Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Karol007

Zaczęty przez Karol007, 16 Styczeń 2011, 16:02

Karol007

Witam wszystkich!

Obecnie jeszcze jestem studentem biotechnologi UŚ z tego względu dużo czasu spędzam w województwie śląskim, natomiast całą resztę w woj. małopolskim.

Cóż więcej... Mieszkam w akademiku dlatego nie płacę za prąd, co jak się łatwo domyśleć jest bardzo wygodne dla liczydłowych, aczkolwiek tylko laptop liczy i czasem sąsiadów podpinam, ale nie wszyscy są zainteresowani:) Dodam, że przez krótki czas byłem obecny na naszym kanale IRC, ale coś się "podziało" i teraz jest pusto (były jakieś przenosiny?).

Jeśli jednak by ktoś był ciekawy szczegółów moich zainteresowań, to może mnie szukać pod linkiem, który dałem na stronie użytkownika naszej Wiki:
http://www.boincatpoland.org/wiki/U%C5%BCytkownik:Karol007

Pozdrawiam wszystkich!

Nawiedzony

Witamy kolejnego liczydłowego   :arrr: w tym roku na mojej uczelni też otworzyli taki kierunek ;)

Argento

I ja witam Ciebie.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Puma

#3
Witaj w szeregach.  :)

Karol007

Zapomniałem dodać... ponieważ niedługo będę (jak wszystko pójdzie dobrze) "zawodowym" genetykiem a nieco szerzej mówiąc - biologiem molekularnym, to wszystkie projekty związane z tymi dziedzinami są mi niezwykle bliskie, choć muszą konkurować z projektami astronomicznymi, bo te znów działają w obszarze moich zainteresowań.

Zatem jeśli powstawały na naszej Wiki tłumaczenia z tych dziedzin, to jeśli tylko będę czas mi na to pozwoli, to mogę drobne merytoryczne korekty robić.

Miałem/mam też pomysły na odświeżenie naszej Wiki i uzupełnienie o wiele ciekawych i często bardzo poszukiwanych informacji, ale to z czasem i oczywiście z Waszą choćby niewielką, duchową pomocą :-)

Teraz to już komplet informacji, kim jestem, czym się zajmuję i co chciałbym robić.

Pozdr.

Tomasz R. Gwiazda

witaj

co do wiki, to super gdyby Ci sie cos udalo dorzucic tam  :attack:

AL

Witamy i o ile tylko będziemy w stanie wspomóc przy wiki - to wspomożemy.

krzyszp

Witam,

Twój wkład pracy nad Wikipedią jest niesamowity - gratuluję.
To świetnie, że ludzie z Twoją wiedzą rejestrują się i nas :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

pszyklejony


Cyfron

miło gościć w naszych szeregach tak zacnego kamrata :)

GRID

#10
Witam.
Widzę że masz ciekawe zainteresowania i buteleczki z jakimiś preparatami.

CytatJeśli nie chcesz żeby Urząd Skarbowy zabrał Twój podatek w całości zrób mu na złość i przekaż nam 1%! Stowarzyszenie Wikimedia Polska
Niezłe hasło, może kiedyś będzie takie:
Jeśli nie chcesz żeby Urząd Skarbowy zabrał Twój podatek w całości zrób mu na złość i przekaż nam 1%! Stowarzyszenie BOINC@POLAND.

Ja obecnie przebywam w Belgii ale moim marzeniem jest osiąść koło Nowego Sącza.

Troll81

Witam cię na forum  :parrrty:

Byłbym wielce4 rad za korektę bo to ja robiłem kilka z tych tłumaczeń a jestem ostatnia nogą w tej kwestiii :( oczywiście wkład w wiki jak najmilej widziany :D

tito