Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Wartość naszej pracy... poszukajcie Polski

Zaczęty przez Szopler, 28 Wrzesień 2010, 00:04

Szopler


Troll81


Mori


goofyx

Dobrze patrzę, że jesteśmy na szarym końcu <- no nie licząc Meksyku :(

Troll81

Ale w Meksyku przynajmniej jest ciepło...

goofyx


Mori

Cytat: Troll81 w 28 Wrzesień 2010, 08:33
Ale w Meksyku przynajmniej jest ciepło...

U mnie też jest ciepło, a jak Milkę odpalę to już w ogóle tropik się robi :)

AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mori


AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Yoda został królem polski to pora na bukę :D

http://www.boincatpoland.org/images/9/90/Buka.jpg

Troll81

Cytat21 czerwca 2010 r. w Maywood (13 kilometrów od Los Angeles) wyrzucono z pracy WSZYSTKICH urzędników miejskich.

I przyjęto nowych?

Nie!

Zamiast miejskiej policji pojawili się wynajęci ochroniarze. O zieleń miejską dba wynajęta firma (nb. z sąsiedniego Bell, co doprowadziło do skandalu w tym miasteczku!) - itd. I okazało się, że jest to nie tylko o połowę tańsze - ale i jakość usług nieporównanie wzrosła. Ochroniarze - wiedzący, że nie chroni ich autorytet munduru, a w razie czego zostaną wywaleni z roboty na zbity pysk - okazali się bardzo sprawni i jednocześnie mili dla mieszkańców.

Jak pisze p. Olgierd Domino: "Jedno jest pewne - naśladowców Maywood już wkrótce znajdzie. Siedem amerykańskich miast deklaruje wprowadzenie podobnych rygorystycznych cięć w celu zrównoważenia budżetów. Szkoda, że tylko w dalekiej Kalifornii...".

goofyx

Cytat: Troll81 w 28 Wrzesień 2010, 13:39
Yoda został królem polski to pora na bukę :D

http://www.boincatpoland.org/images/9/90/Buka.jpg
Nie jestem radykałem <- ale to akurat mnie się osobiście nie spodobało.

Tomasz R. Gwiazda

a w Australii wsrod wyznan jest normalnie zarejestwoane: kosciol Jedi :D

Troll81

#14
Kościół jedi jest legalny :D
Cytat
Założyciel Międzynarodowego Kościoła Rycerzy Jedi został wyrzucony przez ochronę ze sklepu Tesco po tym, jak odmówił zdjęcia kaptura. Do zdarzenia doszło w walijskiej miejscowości Bangor.

Powiedziałem im, że tego wymaga ode mnie moja religia, ale ochroniarze tylko się zaśmiali i kazali mi opuścić sklep - twierdzi Daniel Jones, znany także jako Morda Hehol - Przeszedłem obok muzułmanki w chuście. Te same zasady powinny dotyczyć wszystkich. To dyskryminacja! Według Biblii Kościoła Jedi, rycerze muszą nosić na głowie kaptur w miejscach publicznych, gdzie znajduje się dużo osób.
REKLAMA

Jak zareagowało na oskarżenie Tesco? Oto fragment oświadczenia: Jeśli Jedi chodzą po naszych sklepach w kapturach, mogą przegapić mnóstwo specjalnych ofert.

Do Kościoła Jedi należy na całym świecie pół miliona ludzi.

z czego ok 300tys w wielkiej brytanii

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6512098,Szkocka_policja_zatrudnia____wyznawcow_Jedi.html


W 2001 r. w trakcie spisu powszechnego ok. 390 tys. Brytyjczyków zadeklarowało, że są wyznawcami Jedi. Prawie 14 tys. wyznawców pochodziło ze Szkocji.

CytatPonad 70 000 Australijczyków zadeklarowało w niedawnym spisie ludności, że wyznaje religię Jedi.

Ostatni spis ludności wykazał, że 1 na 270 mieszkańców Australii, czyli niecałe 0,4% populacji, jest wyznawcą religii wymyślonej przez scenarzystów filmów z cyklu Gwiezdnych wojen i wierzy w "Moc" - pole energetyczne, które umożliwia rycerzom Jedi nabycie niezwykłych zdolności.

Władze spisowe sądzą, że większość z 70 509 ludzi, którzy jako swoją religię wybrali Jedi, zrobiła tak w odpowiedzi na e-mail z 2001 roku, namawiający fanów "Gwiezdnych wojen" do starań o uznanie Jedi za oficjalne wyznanie.

Chris Brennan z Australian Star Wars Apprecation Society mówi: Wśród tych 70 000 zapewne tylko jakieś 5000 prawdziwie wierzy w religię Jedi. Zdecydowana większość pozostałych to fani sagi, nie posiadający własnego wyznania, którzy postanowili wpisać religię Jedi dla zabawy.

W 2001 roku po świecie krążył e-mail, mówiący, że jeśli 10 000 ludzi wybierze Jedi jako swoją religię, to zostanie ona uznana za oficjalne wyznanie.

Jednak Australijski Urząd Statystyczny zapowiada, że wpisy o religii Jedi potraktuje jako"nie określone".

Również w Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii tysiące ludzi poważnie potraktowało sugestie z tego e-maila. W Wielkiej Brytanii religia Jedi znalazła się nawet wśród wyznań wymienionych na formularzu spisu powszechnego.