PrimeGrid's Birthday/Summer Solstice Challenge 16 – 21.06.2010

Zaczęty przez RAD-Poland, 05 Czerwiec 2010, 11:56

Peciak

niestety poganiacz z róznych względów odpada. Taki bacik który by zaraportował próbki o wybranej godzinie by się przydał.  %)

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

X X X

Wstaw bacika do menedżera zadań Windows i ustaw godzinę wykonania.

Troll81



Grzegorz R. Granowski

Korzystając z obecności Sesefa z GPU Vision na Waszym forum zadam pytanie :

Czy jest jakiś szczególny powód zmiany barw drużynowych???
Czy to tylko takie widzi mi się?

Pozdrawiam wszystkich liczących dla Polski i nie tylko,
Grzegorz Granowski

Troll81


Filavandrel

Cytat: sesef w 17 Czerwiec 2010, 11:30
Cytat: Piotr R. (Peciak) w 17 Czerwiec 2010, 08:56
Krótka analiza czasu obliczania zadań
Vista 64 -  AMD Phenom(tm) II X4 965 Processor @ 3,7  - 11.000 sek
WIN 7 64 - AMD Phenom(tm) II X4 810 Processor @2,6 - 15.600 sek
WIN 7 I3 - Intel i3 CPU M 330 @ 2.13 - 26.500 sek (ale włączona technologia HT więc zadań jest 2 x wiecej)
WIN X P 32 - Intel Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93 - 19.100 sek

wychodzi na to że lapek który ma i3 i miał być języczkiem uwagi liczy najszybciej biorąc pod uwagę stosunek @ do ilości obliczonych zadań  %)

To ja dorzucę jeszcze swoje

Win7 x64 Intel(R) Xeon(R) CPU X3440 @ 2.53GHz + TURBO+ HT - 21.210 sek

Win 7 x64 CPU I7 920 @ 4.00Ghz 14,290.26 sek x 8 WU  :attack:

edit: nie miałem czasu podciągnąć go do 4.6Ghz  XD na następny wyścig bardziej się postaram  ;)

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Troll81


Grzegorz R. Granowski

miałem na myśli Pana 7NBI, umiędzynarodowionego,

co do wyscigu, mimo iż Sojusz zajmuje 7 miejsce, widać jak zmiana barw przez GPUVision mocno odbiła się na wydajności,
a patrząć na niewielkie różnice między B@P i MPTA muszę, choć temat był wałkowany, zadać pytanie?!?

dlaczego nie decydujecie się na uczestnictwo we wspólnej drużynie wyścigowej?1?

jak rozumiem każdy chce wygrywać, Trolla ma nawet takie motto,  z jakiego powodu nie chcecie się więc zjednoczyć na te kilka dni,
kiedy padały (od HA$a chyba) pytania dlaczego nikt nie dołącza do B@P na czas wyścigu mam odpowiedz prostą,
na codzień uczestniczę w innym Boincowym zespole i zmiana barw nie wpisuje się w moją strategię działania,
natomiast na codzień w MPTA nie uczestniczy nikt, jest to typowa, wpólna drużyna wyścigowa,

jesteście obecnie największą polską drużyną i bardzo wiele od Was zależy, a my, maluczcy oczekujemy od Was rozsądku, dobrej woli i długofalowego planu działania,
a dostajemy odmowę nie, bo nie,
nie chće być posądzany a jakąś agitację, trudno mi jednak pojąć Wasz tok rozumowania,

odpowiedz nie jest wymagana,
GG

apohawk

Tak jak napisałeś, temat był wałkowany. Na przyszły rok można o tym porozmawiać, ale nie na godzinę przed wyścigiem albo w połowie :P
Póki co ścigając się dobrze się bawimy, obserwujemy statystyki i zestawienie roczne.
No good deed goes unpunished.

pszyklejony

Dlatego, że następnym twoim krokiem będzie - ej, słuchajcie, dobrze nam idzie, stwórzmy ten zespół na stałe. Następnym, zmiana nazwy na Grzegorz Granowski i po Boinc@Poland.

