Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

QF - problemy

Zaczęty przez przemex, 02 Czerwiec 2010, 11:13

przemex

Coś dziwnie się u mnie zachowuje QF.

Przykładowo:
Na ubuntu 10.4 x64 (q6600, 1GB ram) praktycznie nie przelicza po 15 minutach wywala błąd próbki.
Na X P SP3 x32 (P4 HT, 1GB RAM) restartuje kompa z komunikatem "system odzyskał sprawność po poważnym błędzie"
Win 7 x64 (T7500, 3GB RAM) po 15 minutach błędy

Chyba odpuszczę liczenie tego projektu, aplikacje wyglądają na niedopracowane (w sumie to alfa ... )

A jak tam u was ?



Tomasz R. Gwiazda

czytaj forum :)
uzyj wyszukiwarki, slowo kluczowe QuantumFire
jest tam watek poruszony


aplikacja jest jak najbardziej dopracowana. Licze projekt od poczatku i nie mialem problemow.
Jest natomiast problem z nowymi zadaniami, ktore generuja bledy. Problem znany i zgloszony adminiom projektu

Troll81

#2
http://cah.tcm.phy.cam.ac.uk/results.php?userid=709

mi przeliczyło. Może masz podkręconego kompa i stąd wywałki? Jakie masz temperatury na procu?

apohawk

Trollu, tobie przeliczyło poprawnie, ale próbki z 29. maja, to tak jakoś 1. czerwca pojawiły się te uwalone. Zdążyłem 4749 punktów zdobyć w PM, zanim pojawiły się te uszkodzone. Przelicz parę nowych, to zobaczymy.
Ostatnią dobrze przeliczoną pobrałem o 7:30 UTC, pierwszą wadliwą o 9:15 UTC. Masz jeszcze w buforze trochę próbek, które mogą być dobre. Trzeba by na jakiejś nowiutkiej przetestować.
No good deed goes unpunished.

przemex

Niekręcone, liczę głównie na lapciakach - boinc idealny jest do wygrzewania po serwisie.

anyway, odpuszczam QF wywala się na wszystkich kompach, szkoda czasu marnować na wadliwe próbki.



Tomasz R. Gwiazda

 mk
Project administrator
Project developer
Project tester
Project scientist
Send message
Joined: Mar 5 10
Posts: 86
Credit: 2,500
RAC: 1
   
Unread Message 429 - Posted 2 Jun 2010 12:30:02 UTC

I will cancel all hfeqi* for now, sorry again for the problems.
Best wishes,
Martin

apohawk

Dzięki za newsa, Tomasz.
Po SIMAPie i przeliczeniu resztek magnetism wracam walczyć w PM.
No good deed goes unpunished.

Tomasz R. Gwiazda

kwestia taka czy on zrobi cancel na serverze i wu z danej serii same sie zrobia "aborted by server" czy cos

Troll81


sebek_sp

Czy punkty "Claimed" za próbki w których były błędy dodadzą się mi do punktów zdobytych czy przepadną?

tmphaha

Cytat: sebek_sp w 07 Czerwiec 2010, 22:23
Czy punkty "Claimed" za próbki w których były błędy dodadzą się mi do punktów zdobytych czy przepadną?

Niestety przepadną ...

G

Nie płacz- gdzieś na 4um napisałem o 5-u wu. Teraz widzę, że łącznie wywaliło mi 34 próbki nie licząc tych zadań, które sam przerwałem.

       

sebek_sp

Cytat: G w 08 Czerwiec 2010, 15:45
Nie płacz- gdzieś na 4um napisałem o 5-u wu. Teraz widzę, że łącznie wywaliło mi 34 próbki nie licząc tych zadań, które sam przerwałem.

Nie płaczę, tylko uczę się ;)