Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Zachowanie nicka przy kolejnych projektach

Zaczęty przez Eari, 19 Kwiecień 2010, 11:53

Eari

Gdy spróbowałem zmienić projekt, trzeba było znowu zarejestrować nicka, a ten, co wybrałem, był już zajęty. Czy można jakoś go zachować?

Troll81

napisz coś więcej. jak próbowaleś zmienić projekt. Może dany nick w innym projekcie jest już zajęty??

Tomasz R. Gwiazda

i jak masz 100 pytan to moze zaloz 1 watek o temacie Eari ma problem i tam wszystko wrzucaj, bo to 10 kolejny watek ktory zalozyles :)

Troll81

A ja akurat wole żeby było 10 wątków osobnych. łatwiej nowej osobie szukac rozwiązania. Zamiast motać sę wśród setek wątków o nazwie "troll ma problem" i domyślać się czy w nim znajdzie rozwiązanie swojego....


Eari



Troll81

A opcja szukaj jest w prawym górnym rogu :D

podasz jakieś szczegóły tego problemu z kontami czy mamy zgadywać??

tito

W ogóle nie łapię tego problemu. Jedynym projektem gdzie miałem problemy z nickiem było WCG - na reszcie mogą być dziesiątki takich samych nicków, byle adres mailowy i hasło były inne.

Eari

Chodzi mi o to, że np. jakiś nick zarejstrowałem dla Rosetty, potem dołączam się np. do Docking@home, a tam jest napisane, że wybrany nick jest zajęty i tak w kilku projektach. Coś bardzo dziwnego zdarzyło mi się także, gdy próbowałem dołączyć do projektu Virtual Prairie. Założyłem sobie e-mail o skomplikowanej nazwie, żeby się nie powtarzał, a przy dołączaniu do projektu napisało mi, że wybrany e-mail jest już zajęty. Jak mógł być zajęty, jak go dopiero stworzyłem? Założyłem drugi skomplikowany adres e-mail, i trzeci, i znowu to samo. Czy do tego projektu w ogóle da się dołączyć?

apohawk

Akurat Virtual Praire sypie coś Database error, tak więc bym się wstrzymał na razie z tym projektem na chwilę.
No good deed goes unpunished.

lolek

Z tym Docking to naprawdę dziwne, ja poza WCG nidy nie miałem problemu z zarejestrowaniem mojego nicka, bo o ile dobrze pamiętam baza danych rozpoznaje użyszkodników po adresie e-mail. Co do VP to pewnie jakiś bug

Eari

Nie było to Docking@home, pisałem że na przykład :) A jeśli chodzi o WCG, to za każdym razem miałem z tym różne problemy. A dlaczego napisałeś "użyszkodników"?  :fright:

emik

 :wth: brak słów - Eari przyznaj się ile ty masz lat


pszyklejony

Bo windows, jak coś jest za skomplikowane, to pisze - wystąpił błąd bo wystąpił błąd  :D