Lista darczyńców projektu SKB@P - Modernizacja

Zaczęty przez Troll81, 16 Lipiec 2010, 09:47

Cyfron

Wpływy na konto w dniu dzisiejszym:
emik - 50PLN
Anonim - 200PLN
Apohawk - 100PLN

Razem na koncie w tej chwili: 1777,60 PLN

Może ktoś jeszcze ?  %)  :arrr:

Chwała wpłacającym !!  :parrrty:


Cyfron


Otrzymałem grafiki od b0b3ra - tutaj można mu dziękować i bić pokłony  :respect:

Pigu


lolek



kret


apohawk

No good deed goes unpunished.

Szopler


AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

GRID

kurcze taki masowy respekt  :), to i ja się przyłącze  :respect:
Oczywiście podziękowania również dla Troll emik i Apohawk.

Dzięki takim osobom projekt SKB@P ciągle rośnie i napawa optymizmem.
Pokazuje jak ludzie mogą być dobrzy i serdeczni.    ???
Jak wspólna pasja potrafi łączyć.  :)

Troll81

 :respect: :respect: :respect: :respect: wszystkim darczyńcom SKB@P

Cyfron

Zapomniałem poinformować o jeszcze jednej wpłącie:
Kret: 30PLN

Troll81

wazne żeby w pierwszym poście się zgadzało :D

kret

a już się bałem, że gdzieś po pijaku źle pieniądze posłałem %)

Cyfron

czy nie ma kto odstąpić sprawnych dysków (najlepiej SATA) o pojemności pow 80GB?

Chciałbym wymienić dyski w SKB@P2 i 3 na większe, żeby na nich też można robić backupy systemów.

Troll81

dysków niet. Ale wypłaty już powinny być więc i sypniem groszem na SKB@P.

Kammmmraci do dzieła  :attack: :attack: :attack:

Cyfron

Cytat: Cyfron w 04 Kwiecień 2011, 17:43
czy nie ma kto odstąpić sprawnych dysków (najlepiej SATA) o pojemności pow 80GB?

Chciałbym wymienić dyski w SKB@P2 i 3 na większe, żeby na nich też można robić backupy systemów.

Poza dyskami, przydałaby mi się najprostsza, sprawna myszka na USB - często mi jej brakuje i muszę pożyczać z pracy a to ostatnio robi się problematyczne...
Anyone ?

drWarlock

mam ci kupic, wysłać, przeląc pieniądze ??
ww jakiej formie sobie życzysz ??

Cyfron

ja się pytam o elementy, bo może komuś zbywa, ma gdzieś w pudle niepotrzebne bety, a u mnie by one popracowały ku chwale BOINC.

Jeśli chcesz zrobić wpłatę na SKB@P to w pierwszym wątku tego postu masz weszlkie informacje potrzebne do wpłaty :)

drWarlock

więc się pytam
bramka nr 1:
przelewam kasę kupujesz myszkę
bramka nr 2
kupuję myszkę i wysyłam ją Tobie
bramka nr 3
biorę jedną z myszek którą mam w pracy i wysyłam Tobie

wybierz bramkę :D

Cyfron

jak teraz tak myślę, to chyba koszt wysłania myszki będzie większy niż kupienie jej tutaj na miejscu, więc pewnie myszę kupie tutaj :)

Może od razu z zasiłką do SKB@P3 o której była mowa jakiś czas temu :)

Edit:
a kase zawsze możesz przelać :)

drWarlock

jak chcesz  :)
kasę wpłacę
zasilacz - nie mam tyle wolnych środków w tym momencie

Troll81

#223
dlatego robimy składki :D rzadko kto wyskoczy z kilkuset złotych ot tak.

