[2010.07.08 - 2010.07.15] Collatz Conjecture - COOL!

Zaczęty przez Mori, 06 Lipiec 2010, 00:11

apohawk

Standard w boincstats po padzie/niedostępności projektu.
No good deed goes unpunished.

Mori

Swoją drogą, myślałem, że dzięki temu wyścigowi jakoś tak ogólnie się podniesie ilość punktów robionych w CC, a tu wychodzi na to, że generalnie jest bez zmian:

(tzn. jest więcej niż tuż przed wyścigiem, ale średnia wcale nie jest jakaś większa niż np. miesiąc temu)

Rysiu

Od nas to chyba nikt nie przykłada się do liczenia Collatza  %)

X X X

Półmetek za nami, trwa rywalizacja o miejsca 1 i 4, mam już >2k zadań w pendingu. Statystyki zwariowały od upału - dałem cynk Willemu.

Pozostaje jakoś przeżyć rekordowe temperatury - dziś znów ma być 35C w cieniu, ale jutro już trochę chłodniej.

Mori

O pierwsze miejsce zaraz się ta rywalizacja skończy, to już praktycznie przesądzone. Różnica 100k, a różnica pomiędzy outputem z ostatniej godziny obu teamów to 200k.

Paudys

Marcin
BOINC@Poland - liczymy na Ciebie!

apohawk

Przez te upały wyłączyłem liczenie na grafie. Widać GPU Force oprócz inwestycji w grafy inwestują też w klimę ;)  :respect:
No good deed goes unpunished.

Paudys

a co tam upał, ja jeszcze podkręciłem GPU  ;)
Marcin
BOINC@Poland - liczymy na Ciebie!

Rysiu

Cytat: apohawk w 13 Lipiec 2010, 10:22
Przez te upały wyłączyłem liczenie na grafie.
Lodem się chłodzić i liczyć za wszelką cenę dalej kamraci  %) :arrr:

apohawk

Ja mam okna na południe, więc gorąco się robi masakrycznie. Teraz spadło trochę deszczu i się ochłodziło, więc grafa znowu liczy  :attack:
No good deed goes unpunished.

Paudys

Czy tylko mi nie działa strona projektu? Już drugi dzień nie mogę nic odesłać.
Marcin
BOINC@Poland - liczymy na Ciebie!

Troll81


Rysiu

Jakaś jedna wielka lipa ten wyścig - ja kompletnie zniknąłem ze statystyk  :wth:

Mori

Spokojnie, Rysiu, to akurat wina BS - zrobią parę aktualizacji statów i wrócisz, nic nie zginie - już tak miałeś :P

AiDec

Cytat: Rysiu w 13 Lipiec 2010, 22:47
Jakaś jedna wielka lipa ten wyścig - ja kompletnie zniknąłem ze statystyk  :wth:

Tak patrzac na Twoj wykres, to widac ze nie mozesz sie zdecydowac - liczyc, nie liczyc, liczyc, nie liczyc...  %)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Rysiu


AiDec

Nie wazne jak facet zaczyna - wazne jak konczy ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Paudys

Skończyliśmy na 4 miejscu, udało się odzyskać pozycję. Ale tym razem poza podium.
Marcin
BOINC@Poland - liczymy na Ciebie!


X X X

Dziękuję za wspólną zabawę w trudnym wyścigu. Rewanż zorganizujemy pewnie dopiero jesienią, kiedy będzie łatwiej o stabilność projektów.

#4, #21 dla Boinc@Poland
#5, #2, #7 dla GPU Force
:parrrty:

Troll81