Użytkownik dnia | User of the day | UOFD

Zaczęty przez ethan72, 22 Kwiecień 2006, 10:48

Tomislaw

Cytat: "Mchl"... teraz macie 2048. Zobaczymy jak będzie.


Chyba pies jest gdzieś indziej pogrzebany bo problemu to nie rozwiązało.
Obcina i przestawia dalej  :cry:



KrzychuP

---------- 09:58 07.12.2006 ----------

No ja Twoją sygnaturkę widzę. Nawet zostałeś UOTD w LHC :D
A moja dalej mi nie działa :( Jak widać poniżej obcina mi końcówkę, jak daję 'Wyślij' w moim profilu. Nawet po zwiększeniu limitu przez Mchla

---------- 10:12 ----------

Ooooo  :!:
Zadziałało po usunięciu url'a z sygnaturki statów. Dziwne

Tomislaw

Cytat: "KrzychuP"
No ja Twoją sygnaturkę widzę. Nawet zostałeś UOTD w LHC :D

:D  A pół godzinki temu założyłem dopiero profil.
Tak z czystej przyzwoitości chciałem to teraz trochę policzyć ale na nowe próbki musimy jeszcze trochę poczekać.



Mchl

Spróbujcie teraz z dłuższymi sygnaturkami

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Już działa :D

Wielkie dzięki Mchl :!:

Mchl

Dali w panelu administracyjnym możliwość ograniczenia długości sygnaturki, ale nie napisali, że tylko w zakresie 0 - 255, bo takie jest ograniczenie narzucone w bazie danych. Zmieniłem typ w bazie z VARCHAR na TEXT i już lepiej.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

Rewelka  :!:  Działa bez zarzutu. I do tego obie sygnaturki można 'zlinkować'. No Miooodziooo  :!:

Tomislaw

Cytat: "Mchl"Spróbujcie teraz z dłuższymi sygnaturkami


Szacuneczek. Wodzu prowadź  :wink: :D



Bober

A ja też dziś byłem UotD w LHC


Ale jakoś za krótko. Właściwie to dziwne. Już się cieszyłem a tu taka niespodzianka  :(
Grunt, że tytuł przeszedł w nasze ręce tj. Tommiego :)

Tomislaw

Mój pierwszy raz  :D


dzięki KrzychuP za pomoc  :D (teraz wszystko działa jak talala :wink: )

...i w Top 10 teams też się jakoś trzymamy. Ciekawe komu się jutro poszczęści ?



KrzychuP

Zostałem dziś UOTD w BBC Climate Change Experiment, ale nie wiem jak wejść na podstronę z informacją o tym. Ktoś może wie?
Niestety na stronce Myboinc BBC nie został uwzględniony.

Tomislaw

Dziwna sprawa z tymi statami UotD.
Dopiero co z Boberem byliśmy 07/12/2006 UotD w LHC a dziś nie ma nas w żadnych statach.
:?:
trochę to dziwne,że 2 liczących zostało UotD w ten sam dzień. Wydaje mi się, że mają tam niezły bajzel (w LHC)



KrzychuP

LHC ma trochę problemów, bo się przenoszą do nowej siedziby. I zmieniają się też administratorzy, co powoduje pewne zamieszanie. Nowi jeszcze wszystkiego nie wiedzą i wolą nic nie ruszać, żeby nie popsuć. ;)
A co do podstronki UOTD w BBC, to już znalazłem.

Bober

@ Tommy jak się dowiedziałem nikt nie dostaje na stałe punktów za LHC bo zmieniają UotD częściej niż raz dziennie, a system na stronie MyBoinc z takimi projektami sobie nie radzi.

A tymczasem:
:D

A ALowi gratuluję PrimeGrid :!:

Tomislaw

Cytat: "Bober"@ Tommy jak się dowiedziałem nikt nie dostaje na stałe punktów za LHC bo zmieniają UotD częściej niż raz dziennie, a system na stronie MyBoinc z takimi projektami sobie nie radzi.

W takim razie gratulując dzisiejszym szczęściarzom będę czekać na lepsze czasy (mając nadzieję, że co się odwlecze to nie uciecze) :wink:



KrzychuP

Uprzejmie donoszę, że jak widać po sygnaturce dziś Borsook jest UOTD w QMC ;)

Borsook

a dziekuje dziekuje 8)
ostatnio czesto bywam UotD wiec juz nawet nie wypisuje tego. Sa sygnaturki to kazdy moze sobie popatrzec :wink:

Bober


KrzychuP

Te sygnaturki z myboinc są świetne. Po zalogowaniu na forum od razu widać, czy się czasem nie jest UOTD.
Tak jak ja dziś w Rieselsieve ;)

Bober

---------- 16:59 13.12.2006 ----------



Cytat: "KrzychuP"Te sygnaturki z myboinc są świetne. Po zalogowaniu na forum od razu widać, czy się czasem nie jest UOTD.

Tak jak ja dziś w Rieselsieve ;)



Owszem owszem :)

Wymarzyła mi się taka sama dla całej drużyny - wtedy wystarczyłby rzut oka i byłby przegląd sutacji (w tym przeszłej). Niestety nie ma takiej póki co :cry:



Jest tylko to co w [link nie aktualny] tym wątku zamieściłem. Fajnie by było mieć ją gdzieś pod ręką. Na stronie głównej już raczej nie ma miejsca, ale może link jakiś?