MOja wpłata już poszła :D pora na resztę kammmmratów :D  :whip: :whip: :whip: :whip: :whip:

mpaweu

#224
Witam :)
przeczytalem caly watek zeby zaczaic o co kaman..
i mam takie spostrzezenie:
Nie wiem kto odpowiada za strone glowna http://www.boincatpoland.org ale wydaje mi sie
ze na glownej powinien byc przynajmniej link do tego tematu o SKB@P..
Najlepiej gdyby na glownej byl wielki banner ze "potrzeba forsy" i numer konta i takie tam..
albo "wesprzyj Boinc@Poland"..
Jestem nowy tu i troche sie zmeczylem szukajac takich prostych informacji jak zbiorka pieniedzy na superkomputer..
ok
chwilowo koncze marudzenie..
ale obiecuje ze jeszcze wroce do tego tematu...
wszak, forsa jest wazna..

tymczasem wplacam :)
pozdro dla wszystkich i niech RAC bedzie z wami :)

pro fide rege et lege / volenti non fit iniuria

Cyfron

Myślę, że kasa nie jest nam potrzebna na tyle, aby to tak mocno reklamować:)
Ale i tak dziękujemy za ważne spostrzeżenia-jak kiedyś będziemy chcieli więcej uzbierać, to na pewno pójdzie informacja po stronach :)

Troll81

witam cię mpaweu na forum i zapraszam do działu wizytówki. Miło mi że mimo iż jesteś "świerzynka" to zaczynasz od wpłaty na SKB@P. Powiedz nam z jakiego województwa jesteś to dopiszemy cię do rankingu województw.

Gdyby pisać o wszystkich naszych inicjatywach (i tych udanych i tych planowanych i tych co upadły) to nie starczyłoby głównej  %)

Cyfron

Nowe przelewy:
Troll: 50PLN
MPAWEU: 40PLN

:parrrty: :parrrty:

Krzysiak

Mogę ofiarować płytę główną Abit IP35P działającą na 99,99% - działa w 100% jak rok temu wyciągałem ją z kompa
Płyta ma wgrany nie oryginalny BIOS pozwalający na pracę z procesorami serii Qxxx

U mnie pracowała z pół roku z prockiem Q9400 OC na ok 3,2 GHz

Więc jak jest potrzebna do SK@P to mogę podesłać

i dorzucić chłodzenie na procek do tej płyty Arctic Cooling Freezer 7


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Cyfron

ja przyjmę zawsze, tylko nie wiem co na to reszta kamratów - będziemy mieli procka do tego? (bo dysk i zasilacz to spokojnie będzie, ram też chyba będzie)

Troll81

z problemów które opisywałeś podejrzewam że w jednym SKB@P padła własnie mobo. Proca się znajdzie  %)

Cyfron

ale teraz kompy ładnie liczą :)
a proca w takim razie szukamy :)

Pigu

jak nie padła, to zaraz padnie, jak nie padnie, to zbudujemy kolejną maszynę  :parrrty:

chętnie mobo przygarniemy

drWarlock


AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

drWarlock

a poza funduszem piwno-orzeszkowym dla adminów to na coś konkretnego zbieramy ? :)

Cyfron

chciałem tylko poinformować, że obsługa SKB@P nie bierze ani grosza ze zbiórkowej kasy dla siebie, a często coś daje od siebie, poza wszelkimi składkami.

Na chwile obecną to chyba będziemy kupować dyski twarde do SKB@P2 i 3.

Jeszcze właśnie widzę, że nie zaktualizowałem kwoty na koncie po zakupieniu zasilacza...
Zaraz to uczynię.

EDIT:
jednak tego przed wolnym weekendem nie uaktualnię, ponieważ nie pamiętam ile zapłaciłem za zasilacz (rachunek jest przy kompach) więc dopiero po "świętach" zaktualizuje.
Ale zasiłka to jakieś 700-800 PLN kosztowała.

drWarlock

no co ty Cyfron to był żart :)
po weekendzie tez dokonam wpłaty na fundusz piwno-orzeszkowy :D

Troll81

Niedługo wypłaty i znów coś ode mnie skapnie :D

Cyfron

z mojej strony, o ja bym proponował na chwile obecną zrobić zrzutkę np dla TJMa na serwer enigmy, albo na promocję B@P albo na nasz powstający projekt Radioactive@home :)
Może rzeczywiście lepiej teraz ich wesprzeć, bo komputerów na razie nowych stawiać nie będziemy, jakaś kasa na ew. naprawy jest, a większy pożytek przyniosą te pieniądze wpłacone na wspomniane inne cele :)  :p_arr: