Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Przeładowanie BOINCstats

Zaczęty przez Eari, 19 Kwiecień 2010, 15:02

Eari

Co się stanie, jak kiedyś jeden WU na GPU będzie się liczyło w ułamkach sekundy? Powstanie gigantyczna liczba punktów (już w BOINCstats wszystkie punkty wynoszą ponad 217 miliardów). Co będzie, jak nie zmieści się ona w przeznaczonym na to polu? Czy powstanie chaos, a wtedy w ogóle już nie będzie wiadomo, co jest napisane na stronie?

SzaMoT_👀

:fright:
"Niebawem to nastąpi", a BOINCstats użyje funkcji ("x")
>>> TeCzoWy🏓 >vs< 🏓SzaMoT <<< ⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓⚓
>>> Zaproszenie do sieci BOINCNetwork 🛟 <<<
>>> Zaproszenie Discord PG &📈 <<<
>>> Zaproszenie GPUGrid 🌀 <<<

🏓
echo $hello 'Info Bot BOINC@Poland >>> mamy wyzwania ponad solidarnościowe, wymiar nie ma znaczenia (światy równoległe &#129668;&#127913;☕&#128227;&#128755;� OFF&#128640;';

Eari

A co to za funkcja "x"? Prawdę mówiąc, miejsce może się skończyć już z przekroczeniem 1 biliona punktów, patrząc na objętość pola mieszczącego sumę punktów wszechczasów.

Peciak

Nastąpi wyzerowanie liczników
i liczyć będziemy od nowa,
mocarze upadną,
powstaną nowe prężne drużyny
i w ogóle fajnie będzie  XD

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Eari

Niedawno odkryłem, że nie mieszcząca się liczba punktów w BOINCstats zostaje pomniejszona, żeby była widoczna. Czy to może oznaczać, że już niedługo będziemy oglądać BOINCstats pod lupą, a w przyszłości pod mikroskopem? :o

Troll81

Albo ktoś poszerzy pole.

Eari, ty chcesz mnie dogonić z liczbą postów na forum czy naprawdę nic nie czytałeś o boinc? bo widząc twoje pytania zastanawiam się czy choć przez 5 sekund starasz się znaleźć odpowiedź. Pytasz nawet gdzie na stronie forum jest opcja szukaj. Nie żebym sam nie spamował forum  %) ale zadając tak podstawowe pytania narażasz się na opinię dziecięcia neo...

Eari

Przyznaję, że z tą opcją "szukaj" na forum, mogłem sam znaleźć.