---------- 01:18 14.12.2006 ----------



Brawo wisnia :!:







---------- 00:11 15.12.2006 ----------



Simek byłeś wczoraj UOTD w XtremLab  =D>



Szkoda tylko, że MyBoinc uważa, że w tym projekcie nie należysz do żadnej drużyny :(



---------- 20:56 17.12.2006 ----------



No Tommy doczekałeś się=D>




Simek

No nie wiem czemu  :(

P.S. dziś w BURP jestem ;)

Tomislaw

Cytat: "Bober"
No Tommy doczekałeś się=D>


Zaraz mi się humor poprawił :D . Mam nadzieję, że tym razem zostanie to już w statach na dłużej (ku chwale BOINC@Poland oczywiście :wink: ).
Dzięki Bober za printscreena.



Bober

---------- 01:08 21.12.2006 ----------

Wielkie brawa dla Żółwika  =D>  =D>  =D>


P.S. Mam nadzieję, że Żółwik przestanie się wstydzić i coś z tej okazji napisze :wink:

---------- 02:18 22.12.2006 ----------

Gratuluję dzisiejszym UOTD Simkowi w PrimeGrid i Tommiemu w SZTAKI =D>

Żółwik

Pan Bober niech mnie nie wyciąga ze skorupy :wink:

Chociaż wielki dzień minął to z wielką radością witam się z całą drużyną!

Cześć chłopaki....i dziewczyny:P

Tomislaw

Cytat: "Żółwik"
Chociaż wielki dzień minął to z wielką radością witam się z całą drużyną!
:P

Wielki dzień jeszcze nastanie
Witam, prosząc o pozostanie  :wink:
                             (wśród nas oczywiście,....ale mi się rymło)



Bober

Cytat: "Żółwik"Pan Bober niech mnie nie wyciąga ze skorupy :wink:

Chociaż wielki dzień minął to z wielką radością witam się z całą drużyną!

Cześć chłopaki....i dziewczyny:P

Właśnie dziewczyn to u nas jakoś jak na lekarstwo, zachęcajcie więc Panowie swoje Panie (mnie się np. udało :wink: )

Udało mi się też zostać dziś podwójnym UOTD :D

leszcz

[align=center]Jak zostać tym uzytkownikiem dnia ??? [/align]


www.mondeoklubpolska.org

bartsob5

musisz sobie w projekcie zalozyc profil (napisac cos o sobie i takie duperele) no i liczyc na szczescie;)

Bober

Cytat: "Bober"Tak informacyjnie napiszę dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że żeby w ogóle zostać użytkownikiem dnia (UOTD - User of the Day) w danym projekcie, trzeba mieć w nim swój profil.

Profil tworzy się wchodząc na stronę swojego konta w danym projekcie. W części 'Community' - "Profile" klika się "Create". Pojawia się okno "Personal background" gdzie można wpisać parę słów o sobie lub cokolwiek. Właściwie to wystarczy do stworzenia profilu. Kolejne okno dotyczy opinii/przemyśleń o projekcie i jest opcjonalne. Pozostaje wybór języka, można wkleić swoje zdjęcie/obrazek z dysku i gotowe :D

Zachęcam wszystkich do zrobienia profilu i dołączenia do grona bohaterów dnia :twisted:

P.S. Znów gratki dla Żółwika - Riesel  =D>

KrzychuP

Dodam, że w niektórych projektach UOTD zostawało się zaraz po założeniu profilu :D
Ale nie wiem w ilu jeszcze projektach to tak działa.

bartsob5

BURP ma tak... dzis sprawdzilem ;)

Tomislaw




Bober

---------- 00:41 25.12.2006 ----------

W rankingu MyBoinc awansowaliśmy na 7. miejsce wśród drużyn. =D>

---------- 01:19 29.12.2006 ----------

Okazało się, że w Tanpaku UOTD zostaje w kółko tych samych 12 userów (i nikt inny) :lol:
Być może statystyki MyBoinc zostaną skorygowane o ten fakt. To powinno pozytywnie wpłynąć na naszą lokatę, ponieważ nie mieliśmy przedstawiciela w owej dwunastce (parszywej :wink: )

Tomislaw

Niech ktoś mi wierzy albo i nie,
pierwszym w Nowym Roku został Kardell w UotD
Każdy stara się jak może,
lecz to on triumfuje w Predictorze  =D>



kempler

Nareszcie :) Dziś jestem UOTD w TMRL DRTG :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

A bartsob jest w PrimeGrid :)

bartsob5

Cytat: "KrzychuP"A bartsob jest w PrimeGrid :)

wiem, wiem, po cichutku zbieram screeny ;)

Tomislaw

Mówta co chceta
dziś Al świętuje w ABC beta, =D>
a bez wielkiej łachy
RAD-Poland wygrywa w szachy =D>
zaś w TMRL
wygrywa Kempler  =D>



KrzychuP

Dziś kempler jest także w Proteins@home

kempler

Wracam po całym dniu, a tutaj takie miłe wiadomości :) Tylko dlaczego w Proteins nie ma tekstu ? :/

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....