Czy da się przenieść niepoliczoną próbkę między systemami ?

Zaczęty przez Krzysiak, 18 Październik 2010, 20:44

Krzysiak

Witam
Chodzi o to że padł mi win7
Muszę zainstalować na nowo cały system

Czy da się tak zrobić aby skopiować katalogi od Boinc
zainstalować system podmienić katalogi i policzyć próbki do końca

albo kopię zapasową Boinc z policzonymi próbkami np ww 80% nowy system i przywracamy i liczymy dalej ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Karlik

Zasadniczo powinno się dać, po prostu sobie skopiuj cały folder z BOINCem a potem po zainstalowaniu nowego, podmieniasz. U siebie (ale na lin64) mam ciekawiej, bo dwa systemy korzystają z tego samego folderu roboczego (w sensie oprogramowanie BOINC na nich), normalnie liczy niezależnie od tego który system uruchomię.

Krzysiak

A da się jakoś zrobić żeby komputer po reinstalacji systemu i boinc miał ten sam numer ID co wcześniej ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:


Krzysiak

Kiedyś czytałem o komputerach tak zwanych beznetowcach liczących w Boinc  - i dawały radę
Kurde a teraz nie mogę tego znaleźć

Dobra znalazłem nie da się


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:


pszyklejony

Spróbuj skopiować katalog z próbkami, zainstaluj menagera, zamień i potem jeszcze raz uruchom instalatora z opcją napraw. Może również da się naprawić 7?

Krzysiak

NA 99,99% UDAŁO SIĘ PRZENIEŚĆ WSZYSTKO  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

To znaczyć przerwać liczenie z formatować dysk postawić system
I tak wgrać BOINC żeby liczył dalej to co zaczął liczyć na starym systemie + nie zmienił ID komputera  ;D ;D
A walczyłem o dwie próbki "Sewenteen or Burst 5,11" policzone w 70%  - 180 godzin włożonej pracy

Jutro postaram się opisać krok po kroku może zechce ktoś do pomocy  wrzuci  XP

tylko zobaczę czy do jutra nic się nie wysypie  :fright:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

TJM

A co tu pisać - najprostszy sposób jest skuteczny: backup katalogu data, po formacie instalacja klienta i podmiana katalogu na stary - wszystko musi hulać łaski nie robi. Tylko instalowany core client musi być w tej samej wersji co poprzedni, ostatecznie nowszy.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

33oliver

Mam nie co podobne pytanie:

Schemat jest następujący:

Pobieranie próbek na netowym kompie
Kopiowanie odpowiedniego folderu
Podmiana folderu na beznetowcu
Przerywanie liczenia próbek na netowcu
pobranie nowych próbek..

a co jeśli zanim odeśle się przeliczone próbki z beznetowca a projekt już zdąży otrzymać je przeliczone?