Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

naiwni ludzie (8 GB ramu + XP 32bit)

Zaczęty przez emik, 06 Kwiecień 2010, 20:53

emik

wielki szacun  :respect: dla sprzedawców, którzy potrafią wcisnąć ludziom sprzęt, którego oni nie potrzebują:

napisałem tak bo dziś się uśmiałem jak byłem u mojego chrzestnego, który chciał mi się bardzo pochwalić jaki to nowy sprzęt sobie zakupił - w sklepie wcisnęli mu Athlona 2 rdzeniowego + jakąś płytę gigabite + (i to jest teraz najlepsze) 8 GB ramu - mimo tego, że zainstalowali mu do tego XP-ka - jak go uświadomiłem, i zadzwonił do sklepu z pretensjami że ten system mu tego nie obsługuje to mu wytłumaczyli, że dali więcej bo jak sobie kupi zjebena to mu to wszystko obsłuży a narazie wyłączyli w BIOSIE jeden bank żeby się system nie czepiał  XD

a teraz co najlepsze - komp służy tylko do onetu, GG no i oczywiście do naszej-klasy  ;D - nawet na BOINCA się nie chce namówić




apohawk

 XD

Ja mam 8GB RAMu, ale na quadzie z XP64, na którym liczą się 4 zadania np. Rosetta potrafi przekroczyć 0,5GB na zadanie, a przecież niektóre projekty biorą więcej, do tego trochę zakładek w Firefoksie i już firefoks bierze 300MB. A tu chciałoby się jeszcze sensownie pograć w jakąś fajną grę i pamięć leci.

Ale faktycznie szacun dla sprzedawców, 8GB RAMu do GG...

Dobrą ma tą pamięć ? Może ktoś u nas odkupi ?  XD
No good deed goes unpunished.

pszyklejony

Wyjdzie nowe gg i w sam raz styknie  ;)

Tomasz R. Gwiazda

brzmi jak na fachowcow z VOBIS :)

ja natomiast slyszalem o takim zestawie jakies 2 lata temu, Quadzik, topowa NV,  1GB RAM

emik

a nie dodałem jeszcze, że powiedzieli mu, że to na chwilę obecną jest najnowszy i najlepszy sprzęt XD

a ikspeka ma zwykłego 32-bitowego


Raptor77

Cytat: emik w 06 Kwiecień 2010, 22:10
a ikspeka ma zwykłego 32-bitowego
x64 cięzko wypchnąć bo jest po angielsku tylko :P
i7|GTX570|SSD|27" | ATV2|XMBC|3TB NAS|40"|5.1

tito

W mojej kompanii przysyłają na statki kompy: 2 jajka 512MB RAMu.  :fright: Kretyni.

Can-D

Ja spotkałem się wręcz z odwrotną sytuacją - sprzedawca złożył bardzo sensowny zestaw,taki jaki ja sam bym składał dla tej osoby co brała tego pc.Więc tak jak wszędzie w handlu,jeden podejdzie sensownie i z sercem,a drugi aby tylko sprzedać.