The Earth Day Challenge 22 - 30.04.2010

Zaczęty przez RAD-Poland, 13 Kwiecień 2010, 19:20

Niekumaty Burak

U mnie po 31,442.89 sekundach Error while computing  :wth: Druga próbka uruchomiona na drugim rdzeniu dokładnie w tej samej sekundzie liczy.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Peciak

#81
Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 23 Kwiecień 2010, 20:53
dlaczego?

trzeba realnie oceniac swoje szanse.
a no dlatego że na tę chwilę liczy nas 20 osób

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."


Filavandrel

noo coś mały odzew w tym wyścigu :(
chyba że przeliczają swoje WU i jeszcze nie odesłali nic bo długo na starszych sprzętach liczy
jutro (sobota) nie mam jak kompów przypilnować (oby net nie zdechł a ta radiówka lubi...) zobaczymy co będzie w połowie wyścigu, byle te 10 miejsce utrzymać

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Niekumaty Burak

Cytat: Filavandrel w 23 Kwiecień 2010, 22:54
chyba że przeliczają swoje WU i jeszcze nie odesłali nic bo długo na starszych sprzętach liczy
Tak właśnie jest. Do wyścigu przyłączyłem się z 12 godzinnym opóźnieniem, próbka ma jeszcze przed sobą 15 godzin liczenia. Myślę, że u wielu innych jest podobnie.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

apohawk

Masakra, jedna, dwie odesłane próbki i zmienia się pozycja o kilkadziesiąt miejsc. Byłem ok. 220, potem odesłałem dwie próbki i byłem 165., a teraz lecę w dół i jestem na 178 i tak w kółko...
Wolę krótkie WU. XD
No good deed goes unpunished.

Niekumaty Burak

Restartowałem laptopa po ponad tygodniu ciągłej pracy, próbki zaczęły się szybciej liczyć.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

apohawk

A mi trafiły się teraz dłuższe, ponad 12h na quadzie, ale mają żądają więcej punktów. Na dwurdzeniowcu chyba miałem te dłuższe próbki od początku, a już w niego wątpiłem  ;)
No good deed goes unpunished.

krzyszp


2010-04-24 13:43:08 PrimeGrid Message from server: Cullen/Woodall Prime Search (Sieve) is not available for your type of computer.


I to pomimo, że mam zaznaczony "321 Prime Search (LLR) The Earth Day Challenge project" w preferencjach...  :(

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Peciak

#89


O ile utrzymamy tempo to kto wie...
Wyraźnie widać odsiecz naszych kamratów którzy przystąpili do wyścigu ze słabszym sprzętem ( godz.8.00-9.00-24.04.10) oraz tych którzy przystąpili do wyścigu z opóźnieniem.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

pszyklejony

Naprzóddd kto w Boinc wierzy :) bij psubrata!!!  agrrrrr

kempler

U mnie się liczą 4 próbki. Jakieś 20-21h do ukończenia  ;)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81


Pantarhei

E tam.
Właśnie że bijemy się o złote majty i nie ma co schładzać nastrojów. Ja liczę całą jedną próbkę.
"boj to nie jest nasz ostatni..."
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

tmphaha

Ja też się przyłączyłem mimo mojej i kompa ogólnej niechęci do LLRów, mam tylko nadzieję, że się próbki nie wyłożą  :fright:

pszyklejony

I o to chodzi, jak jest szansa ukatrupić parę zespołów, to grzech tego nie zrobić. Sam mam jedno jajo i wiele nie zrobię ale w kupie siła :)

Pantarhei

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

tmphaha

Cytat: Pantarhei w 24 Kwiecień 2010, 22:23
PBToyz dostało niezłego kopa.

Zasługa praktycznie jednego użytkownika jeff17 , już miałem nadzieję, że to może jakiś błąd ... ale  :book: szukam, szukam i znalazłem jego kompy ... czysto teoretycznie około 100 jajek i gdyby tak powiedzmy spora ich część nie miała stałego połączenia z internetem i nagle odesłała powiedzmy po 3 próbki na jajo to mamy licząc średnio 7k na próbkę: 3x100x7k = 2,1 kk, faktycznie jednorazowo złapał około 1,8 kk ... ale to tylko gdybanie  ;)

pszyklejony



BOINC@POLAND[HA$]

moze uda się skończyć na 6m miejscu.....taki ze mnie optymista.....

Filavandrel

Cytat: BOINC@POLAND[HA$] w 25 Kwiecień 2010, 08:54
moze uda się skończyć na 6m miejscu.....taki ze mnie optymista.....

no dobrze będzie jak to 9 utrzymamy może na 8 wskoczymy, wyżej tego nie widzę... taki ze mnie pesymista  ;)
za to szacun wielki dla MPTA idą jak burza, wątpię by coś zagroziło ich 3 pozycji

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Pantarhei

Cytat: BOINC@POLAND[HA$] w 25 Kwiecień 2010, 08:54
moze uda się skończyć na 6m miejscu.....taki ze mnie optymista.....

