MrSilence71

Zaczęty przez MrSilence71, 29 Maj 2010, 13:32

MrSilence71

Witam cały zespół BOINC@Poland!  :)

Mam na imię Grzegorz, 39 lat i mieszkam w Warszawie. Dopiero dziś zacząłem przygodę z BOINC-em. Właściwie nie wiedziałem wcześniej, że taki projekt istnieje. Niech i mój skromny sprzęt przyczyni się do chwały Polski na arenie badań i współzawodnictwa międzynarodowego na tym polu. Ale to patetycznie wszystko zabrzmiało.  :D

Serdecznie wszystkich pozdrawiam.  :)

pszyklejony

Witaj sąsiedzie  :)

apohawk

Witamy na pokładzie  :parrrty:
No good deed goes unpunished.

Tomasz R. Gwiazda

Witam kamrata ze stolicy :)

RobaL



CPU: Intel i7-2600K // Multiplier: x43.0 // Core speed: 4,4 GHz
GPU: ASUS ENGTX570 DCII // Memory size: 1.280 MB // GPU clock: 850 MHz // Memory clock: 950 MHz // Shader clock: 1.700 MHz

legis

Witaj  :parrrty:

KrzychuP

Witamy na naszej łajbie kolejnego kamrrrrata chcącego łupić bezkarrrnie punkty. Arrrr!!!  :parrrty:

Troll81

#7
Witam kammmrata  :parrrty:

no i zapraszam na erepa http://www.erepublik.com/en/referrer/Troll81  przyłącz się i walcz z nami o lepszą ePolskę

powiedz nam skąd się dowiedziałeś o BOINC

Sergeant

Witamy, każdy procek się przyda. Nawet taki, co słabo liczy.

Podaj pod jaką nazwą liczysz w BOINC, to zaliczę cię do rankingu województw. Albo wstaw sobie w podpisie tabelkę z BOINCstats.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

MrSilence71

Odpowiadam na pytania szanownych kolegów.

Cytat: Troll81 w 29 Maj 2010, 23:03

powiedz nam skąd się dowiedziałeś o BOINC

O BOINC dowiedziałem się PC Format 6/2010 z artykułu ''Najpotężniejszy komputer świata''. To mnie bardzo zainteresowało.

Cytat: sergeant w 29 Maj 2010, 23:15

Podaj pod jaką nazwą liczysz w BOINC, to zaliczę cię do rankingu województw. Albo wstaw sobie w podpisie tabelkę z BOINCstats.

Wszędzie liczę pod jedną nazwą ''MrSilence71''. Co do BOINCstats to z tym jest bida ponieważ zarejestrowałem się tam, a moich statystyk brak.

:)

Troll81

Statsy niedługo będą. Niektórzy czekają nawet kilka dni :D daj im trochę czasu... :D

MrSilence71

Cytat: Troll81 w 30 Maj 2010, 13:05
Statsy niedługo będą. Niektórzy czekają nawet kilka dni :D daj im trochę czasu... :D

No tak, poczekamy, zobaczymy. No albo ja coś schrzaniłem.  ;) Dzięki

Waldek1989

Witaj!
Statsy będą ,cierpliwości. Ja też kiedyś czekałem. A jak nie będzie to pewnie ktoś z forum ci pomoże.

mario



to be or not to be

G

 :parrrty: :parrrty:

     

MrSilence71

Napiszę jeszcze szanowne chłopaki moje zainteresowania skoro inni też o nich piszą. A więc są to:

1.Książeczki  z różnej beczki.
2.Gry o ile jest czas na to pozwala: S.T.A.L.K.E.R (3 części), Silent Hunter 3,4 i 5, Mass Effect 1 i 2, GTA IV ,a ostatnio odkryłem FIFA MENAGER 10.
3.Muzyka poważna, a także  grupa Rush i folk lub world music jak kto woli.  :)

Dzięki za miłe przyjęcie i pierwsze porady.  :)

emik

jak manager piłkarski to tylko Football Manager


Machloj

tak jest :D Football Manager to jest zabawa ;)

a bawiłeś się emiczku w FM Live cosik?

emik

ostatnio mam mniej czasu na granie, więc szkoda mi 35zeta na abonament


sebek_sp

Cytat: emik w 01 Czerwiec 2010, 19:29
jak manager piłkarski to tylko Football Manager

Jak menadżer to tylko Hattrick ;)

Machloj

Hattrick to jest bardziej gra ekonomiczna a nie menadżer :)

Waldek1989

jak manager to sokkermanager online.
STALKER - świetna gra z klimatem. Udało mi się na razie przejść tylko CZYSTE NIEBO. Polecam.

emik

jeden Machloj wie co to prawdziwy manager :parrrty:


MrSilence71

Cytat: emik w 01 Czerwiec 2010, 19:29
jak manager piłkarski to tylko Football Manager

Hm... No to chyba będę musiał go kiedyś zakupić. Słyszałem o nim same pozytywne opinie.  :)

Cytat: solo1979 w 02 Czerwiec 2010, 10:45
STALKER - świetna gra z klimatem. Udało mi się na razie przejść tylko CZYSTE NIEBO. Polecam.

Co do STALKERA to polecam przejść część 1 CIEŃ CZERNOBYLA. To według mnie najlepsza część. ZEW PRYPECI ulokowałbym na 2 miejscu.  ;D
Tak jak kolega solo1979 polecam.  :)