Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Kurs ufologii

Zaczęty przez Mchl, 31 Marzec 2006, 01:16

Mchl

http://wiadomosci.onet.pl/1298245,69,item.html

Cytat: "Onet.pl"W Rosji powstała szkoła ucząca jak postępować w przypadku spotkania kosmitów. Lokalna "Komisja Ufologii" podjęła decyzję o prowadzeniu kursów w związku z tajemniczymi kręgami, które zaczęły się niedawno pojawiać na okolicznych polach.
Podczas zajęć słuchacze studiują zdjęcia, opisy i filmy zarejestrowane podczas kontaktu z istotami pozaziemskimi, np. poznają rodzaje latających spodków, uczą się jak odróżnić zjawisko paranormalne od świateł reflektorów oraz jak mają zachować się, gdy zobaczą UFO.

Zainteresowanie kursem "ufologii" jest ogromne. Organizatorka kursów zapowiada, że kiedy uczniowie poznają już teorię, będą mieli okazję sprawdzić się, prowadząc obserwacje na polach. Dodaje jednak, że tłumy ludzi odstraszyłyby potencjalnych kosmitów, dlatego szansę na spotkanie z "obcymi" dostaną tylko najwytrwalsi i najbardziej zafascynowani zjawiskiem UFO.


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

gaciu

LoL!

Ludzie wymyślają różne ciekawe rzeczy, ale to już jest pełne przegięcie...

Kiedyś oglądałem na Discovery program o kręgach w zbożu. Grupa studentów dostała jako pracę magisterską (ew. licencjacką) zadanie stworzenia kręgu. Najważniejszym punktem miał być brak możliwości stwierdzenia, że został on zrobiony przez ludzi. Studenci jak przystało wykonali wsio prawie idealnie. Zdradziło ich kilka niefortunnie złamanych pod butami źdźbeł. Cały krąg miał ponad 100 metrów średnicy. Symetria była idealna (co do centymetra). Nawet skład chemiczny gleby został zmieniony na taki jaki występuje w "prawdziwych" kręgach. Udowodnili, że można stworzyć coś takiego ludzkimi rękoma.


Wracając do tematu.

"...szansę na spotkanie z obcymi dostaną tylko najwytrwalsi..."

To prawie jak obietnica spotkania... Pewnie całkiem sporo ludzi nabierze się na to...

qbaspl

A ja myślałem że to amerykanie są głupi. Widać że konkurencja im rośnie:)

Mchl

Może by tak zorganizować takie szkolenie?
Kasa zawsze się przyda ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

gaciu

To kogo przebieramy za UFO?? :D

Zatrudnimy jakiś pijaczków co by nam porobili kręgi w zbożu od spania i w zasadzie będzie można zaczynać :D

krzyku

tylko trzeba ustalic zeznania co do wysokosci oplaty za kurs
  

matti_tm

Cytat: "gaciu"To kogo przebieramy za UFO?? :D

Zatrudnimy jakiś pijaczków co by nam porobili kręgi w zbożu od spania i w zasadzie będzie można zaczynać :D

Hmmm... Pijaczków? Może lepiej kogoś ze swoich? Kogo ostatnio mieliśmy przeciągnąć pod kilem? :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Dobrze myślicie bosmanie.
Po przeciągnięciu nawet  nie trzeba będzie delikwenta przebierać.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PeeN

hehe szkoda ze już śniegu nie ma bo można było robić "kręgi"(aniołki) na śniegu i dzwonić do telewizji z tekstem "u mnie przed domem ufoludki zrobiły sobie plac zabaw, przyjeżdżajcie szybko :P"

kiedyś w TV mówili(chyba na discovery lub podobnym) że gdzieś znaleźli kręgi nie w zbożu... tylko w lesie
drzewa były przewrócone tak jak zboże, najlepsze było to że nie mogło to być zrobione żadnym ciężkim sprzętem(bo nie było drogi którą mógł by się dostać do miejsca kręgów) ani wycięte(bo drzewa były powyrywane razem z korzeniami)
ciekaw jestem jak to zrobili ale efekt niezły
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=671018][/url]

matti_tm

Nuke odpalony w powietrzu? :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

E tam, Nuke musi być odpalony na sewerze z obsługą PHP i mySQL (lub inną bazą danych). W powietrzu się nie da. Wierzcie mi. ;D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Cytat: "Mchl"W powietrzu się nie da. Wierzcie mi. ;D

A próbowałeś, Kapitanie? :D
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Nie mogłem się dostać do pliku konfiguracyjnego...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org