PS3 za 349 zł zamiast telefonu w sieci play :D

Zaczęty przez Troll81, 15 Październik 2010, 12:17

Troll81

http://www.playmobile.pl/pl/play-abonament/promocje/wybierz-playstation-zamiast-telefonu/index.html

goofyx

Dlatego myślę o Play ;)
Ale płacić ekstra za abonament po to tylko żeby mieć taniej konsole to się nie opłaca ;)
Jak za 800zł można PS3 kupić na alegro.

gregre

"a do Play drożej"

nie wiem jak to jest ale właśnie do sieci Play z innych wychodzą sporo droższe połączenia, no chyba że wszyscy znajomi/rodzina są w Play...

Troll81

bo play takie podpisał umowy. Od niego do innych jest taniej a od innych do niego drożej :D

goofyx

Cytat: Troll81 w 04 Listopad 2010, 15:58
bo play takie podpisał umowy. Od niego do innych jest taniej a od innych do niego drożej :D
To nie kwestia umów <- po prostu Play jest operatorem wirtualnym i sam nie posiada sprzętu np.: anten itp, a że ludzie przechodzą od innych do Play, to u których dzierżawi sprzęt się stresują.
To jest polityka ;)

Cyfron

jak play nie ma sprzętu?
Play dzierżawił przekaźniki od Plusa (nadal to robi), ale stawia swoją infrastrukturę i tam, gdzie pisze Tobie na telefonie, że jesteś podpięty do sieci Play, to jesteś na ich sprzęcie.

Nie wiem, czy dobrze kojarzę, ale cena od innych operatorów to wina tego, że Play dostał bardzej korzystną umowę z urzędu telekomunikacji, keidy dostawał pozwolenie na świadczenie usług itd

Troll81

troszke to inaczej wyglada. Kazdy operator ma koszty po stronie swojej infrastruktury ale od momentu przekazania sygnału do innej sieci to inny operator ponosi koszty. Ponieważ wychodzi to mniej więcej 50/50 to operatorzy rozliczaja sie sami. W play ten podział jest nierówny przez co dzwoniacy z Play generuja małe koszty dla play a dzwoniący do play powoduja duże koszty dla innych operatorów. Stad też i taka umowa :D

goofyx

Cytat: Troll81 w 05 Listopad 2010, 09:58
troszke to inaczej wyglada. Kazdy operator ma koszty po stronie swojej infrastruktury ale od momentu przekazania sygnału do innej sieci to inny operator ponosi koszty. Ponieważ wychodzi to mniej więcej 50/50 to operatorzy rozliczaja sie sami. W play ten podział jest nierówny przez co dzwoniacy z Play generuja małe koszty dla play a dzwoniący do play powoduja duże koszty dla innych operatorów. Stad też i taka umowa :D
hmm, ale mając w abonamencie ileś tam minut np.: Erze to i tak mnie to nie interesuje ile kosztuje minuta rozmowy.

Troll81

do play minuty nie sa w pakiecie :D poczytaj dokładnie umowę bo się możesz zdziwić...