HA$ może będzie naszym czarnym koniem :)
Może z cicha pęknie :)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

G

Nie denerwować się kamraci. ;D Co jeszcze można , to podpiąć do PrimeGrid  :attack: i spokojnie czekać na efekty.  Jak mawiali starożytni Amerykanie: kupą mości Panowie  :attack: - kupą .
Braku reklamy, o której wspomniał Tomasz, nie nadrobimy - ale jestem dobrej mysli, bo stare maszynki liczą wyraźnie dłużej.
U mnie więcej próbek daje pendingi niż punkty popychające drużynę do przodu. A to wcale nie znaczy, że nic nie liczę  :attack: . Kiedy zacząłem przestawiać CPU z EinSteina, miałem w tym projekcie prawie 4k pendingów. Teraz mam jeszcze dwa w Einsteinie oraz nowe 2k w PrimeGrid.
Zatem czekamy na odsiecz ze strony czarnego konia ... :attack:

Drozda_PL

Przepraszam, że trochę zmienię temat...  :P Ile próbki powinny się liczyć na niekręconym Q6600? Trochę mnie niepokoi czas 21 godzin...  :deadman:

Pantarhei

Mogę tylko powiedzieć, że na laptopowym T6600 2,2 GHz liczyła mi się pierwsza i jak dotąd jedyna 20 h. Wszystko wskazuje na to, że kolejne będą miały takie same czasy.
Dodam że przewidywany czas nowej próbki według managera to u mnie ok 36h.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

G

Nie mam Quada, ale może to być prawidłowy czas. U mnie lepsze procki liczą dłużej niż te słabe.
A nie wiesz przypadkiem dlaczego SKB@P ma takie fantastyczne osiągi? http://pl.boincstats.com/stats/user_stats.php?pr=pg&st=0&ti=2#64

Pantarhei

Coś go musiało wyłączyć. Tajemnicza sprawa.
Może Pigu coś wie.

A SKB@P jest przełączony na wyścig?
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Pantarhei

Chej!!!

Tu wygląda to inaczej- http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_stats.php?pr=bo&st=0&teamid=11837c6ed7c2d089de4f2ac5a53ca6e0
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

apohawk

Próbki mają różne rozmiary.  Na dwurdzeniowcu miałem próbki liczone 19h, a teraz ponad 24h. Na quadzie analogicznie.

@G
W wyścigach PG liczone są punkty za odesłane próbki, aktualna punktacja uwzględnia także te "pending" wedle wyścigowej punktaji (tak samo jak zwalidowane). Potem, jeśli okaże się, że próbka była źle przeliczona, to cofają punkty. Twój pending jest jak najbardziej zaliczony w obecnych statystykach.

P.S. Chwilowo awansowałem na 8. pozycję w zespole w wyścigu.  ;D
No good deed goes unpunished.

G

 :parrrty:

@SKB@P - miejmy nadzieję, że to tylko opóźnienia w aktualizacji baz danych ;)


     

Peciak

SKB@P liczy Einsteina i milke
i w wyścigu nam nie pomaga ...
celowa robota czy ktoś o nim zapomniał...
a może pobrał próbki liczy w cichości i sypnie je na finał ...
raczej nie ...

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

G

Jeżeli jest tak jak mówisz? - Widzę w tym robotę szpiega z krainy dreszczowców.  XD

A widzę, że masz rację : http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=1538098
Czyli 222k w Milce + 4K w Einsteinie. To oznacza jakieś 30K mniej w wyścigu w PrimeGrid  :deadman:.


     

pszyklejony


G

Niestety- to się zdarza w najlepszych rodzinach! Co gorsza - taka sytuacja bardzo skraca rzeczywisty czas wyścigów : jedna doba na rozruch+ druga na zakończenie  :deadman: .
Tym bardziej szkoda przemiału SKB@P.


     


Pantarhei

A kto jest władny przełączyć SKB@P?

Pigu! Czasem nie ty?
A może decyzja należy do walnego zgromadzenia teamu albo do GROM-u?
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Peciak

może jest obawa że sobie kompy nie poradzą to w sumie są ciężkie zadania...
ale jakieś info o tym powinno być  :(

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Pigu

jestem w stanie przełączyć, jednak nie jestem pewien, czy powinienem w związku z tym, że prime mocno ciśnie proce, a skb@p i tak mają problemy z psu

pszyklejony


Troll81