TP

Tu zając - nie dramatyzmu, bo i tak mnie nie złapiesz, znaczy nikt mnie nie złapie - czyli TPT nie przestanie istnieć, i na 99% żadna z drużyn nie zrezygnuje ze swojej tożsamości - bo zwyczajnie nie ma takiej potrzeby. Ten cały kolory polskiej wspólnoty drużyn jest piękny i nie ma sensu go niszczyć. Ale raz na kiedyś można wspólnie się ścigać ze światem - i o to chodzi GG, mnie i wielu nam podobnym liczącym w MPTA :)

Na razie jest jak jest, każdy z Nas walczy o jak najwyższy wynik,  :attack: i na pohybel nie odpuszczać bo będzie biczowanie i wbijanie na pal leserów! (znaczy leserki).  XD

toms83

A gdzie tam. Nikt nie ma zamiaru tworzyć jednej drużyny dla wszystkich projektów. W końcu kilka zespołów daje fajną różnorodność na scenie krajowej i podnosi poziom rywalizacji, choć B@P są poza zasięgiem.

Peciak

#93
Grzegorz
1. Pytanie należy zadać na forum GPU Vision. Dla nas liczenie GPU Vision pod banderą BOINC@Poland jest bardzo duża i miłą niespodzianką.
2. Ustaliliśmy że do tematu zjednoczenia wrócimy w grudniu i dotyczyło to będzie sezonu 2011.
3. Idea MPTA jest fajna ale czy wytrzyma do końca roku.
- ruszyliscie z hukiem i chwała Wam,
- zjednoczyliście liczydłowych z innych drużyn i chwała Wam
- wykażcie że nie jest to słomiany zapał, że MPTA  to nie jest wytwór na kilka miesięcy, wytrzymacie razem w idei zjednoczenia - to chwała Wam

W grudniu pogadamy i ustalimy co i jak - takie jest moje zdanie

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Troll81


AiDec

Cytat: Filavandrel w 17 Czerwiec 2010, 14:18
Cytat: sesef w 17 Czerwiec 2010, 11:30
Cytat: Piotr R. (Peciak) w 17 Czerwiec 2010, 08:56
Krótka analiza czasu obliczania zadań
Vista 64 -  AMD Phenom(tm) II X4 965 Processor @ 3,7  - 11.000 sek
WIN 7 64 - AMD Phenom(tm) II X4 810 Processor @2,6 - 15.600 sek
WIN 7 I3 - Intel i3 CPU M 330 @ 2.13 - 26.500 sek (ale włączona technologia HT więc zadań jest 2 x wiecej)
WIN X P 32 - Intel Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93 - 19.100 sek
Win7 x64 Intel(R) Xeon(R) CPU X3440 @ 2.53GHz + TURBO+ HT - 21.210 sek
Win 7 x64 CPU I7 920 @ 4.00Ghz 14,290.26 sek x 8 WU  :attack:

Win7 x64 i7 950 3.07@3.59GHz 15.000 sek (HT)
Win7 x64 i7 980 stock (3.33GHz) 14.500 sek (HT) - jak widac duzy cache pomaga (wynik zblizony do i920@4GHz)



Przy okazji: powitac GPU Vision :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

OxyOne

Dzieki

Debian Lenny x64 - AMD Phenom x6 T1055 stock /2.8GHz/ - 14,450.01
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Fallen YoDa

Ja również się pochwalę swoim głównym liczydełkiem:
Microsoft Windows 7 x64 Edition, Intel Core i5 750 @ 2.67GHz + Turbo Boost, 4GB 1600 MHz KHX, od 11,260 sec do 11,724 sec, x4 rdzenie.

PS
Postaram się w najbliższym czasie przywitać oficjalnie w innym dziale.

