Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Mac w Windzie

Zaczęty przez Pantarhei, 27 Kwiecień 2010, 14:52

Pantarhei

Czy istnieje program, który umożliwia odpalenie aplikacji Mac'owej w Windowsie?
Na nic takiego w "dobrych programach" i innych pobieralniach sie nie natknąłem.

Mam taką gierkę - plik z rozszerzeniem ".sit" (z tego co wiem to właśnie program na jabłuszko.) i chciałbym ją uruchomić.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

no way :D chyba że zainstalujesz sobie macOSa :D co jest możliwe na współczesnym sprzęcie :D wystarczy zakupić odpowiednią kosteczkę na allegro :D

Pantarhei

Cytat: Troll81 w 28 Kwiecień 2010, 09:09
:D wystarczy zakupić odpowiednią kosteczkę na allegro :D

Czyli jąkś kartę rozszerzeń?
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Bobo_PL

Przy odrobinie szczęścia i samozaparcia możesz sobie zainstalować MacOS na swoim PC. Jest również emulator maca z prockiem PowerPC. Zwie to się PearPC, ale to tylko ciekawostka, bo sam emulator jest chyba już nie rozwijany. Jeśli chodzi o starszą architekturę, czyli maki z prockami 68k, to istnieją w pełni używalne emulatory, np. Basilisk II.

[B@P] MSW

Nowy virtualBox 3.2 ma eksperymentalną funkcję instalacji MacOS jako wirtualnej maszyny.

Pantarhei

Dzieki. :)
Wiec jednak sie da. Jak bede mial chwile to wypróbuję Wasze pomysly.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

ja juz wcześniej miałem na virtual pc :D

sesef

[quote author=[B@P] MSW link=topic=3580.msg101981#msg101981 date=1272539123]
Nowy virtualBox 3.2 ma eksperymentalną funkcję instalacji MacOS jako wirtualnej maszyny.
[/quote]

A coś więcej w tej sprawie no i najlepiej jakby ktoś podał wersje OS która na takim virtualu da się zainstalować. Potrzebuje to do skompilowania i przetestowania wrappera do denetki dla macow (no a niestety nie stać mnie żeby kupić apple dla 1 programiku)

Troll81

jak gdzies mi leży to ci podeslę całą gotową wirtualkę. Tylko podaj mi adres na którym mozesz przyjąć 4gb maila :D

[B@P] MSW

zarzuce linkiem: http://linuxnews.pl/virtualbox-3-2-0/  może coś sobie wyłowisz  ;)

Szopler

Albo na rapida wrzuć jak masz konto... ew. chomik, ale tam za taki transfer się zapłaci... ew. rar i podział na wiele mniejszych pliczków...

Troll81

Mogę też wystawić na mule/torrenta

Pigu

tą wirtualkę masz na vboxa czy vmware?

Troll81

a bo ja wiem....