HashClash - Kryptografia

Zaczęty przez Mchl, 12 Marzec 2006, 17:25

Mchl

Strona projektuhttp://boinc.banaan.org/hashclash/
podstrona teamuhttp://boinc.banaan.org/hashclash/team_display.php?teamid=24
[linki uległy przedawnieniu]

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

Warning: mysql_pconnect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (111) in /home/boincadmin/projects/hashclash/html/inc/db.inc on line 16
Unable to connect to database - please try again later Error: 2002Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (111)


To się niestety pokazuje przy próbie wejścia :-(

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

bec

---------- 22:38 12.03.2006 ----------

Do ok. 21:30 serwer smigał.

---------- 00:10 13.03.2006 ----------

Już działa  :D
24089748265536+1

krzyszp

Tworzenie konta wyłączone :-(

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

bec

13 Mar 2006
Our server was under mayor stress and apparently some important processes were killed. We had to restart the server and account creation will be disabled for now.

Tylko nie wiadomo na jak długo :?
24089748265536+1

Mchl

A ostrzegali ich, że jednostki są za małe ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bec

Tworzenie kont zostało włączone :)
24089748265536+1

KrzychuP

---------- 11:17 15.03.2006 ----------

Ale qkra tylko na krótko :(

---------- 09:26 17.03.2006 ----------

Działa tworzenie konta (przynajmniej przez managera) :)

---------- 14:27 ----------

Pierwsze jednostki poszły. Elegancja.  8)

krzyszp

A u mnie nie działa :-(.

Coś nie mogę trafić na moment...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

KrzychuP

Skoro 'Hash' pojawia się już w statystykach, to może by go stąd przerzucić na główną stronę forum? Chociaż w tym temacie nie dzieje się zbyt wiele. Taka moja propozycja.

Mchl

Słusznie... Zaczynam się powoli gubić w tych projekach ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

A nie mówiłem, że będzie ich coraz więcej...i w końcu będziemy musieli je w grupy poukładać....coś jak planety, gwiazdy, grupy, galaktyki, gromady, itd...na razie jesteśmy na poziomie planet :)

gaciu

...tylko jak je podzielić?

biologiczne, chemiczne, klimatyczne, informatyczne?

Mnogość projektów z początku wydawała mi się pozytywna, jednak jeżeli obecny przyrost będzie utrzymany to nie wiem czy uda mi się utrzymać wiedzę na temat celu każdego z projektów :)

bartsob5


Kubek_pl

Powinien być zrobiony co koażdego projektu dokładny opis po polsku. Może do każdego projektu przydzielić osobę odpowiedzialną za nowinki.

ps. Ja się nie kwalifgikuje - słaby angielski

kempler

Twórca projektu opublikował w lipcu tego roku pracę na podstawie wyników projektu. Można ją przeczytać tutaj: http://www.win.tue.nl/hashclash/On%20Collisions%20for%20MD5%20-%20M.M.J.%20Stevens.pdf

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

oooo :D miło bo sie projekt unieczynnił spory czas temu