Dla zwolenników teorii spiskowych i miłośników fotografii. Zdjęcie ISS

Zaczęty przez Troll81, 22 Marzec 2010, 09:45

Troll81

http://www.jesion.pl/blog/2010/03/21/najlepsze-amatorskie-zdjecia-stacji-kosmicznej-iss/

szczękę zbierałem z podłogi....

Niekumaty Burak

Coś może być na rzeczy w teoriach mówiących, że amerykański program kosmiczny to ściema.
Kilka tygodni pracowałem na budowie. Stało kilka przenośnych plastykowych toalet. Jedna wyraźnie odróżniała się od innych kształtem, kolorem i fakturą plastyku. Wszedłem do środka, a tam napis MADE IN USA NASA.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

emik

po raz kolejny wnioskuję o to aby otworzyć oddzielny watek - tylko dla trolla w którym będzie mógł zamieszczać swoje wynalazki z internetu - no chyba, że nikomu nie przeszkadzają te nowe tematy, które do niczego nie prowadzą


Troll81


Machloj

takie nowe tematy pewnie się lepiej pozycjonują - mnie to absolutnie nie przeszkadza - po jakimś czasie takie tematy schodzą w dół, a jak ktoś trafi na nasze forum wpisując w gogla takie głupoty i się zaadaptuje to czemu nie?

apohawk

Mnie nie przeszkadza, a pozycjonowanie strony poprzez trolowanie może być ciekawą metodą promocji teamu  XD
Poza tym, czasami Troll znajdzie coś ciekawego, więc troluj śmiało Trollu  ;D
No good deed goes unpunished.

pszyklejony

Żeby zrobić takie zdjęcia, trzeba dysponować powiększeniem kilka tysięcy razy. To już niezły teleskop. Mi się udało zrobić lunetkę z różnych szkiełek :-[ , która umożliwiała odczytanie tablicy rejestracyjnej z odległości 250 metrów  ;D 

Eari

Mnie tam to nie przeszkadza. Niech każdy sobie pisze o tym, co go interesuje.