[2010.06.01 - 2010.06.07] SIMAP - June SIMAP Scramble

Zaczęty przez emik, 01 Maj 2010, 09:18

Czy będziesz brał udział w wyścigu?

TAK
10 (90.9%)
NIE
1 (9.1%)

Głosów w sumie: 11

Peciak

No i cmoknęli nas jesteśmy na 5 miejscu  :o

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

apohawk

Ano łyknęli. Cóż zrobić, trzeba liczyć. Ja obserwuję tą statystykę z zapartym tchem. Na razie jeszcze prowadzę  ;D ale AiDec chyba mnie wyprzedzi. W sumie to dobrze, bo to znaczy, że dokłada do pieca i drużyna korzysta.  :parrrty:
No good deed goes unpunished.

apohawk

No good deed goes unpunished.

Peciak

jakoś nie bardzo kapuje próbek miało byc 200.000 a jest .....

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

emik

próbek to chyba starczy jeszcze na pół miesiąca :)


apohawk

Tak dobrze to chyba nie będzie. Może do 10., ale dobrze, że jest więcej niż pisali. Dobiję do checkpointa.
Próbek wg mojego calc.exe jest w sumie 544617. Każda jest liczona u dwóch osób. Może jeszcze coś dojdzie. Obserwujcie batchmonitora.
No good deed goes unpunished.

Niekumaty Burak

W ubiegłym miesiącu zajęliśmy 6 miejsce, w tym mamy 5. Proste myślenie podpowiada, że za 4 miesiące będziemy na czele.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

apohawk

SIMAP w tym miesiącu szaleje. Próbki w tej serii są dłuższe. Jeśli dalej będą się tak wydłużać, to może faktycznie starczy do połowy miesiąca  XD

A nawet takie soczyste się trafiają. http://boinc.bio.wzw.tum.de/boincsimap/result.php?resultid=2777020 To zapunktowało (pkt/h) lepiej niż quantum fire  XD
No good deed goes unpunished.

dziubas

Cytat: apohawk w 05 Czerwiec 2010, 09:59
SIMAP w tym miesiącu szaleje. Próbki w tej serii są dłuższe. Jeśli dalej będą się tak wydłużać, to może faktycznie starczy do połowy miesiąca  XD

A nawet takie soczyste się trafiają. http://boinc.bio.wzw.tum.de/boincsimap/result.php?resultid=2777020 To zapunktowało (pkt/h) lepiej niż quantum fire  XD

Przyznaj się, to po znajomości takie dają. A mi, z łaski, jedną za 59. Takim ochłapem mnie tu nie zatrzymają, po wyścigu zabieram swoje zabawki i wracam do rozety i dokingu. Zostawiam Wam resztę próbek - tylko je połapcie, bo Czesi tuż tuż
  ;D
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

apohawk

No dość różnie punktują. Mam dwie takie za ponad 80 pkt. Sporo się w tej serii zmienia. Dotychczas było tak, że był ok. 1,8MB downloadu i ok. 600kB uploadu. Teraz jest ok. 2MB downloadu, a upload widywałem po ok. 60kB, ale także widziałem jedną, co miała 4MB uploadu. Dzieje się, dzieje sporo.
No good deed goes unpunished.

Aegis Maelstrom

Daliśmy się wyprzedzić, ale walka trwa. :)

Do wioseł Panowie, nie oddawajmy tanio skóry! :D

EDIT: I po wyścigu, 5. miejsce. Szkoda, liczyłem na jeszcze jeden dzień. :)

dziubas


ale refleks, ja już dawno doliczam jakieś resztki z cache'a  XD

Cytat: Aegis Maelstrom w 07 Czerwiec 2010, 12:10
Daliśmy się wyprzedzić, ale walka trwa. :)

Do wioseł Panowie, nie oddawajmy tanio skóry! :D

EDIT: I po wyścigu, 5. miejsce. Szkoda, liczyłem na jeszcze jeden dzień. :)
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Aegis Maelstrom

E tam. Ja liczę SIMAP niezależnie od tego, czy jest jakiś wyścig czy go nie ma.  ::)

Troll81

A ja wreszcie dostałem jakies próbki......  :wth:

apohawk

Ja liczę do końca próbek. Skończą się chyba za jakieś 12h.
No good deed goes unpunished.

tmphaha

#55
Wygląda na to, że admini projektu postanowili wykorzystać duże zainteresowanie z racji wyścigu  :) Miało być 200k próbek - czyli jak to sobie oni tam ładnie przeliczają (tu) ok. 4-5kk TFLOPS. Dorzucili nam gratis serię dłuższych zadań wycenioną wg nich na 8kk TFLOPS  :) ale te ostatnie naprawdę potrafią ładnie zapunktować, więc nie ma co narzekać  XD::

Edit:
Cytat: apohawk w 05 Czerwiec 2010, 11:37
No dość różnie punktują. Mam dwie takie za ponad 80 pkt. Sporo się w tej serii zmienia. Dotychczas było tak, że był ok. 1,8MB downloadu i ok. 600kB uploadu. Teraz jest ok. 2MB downloadu, a upload widywałem po ok. 60kB, ale także widziałem jedną, co miała 4MB uploadu. Dzieje się, dzieje sporo.
To co powiesz na moją:



apohawk

Też ostatnio przyuważyłem parę uploadujących 8MB, to te dają po 80+ punktów  ;D
No good deed goes unpunished.