Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

BSG Online

Zaczęty przez Tomasz R. Gwiazda, 12 Czerwiec 2010, 22:50

Tomasz R. Gwiazda

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-battlestar-galactica/101198

dla zainteresowanych

legis


OxyOne

Startuje w jesieni

http://battlestar-galactica.bigpoint.com/
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

legis


emik



AiDec

Hmmmm, a co te nietryby pokazaly w tym filmiku? Komiks? Film? Czy gre? A jak gre to jaka - rtsa? A moze zrecznosciowke? Do penisa to nie podobne i nawet ciezko powiedziec o co w tym biega, co to bedzie, jaki typ... Przerost formy nad trescia w filmiku, to i tak samo bedzie z pelna zawartoscia. Bezdyskusyjnie.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Machloj

niekoniecznie - eve online też miała podobny trailer, a gra to super pożeracz czasu :)

legis

Cytat: Machloj w 14 Czerwiec 2010, 08:40
niekoniecznie - eve online też miała podobny trailer, a gra to super pożeracz czasu :)
i kasy 

AiDec

Cytat: Machloj w 14 Czerwiec 2010, 08:40
niekoniecznie - eve online też miała podobny trailer, (...)

I dlatego nigdy nie zagralem w Eve i nie zagram. Nie przekonali mnie. Jak im sie nie chce zrobic nawet interesujacego filmiku, to na pewno nie chce im sie zrobic dobrej gry. Zeby sprzedac, trzeba zachecic - nie chce im sie dobrze zachecac, mnie sie nie chce kupowac... kota w worku. Nie maja na tyle wyrobionej marki (jak np. Blizzard) zeby sprzedawac cos, czego dobrze nie `oprawia`. Na razie BSG kojarzy mi sie jedynie z choroba wscieklych krow i raczej srednim serialem. Jesli chca to zmienic, to musza sie bardziej postarac. Jak dla mnie.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

legis

AiDec nie wspierasz Skandynawów Eve to produkt made in Iceland  ;)

emik

dostałem zaproszenie do beta testów XD