Troll81

 :parrrty:

witamy nowego kolegę :D i zapraszamy do działu wizytówek :D

Pantarhei

Dopiero się zorientowałem z uczestnictwa GPU Vision po naszej stronie barykady.
Wielkie dzięki!!!  :parrrty:  :attack:  :attack:  :attack:  :attack:
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Grzegorz R. Granowski

tylko przed kim Wy sie tak barykadujecie?!?

chcę tylko napisać, ze stanowczo protestuję   :wth: przeciwko mrocznej wyobrazni pszyklejonego

i ze pozdrawiam całą WIELKĄ drużynę BOINC@Poland

GG

Pantarhei

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

goofyx


Troll81

Panowie - PAX między czreścijany. Dajcie se na wstrzymanie/uspokojenie. Nikt tu nikogo wygryzać nie zamierza. Wesoło się rywalizuje i miło jest. po co zmieniać ten stan rzeczy??

goofyx


Troll81

Cytat: pszyklejony w 17 Czerwiec 2010, 20:58
Dlatego, że następnym twoim krokiem będzie - ej, słuchajcie, dobrze nam idzie, stwórzmy ten zespół na stałe. Następnym, zmiana nazwy na Grzegorz Granowski i po Boinc@Poland.

O to.

goofyx

Cytat: Troll81 w 18 Czerwiec 2010, 13:59
Cytat: pszyklejony w 17 Czerwiec 2010, 20:58
Dlatego, że następnym twoim krokiem będzie - ej, słuchajcie, dobrze nam idzie, stwórzmy ten zespół na stałe. Następnym, zmiana nazwy na Grzegorz Granowski i po Boinc@Poland.

O to.

Aha, no tak.

TP

Cytat: Troll81 w 18 Czerwiec 2010, 13:57
Panowie - PAX między czreścijany. Dajcie se na wstrzymanie/uspokojenie. Nikt tu nikogo wygryzać nie zamierza. Wesoło się rywalizuje i miło jest. po co zmieniać ten stan rzeczy??

Tyż prawda.

Ap ropo - gratuluję wskoczenia na 8 miejsce.

Troll81


Pantarhei

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Peciak

No włączyli mi prąd - J-23 znowu nadaje znaczy liczy  :P

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

tmphaha

Cytat: Pantarhei w 18 Czerwiec 2010, 16:53
A wiadomo skąd taki wystrzał Norwegów?

W poprzednich wyścigach byłoby dość podobnie, gdyby shanky startował w zespole a nie samotnie.

Pantarhei

Cytat: tmphaha w 18 Czerwiec 2010, 18:29
Cytat: Pantarhei w 18 Czerwiec 2010, 16:53
A wiadomo skąd taki wystrzał Norwegów?

W poprzednich wyścigach byłoby dość podobnie, gdyby shanky startował w zespole a nie samotnie.
Jeszcze nigdy w historii Boinca tak wielu nie zawdzięczało tak wiele jednemu userowi :)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

toms83

Jak się robi 1 mln dziennie na prockach, to można konkretnie zamieszać w klasyfikacjach.  %)

Pantarhei

Cytat: toms83 w 18 Czerwiec 2010, 20:15
Jak się robi 1 mln dziennie na prockach, to można konkretnie zamieszać w klasyfikacjach.  %)

Nie martw się. Jak dorośniemy to też sobie kupimy dużo komputerów. :)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Filavandrel

a po co dużo :) kilka mocnych wystarczy ;)
gratki za 8 miejsce, właśnie udało mi się odpalić mojego starego P D930, z 7h trwa liczenie  XD ale 2x WU na ten czas wyrabia więc trochę dodam punkcików

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Troll81

heh. jakbym miał własną firmę to jak bym na wyścig zapuścił kompy to byście zobaczyli....

tmphaha

Nie lubię wyścigów w których punktuję w klasyfikacji zespołowej  >:( Bo to oznacza, że się ktoś miga od liczenia w wyścigu  XD

X X X

No i stało się, co było nieuniknione w funkcji czasu - SUSA przegoniło Norway. Przy dłuższych wyścigach wygrywają zespoły dysponujące największymi rezerwami, mniejsi mają większe szanse w sprintach.

Widzę, że okupujecie zgodną z Waszym potencjałem 8. pozycję = norma wykonana.

U nas plany przekroczone - we trzech mamy oczko (21.). Ale jeszcze wiele może się zdarzyć, bo za nami takie firmy jak: USNavy, China, Australia, AMD, LAF, Illinois, Italy, Russia...

goofyx

A gdybyśmy współracowali pod jednym szyldem bylibyśmy pewnie na 4-5 miejscu.
Ale w Polsce takie coś nie przejdzie.