Użytkownik dnia | User of the day | UOFD

Zaczęty przez ethan72, 22 Kwiecień 2006, 10:48

ethan72

Hmm... i jakimś cudem zostałem użytkownikiem dnia :) dziś ten cud będzie się zataczał po paru piwkach :)

krzyszp

Moje gratulacje!
Tym bardziej, że wczoraj byłem ja ;-)


Ps. W jakim projekcie?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

ethan72

Einstein@home, dzięki :) coś Boinc@Poland ostatnio "świeci" :)

krzyszp

Tak w ogóle, to pozdrawiam jeszcze jednego Amigowca ;-)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Juras23

Może stwórzmy jakąś listę naszych członków B@P z pokazaną datą i projektem, kto i kiedy był "Hero of The Day"

Mchl

Ja prawdę mówiąc mam już małą kolekcję screenshotów z takich okazji. Muszę przysiąść w końcu do galerii na stronie, to będzie gdzie wrzucić.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

Uuuups, to szkoda, że ja nie zrobiłem... :-(

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

matti_tm

Szczerze gratuluję wszystkim bohaterom!
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

krzyszp: Twoje zdjęcie też mam.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

Nooo, Mchl, jestem pełen podziwu i ogromnie zadowolony. :P

To może faktycznie zróbmy "Galerię Sławy"  :twisted:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

jack78

No i mamy nowego "User of the day"
Został nim :  Krzychu P.
W razie gdyby ktoś nie zdąrzył obejrzeć to mam na dysku zrzut ekranu. :wink:

KrzychuP

Ja !!!??? Gdzie ???? ;)

m2marek


Mchl

Krzyśki mają jakieś chody...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

jack78

Cytat: "KrzychuP"Ja !!!??? Gdzie ???? ;)

Zapomniałem napisać http://xw01.lri.fr:4320/ :oops:

KrzychuP

Wiem, wiem, zaraz sprawdziłem i screena też zrobiłem :)
Nie wiem jak to się stało, ale mi się zrymowało.

jamin

@KrzychuP

A dzis jestes na QMC :)

Mchl

Cytat: "Mchl"Krzyśki mają jakieś chody...

A nie mówiłem?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

MadMan

Teraz userem dnia w BURPie jest AL! Zróbcie ktoś screena mu...
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

AL

ALe dziś wysyp Userów mamy :D   :wink: Dzięki za info. Zdążyłem sobie print screena zrobić :D

KrzychuP

Właśnie zuważyłem, że UOTD na Piratach został Simek  :!:
Screena oczywiście zrobiłem :)

Simek

O jak miło! :D Nawet maila od nich dostałem :P

KrzychuP

Szkoda, że we wszystkich projektach nie posyłają maili, bo ja przegapiłem swój UOTD w QMC, ale na szczęście jamin wykazał się refleksem ;) i zrobił mi screena

jamin

@KrzychuP

Powodzenia w nastepnych UOTD :D

a co do maila to musialo im sie chyba cos pokielbasic na QMC a moze jakis anty-spam Ci zjadl ;) - ja dostalem od nich 07.06 taka wiadomosc:

--------------------------------

root    
<root@qah.uni-muenster.de>

Congratulations!

You've been chosen as the QMC@HOME user of the day!
      Your profile will be featured on the QMC@HOME website for the next 24 hours.

--------------------------------

KrzychuP

Rzeczywiście!! Anty-spam go wykosił, ale mail przyszedł, czego nie mogę powiedzieć o Xtrem.

bartsob5

NO!!!!! a KrzychuP dzisiaj jest UOTD w BURPie :D:D:D:D

na wszelki wypadek screen zrobiony ;)

Mchl

To się robi podejrzane :D

Obstawiamy, w którym projekcie KrzychuP zostanie jutro UOTD :twisted: .

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PrzPrz

Cytat: "Mchl"(...)Obstawiamy, w którym projekcie KrzychuP zostanie jutro UOTD :twisted: .

Może ankietę...? :lol:

Gave

Patrzę, i obserwuję, i cieszy mnie to...w zasadzie bardziej (i bardzo) bawi, ale
Gratulacje KrzychuP! W jakiś niezbadany sposób los (lub coś innego) Ci sprzyja. :lol:

gaciu

Szybciorem biegnij do kolektury i wyślij kilka kuponów w totka. Powinno się udać.

Mchl

Za kawałek wygranej kupujesz serwer dedykowany dla B@P  :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

@KrzychuP: Obstawiłeś tego totka? Tak pytam, bo dziś jesteś w Leidenie

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

LOL!!!!!!!! 8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O

gaciu

To zaczyna mnie przerażać. Zaczaruj też moje konta! To jakieś voodoo? I z tym totkiem to powaga. Takiego tygodnia możesz już nigdy w życiu nie trafić. Hehe! Szkoda też, że nie wzięli cię do reprezentacji. W zasadzie nieważne jak grasz bo nie dałoby się dużo popsuć.

KrzychuP

No proszę wystarczy na weekend wyjechać, a tu jakieś dziwne rzeczy się dzieją. No ja przypuszczam, że ma to jakiś związek z tym, że hurtem w dwóch turach zrobiłem sobie profile w tych projektach gdzie się dało.
To może mi ktoś na maila podesłać screeny z BURPa (choć nie zdążyłem jeszcze nic tam przeliczyć ;) ) i z Leidena. A co do totka to sądzicie, że jeszcze to coś działa?? bo w sobotę nie obstawiłem, ale może na środę coś puszczę :D

@gaciu: niestety chyba masz rację, z moją kiepską kondycją i tuszą i tak niewiele bym popsuł  8) grę naszej reprezentacji

Mchl

Wysłałem oba screeny

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Cobra

Witam Wszytskich :)

Ja też jestem nobilitowany ;-) -
http://skrodzewicz.republika.pl/images/uotd.png
Mój profil SIMAP.
STATY:

KrzychuP

@Mchl: Dzięki, odebrałem.

@Cobra: a dziś jesteś UOTD w SZTAKI :) (jeśli nie zdążysz zrobić screena to mam gotowego i mogę przesłać ;) )

No i mam jeszcze pytanko, jak sprawdzić, czy przypadkiem nie było się już UOTD? To się chyba pojawiło w którymś wątku, ale nie pamiętam gdzie.

Mchl

Można tylko w Pirates. W profilu wyświetlana jest liczba tzw 'Dublonów' zdobytych przez użytkownika. Po jednym dublonie za każdy przypadek bycua UOTD.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Cobra

http://skrodzewicz.republika.pl/images/uotd1.png