Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Konkurencja rośnie

Zaczęty przez TJM, 22 Marzec 2010, 10:21

TJM

http://podajdalej.pl/pomoz_w_tworzeniu_klastra_obliczeniowego-prosba-6154 %)

Chyba zbierają na coś w rodzaju SKB@P

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Niekumaty Burak

Cytat z forum razit
Cytat!DOCHODY Z REKLAM NA TEJ STRONIE PRZEZNACZANE SĄ NA BUDOWĘ KLASTRA OBLICZENIOWEGO BOINC!
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

tito

eee tam taka konkurencja. Do B@P jeszcze Im daleko. Ale osobiście namawiam na klikanie u Nich - jeśli zbiorą tę kasę zwiększy się RAC Polski.

TJM

Tam są reklamy adtaily za które płaci się z góry (czas/odsłony). Nawiasem mówiąc niezły pomysł na zbiórkę kasy.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

z mchl juz był kiedyś dyskutowany temat reklam na forum :D wejść mamy sporo :D

TJM

Ale zdaje się była mowa o reklamach gogli, za które dostajesz kasę tylko jak klikasz.
Za Adtaily dostaje się kasę z góry i przy niskich cenach zdziwilibyście się jak łatwo znaleźć reklamodawcę.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

tmphaha

Ja tam nawet mogę codziennie klikać  ::)

Troll81

Dajcie cynk pigowi to mchl zostanie milionerem :D z klikaniem czy bez :D

HolyCrom

Ale o co chodzi z budowaniem tego klastra?? To jego trzeba budować, czy my go tworzymy w końcu?

Troll81


tito

Cytat: HolyCrom w 25 Marzec 2010, 21:32
Ale o co chodzi z budowaniem tego klastra?? To jego trzeba budować, czy my go tworzymy w końcu?
Raz, to nie my tylko Oni.
Dwa, My już mamy.
Trzy, w tym chodzi o kupno po prostu jakiegoś kompa tak jak My kupiliśmy SKB@P, aby zwiększyć RAC teamu.

HolyCrom

Acha. Bo właśnie nie rozumiałem do czego mu potrzebny ten komputer. Czyli zwyczajnie do zwiększenie RAC. :)