zmianie nazwy z ksysju na  [BOINC@Poland] ksysju występuje pod oba nazwami w statystykach wyścigów prime. Tomasz G zdaje się też.

Czy to się samo naprawi, czy trzeba gdzieś pisać ? I do kogo ?

ksysju

Can-D

Napisz do Johna najlepiej - ja pisałem w podobnej sprawie i nie było problemów.

Troll81

Najgorzej jest z zakończonymi projektami... bo tam nie ma jak zmienić..... i potem na boincstats będziesz występować pod dwiema nazwami.....

Tomasz R. Gwiazda

ooo dzieki za zwrocenie uwagi.
Wyslalem maila z prosba o polaczenie :)


Peciak

Samo się połączy. Zapewne zmieniałeś na stronach projektów a nie przez BAM. Zmieniając przez BAM nic się nie rozdziela zmieniając na stronach projektów trzeba czekać i trzy tygodnie. Tresowałem oba przypadki osobiście. %)

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Pigu

Cytat: Troll81 w 19 Marzec 2010, 17:41
Najgorzej jest z zakończonymi projektami... bo tam nie ma jak zmienić..... i potem na boincstats będziesz występować pod dwiema nazwami.....

nii - sam występuję pod kilkoma nazwami - wersja A - 1 projekt, wersja B - 4 projekty, wersja C - reszta
i wszystko boincstats trzyma w kupie po id

Troll81

Czyli jeśli zmienię nicka przez BAM to w pPot tables też mi się zmieni?? nawet jak projektu już nie istnieje??

Peciak


,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Skret

A ja mam inny problem ... przy zakladaniu konta wpisalem inny adres e-mail niz ten ktory mam w bam .... poniej zalozylem inne konto juiz na prawidlowy e-mail ale liczylem na stary ... da sie to przeneisc ? ... jakies 20k punktow ulica nie chodzi :)

Can-D

Ksysju pisze o statystykach w wyścigu -- bam i rozczłonkowanie kont to inna sprawa,a widać ,że wszystko ok w Bs.

@Skręt
Zamień w koncie w którym masz te 20k email na jakiś zmyślony ,potem w tym drugim też na jakiś inny - i spróbuj w tym z 20 k wpisać ten właściwy .