Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Ciekawostka

Zaczęty przez pszyklejony, 18 Kwiecień 2010, 16:49

pszyklejony

>>Mnóstwo było Polaków, których Niemcy określą później terminem mischling, "mieszaniec" - i skrzętnie wyłapią za pomocą jednego z pierwszych systemów informatycznych na świecie.Usłużnie dostarczonego przez firmę
IBM. Której czynny współudział w zagładzie Żydów przekonująco zarzucał Edwin Black w swej słynnej pracy "IBM i Holocaust. Strategiczny sojusz hitlerowskich Niemiec z amerykańską korporacją."<<

http://www.pardon.pl/artykul/5827/ukryci_zydzi_rzadza_polska_jest_ich_6_milionow

Troll81

eh..... jak czytam takie bzdury to łapy opadają....

pszyklejony

O współpracy hitlerowców z IBM?

Troll81

To akurat żadna tajemnica że nie tylko IBM ale i amerykanie współpracowali z hitlerowcami. Do pewnego momentu....

G

Wspólpracowali praktycznie do końca : biznes is biznes
Nie wiem czy wiecie, że bez amerykańskich patentów i wsparcia finansowego ich banków rakiety V2 i Messerschmitty nie mogły by tak latać jak latały,a U-boty tak pływać jak pływały? Amerykanie mieli bardzo duże udziały w niemieckim przemyśle zbrojeniowym np.w IG Farben, (który produkował paliwa od lat 20-ch w oparciu o amerykańską technologię) , a ponadto produkował też materiały wybuchowe, cylon B , a po wojnie środki ochrony roślin oraz świetne nośniki danych pod firmą Agfa-BASF. Amerykanie finansowo wspomagali IG Farben aż do 45roku, a później postawili szefów koncernu przed trybunałem XD. Ale krzywdy im nie zroniono, bo ktoś musiał kierować tym co zostało po rozwiązaniu zakładów. Do dziś BASF jest największym kocernem chemicznym na świecie. Obrazowo mówiąc , każda kula wystrzelona przez Wehrmacht miała amerykański wsad finansowy, czyli że amerykanie mieli udział w zyskach z każdego wystrzału i z każdej zrzuconej (na siebie też) bomby. Ale dzięki tej współpracy doskonale wiedzieli których naukowców trzeba wywieść aby ci nie wpadli w ręce rosjan. ;)

pszyklejony

Wiemy nawet, że Angela Merkel jest przedstawicielką spadkobierców tych samych kręgów co hitler.

Pantarhei

Ja tez jestem spadkobierca tych sanch kręgów co Hitler.
Moja mama ladnie rysowała, a to prawie tak jakby ladnie malowała czyli ze prawie byla malarka, wiec kwestia moich związków z kręgami hitlerowskimi jest oczywista.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Niekumaty Burak

Kilka lat temu czytałem ciekawy artykuł w Nexusie, w którym została przedstawiona teza, że USA "hoduje" sobie wrogów. Ostatni przykład to Osama Binladowski.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Peciak

ORWELL Rok 1984
tam jest taka fana teza że każdy ustrój totalitarny opiera się na na posiadaniu znienawidzonego wroga.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Troll81

Błagam, ludzie . Te teorie spiskowe to stek bzdur. Rodzina Bushów nadal robi interesy z rodzina Bin Ladenów. Ale Bin Ladenowie nie przyznaja się do Osamy. Nie utrzymuja z nim kontaktów. Skreślisz całą rodzinę bo mają kuzyna mordercę?? Jak ktos miał dziadka w wehrmahcie to znaczy że sam też jest zbrodniażem??

Sam mam niemieckie korzenie ale raczej nie poczówam się do bycia niemcem. przodków se nie wybierałem....

Gargul

Teorie spiskowae to fakt, czego dowodem  jest  "Z archiwum X". Ostatnio przypominam sobie, ten stary serial dokumentalny.

pszyklejony

Akurat to o czym piszę, to są fakty, które można sprawdzić.

Gargul

CytatOficjalnie Żydów jest w Polsce może ze 20 tysięcy. Nieoficjalnie - parę milionów. Knujących w ukryciu przeciw Polakom. Jak niegdyś Mickiewicz, Słowacki czy Stanisław August Poniatowski.
Dalej nie czytam.

apohawk

Cytat: Troll81 w 19 Kwiecień 2010, 13:29
Błagam, ludzie . Te teorie spiskowe to stek bzdur. Rodzina Bushów nadal robi interesy z rodzina Bin Ladenów. Ale Bin Ladenowie nie przyznaja się do Osamy. Nie utrzymuja z nim kontaktów. Skreślisz całą rodzinę bo mają kuzyna mordercę?? Jak ktos miał dziadka w wehrmahcie to znaczy że sam też jest zbrodniażem??

Sam mam niemieckie korzenie ale raczej nie poczówam się do bycia niemcem. przodków se nie wybierałem....
Brać go!  :attack:
XD

@Peciak:
To nie Orwell, to historia ;)
No good deed goes unpunished.

Troll81

Takie fakty to lubi fakt podawać. A jak zajrzeć w szczegóły to naciągane brednie. To tak jak z radiem erewań

nie zegarki tylko rowery
nie w Moskwie tylko w Baku
i nie rozdają tylko kradną.

100% Niemców jest spadkobiercami Hitlera. np korzystają z autostrad które zostały za Hitlera wybudowane. Więc te fakty to akurat mooooocno naciągane.

pszyklejony


Troll81

Wybacz, ale podobnie jak w wypadku teorji kreacjonizmu, po prostu dyskusja traci sens