Ujemne punkty w Boinc ? Czyżby jakaś większa korekta ?

Zaczęty przez Krzysiak, 01 Wrzesień 2010, 22:22

Krzysiak

Witam
Dziś zauważyłem że dużo ludzi dostało punkty ujemne niektórzy nawet po 2 miliony
Czyżby korekta ?
Wie ktoś o co biega

Zrzut ekranu poniżej


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:


33oliver

ktoś kiedyś pytał co się stanie jak się zakończy przed czasem przetwarzanie próbek w tym projekcie - no to ma odpowiedź..

Krzysiak

A tak z innej beczki dołączyłem do was w projekcie Collatz Conjecture
i rozważał jeszcze Milkyway@Home  :)

Może jakaś zachęta słowna  :)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

Myślę że raczej problem z bazą danych jest mi tak zajumało 25k punktów w cosmology. moje konto przestało tam istnieć i punkty zniknęły. Sprawa wielokrotnie poruszana na ichniejszym forum ale admini maja to w du....

dlatego ja cosmology zlewam. Jak oni maja mnie gdzieś to ja ich też....

Troll81

hm.... mamy najżywsze forum na temat BOINC w całej Polsce? Obszerną wiki i aktualne newsy? A może po prostu mamy fajną załogę? z chęcią powitamy nowego kamrata na pokładzie.

AiDec

Zabrali mi 24k :(. Ale zem sie wnerwil... 24.000 pkt :(. Oj oj zdenerwowalem sie. Zwlaszcza jak zobaczylem ze ksysjowi zajumali tylko 3 miliony...




Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 01 Wrzesień 2010, 23:24
Może jakaś zachęta słowna  :)

Jak cos wymysle, to Ci wysle ;). Ale nie teraz. Tak na poczekaniu i od reki to wymyslam tylko bzdury i bluzgi, wiec powstrzymam sie od spontany ;).




EDIT: O, widzisz i juz sa slowa zachety. Tutaj nikt Cie nie opieprzy bez powodu i spontanicznie - kazdy sie najpierw zastanowi jakich slow uzyc, zeby zabolalo, bylo wulgarnie, a zeby sie to znajdawalo jeszcze tuz przed granica wylotu z zespolu  %). Ba, jako czlonkowi zespolu beda Ci przyslugiwaly takie same prawa  :arrr:   XD



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

apohawk

CPDN po raz kolejny pokazuje, że jest badziewne  :P Mi odebrało 13k

Coś z tym będą robić:
http://climateprediction.net/board/viewtopic.php?f=12&t=9538
No good deed goes unpunished.

Hani

Climate zabiera punkty bo źle liczyliśmy .....  XD
Miało być globalne ocieplenie a tu nagle zimno jak cholera. Nasze kompy się pomyliły to zabierają pkt  XP


Tomasz R. Gwiazda

cos tak sadze ze odjelo wprost proporcjonalnie do wyniku posiadanego :)

Troll81


KrzychuP

aaa, to dlatego skoczyłem prawie 800 miejsc w statach światowych  ::)
a Climacie jakieś 6000  %) i nic mi nie ciachnęli...

pewnie dlatego, żem od dawna nic dla nich nie liczył

Troll81

stronka climate coś nie działa. jak tylko się dorwe na forum to opierdzielę.....

AiDec

Opierdziel, bo ksysjowi za malo zabrali, a to moj glowny konkurent to miejsca nr 2 w zespole  %)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81


dziubas

i tak dobrze, że nie wtedy kiedy był PM  XD

Cytat: Troll81 w 02 Wrzesień 2010, 12:58
nasz team dostał po dupie 12mln punktów  :wth:
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Sebastian M. Bobrecki

Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Troll81

#17
oswiadczenie na forum climate

CytatI'm working on a fix for this problem as my top priority. There's enough information now so you don't need to reply to this thread. Credits should return to normal once the fix is complete, which I expect to take at least 24 hours.

w całym climate urypało 3 miliardy punktów

http://boincstats.com/charts/chart_uk_cpdn_project_month_credits.gif

emik



Troll81