Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Premiera GeForce GTX 590

Zaczęty przez kret, 28 Marzec 2011, 17:45

kret

kurde..ciekawe jak w BOINC'u ciągnie, bo Crysisa 2 na Hardcore detalach i trzech monitorach ogarnia :D

http://www.youtube.com/watch?v=5XrVAhcOmmk

Krzysiak

Polecam również ten filmik
http://www.youtube.com/watch?v=sRo-1VFMcbc&feature=fvwkrel

Z którego możemy zobaczyć że aż się iskry sypią  XD


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

kret

no widziałem właśnie :D dobre :D

mimeq

Moja 5970 tez Ciagnie Crysisa 2 na Harcore i max rozdzialce - tylko 3 monitorow nie mam  XP


AiDec

Ogladnalem pierwszy filmik i ta 590 nie zrobila na mnie wiekszego wrazenia. Wolalbym zobaczyc ilosc FPS, ale:
- przy ustawieniu wszystkiego na max (wtedy faktycznie moglbym ocenic grafe, a nie jakis Hardcore bez AA)
- na grze ktora nie bylaby portem z konsoli, ale klasycznym PCtowym FPS
- na grze ktora nie byla robiona przy wspolpracy Nvidii, ale przez niezaleznego producenta


Na filmiku nie pochwalili sie niczym co zwrociloby moja uwage, a nazywanie praktycznie klasycznego chlodzenia jakims `miracle` to juz przesada w stylu Pana Golfa...



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

AiDec

#5
No i okazalo sie ze mialem racje. Pisalem poprzednio:

Cytat: AiDec w 28 Marzec 2011, 19:49
Ogladnalem pierwszy filmik i ta 590 nie zrobila na mnie wiekszego wrazenia.


I sam nie wiedzialem nawet jak bardzo sie... nie mylilem. Porownanie 590 i konkurencyjnej dla niej 6990 (a pamietajcie prosze, ze CW bylo robione `pod Nvidie` i przy wspolpracy Nvidii):









Tak slabych wynikow to juz nawet nie bede za bardzo komentowal - szkoda mojego czasu.






Dodajmy jedynie pobor energii i wszystko bedzie jasne (jak bardzo Nvidia robi klientow w c**** sprzedajac `najnowoczesniejsza technologie`):








EDIT: Ja nie bede za bardzo komentowal, zrobil to ktos za mnie, piszac ile `pary` ma 590-ka:

`Nasze testy wykazały, że GeForce GTX 590 świetnie spisuje się w niższych rozdzielczościach, czyli 1680x1050 i 1920x1200. Ustawiając większą - 2560x1600, w niektórych grach jakby brakowało mu tchu i często przegrywał z Radeonem 6990. `


Ha, najnowszy produkt Nvidii, najmocniejsza konstrukcja kreowana na potwora wydajnosci... swietnie spisuje sie w nizszych rozdzielczosciach. Debesciaki po prostu  :sick:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

ostatnia linijka rzadzi :D
to tak jak kupic Ferrarii i byloby tam info, najlepiej jezdzic wolno na drugim biegu :D

Troll81

myslę że mocno dowala tu brak w RAM

i widać jak 6970 dostaje w dupę od 5970 :D

Tomasz R. Gwiazda

bo ogolnie seria 6xxx to marketingowy shit a nie technologiczna rewolucja

pszyklejony

#9
Ale na jakich zegarach to chodzi. Przepaść.
Dojdą nowe sterowniki i radełon będzie mógł PanuMajstru skoczyć.

AiDec

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 03 Maj 2011, 21:46
bo ogolnie seria 6xxx to marketingowy shit a nie technologiczna rewolucja

Nie no, az takie zle to one nie sa. Rewolucja faktycznie nie jest zadna, ale jednak w wielu zadaniach 6 sprawdza sie znacznie lepiej niz 5. Wymieniac specjalnie 5 na 6 nie ma sensu (zadnego), ale jak ktos teraz kupuje to IMHO warto juz kupic 6-ke.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

lukaszja

Tylko że ADM serii 6xxx nie obsługuje podwójnej precyzji. A 5xxx - tak. I to jest wyraźna różnica. Choćby z punktu widzenia Milki... 8)

Krzysiak

Seria 68xx nie ma
Seria 69xx już chyba posiada


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

lukaszja

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 04 Maj 2011, 11:33
Seria 68xx nie ma
Seria 69xx już chyba posiada

Sorry za wprowadzenie w błąd. Masz oczywiście rację.
Miałem na myśli niższe modele - 6850 i 6870 - te nie wspierają DP.

lolek

Bo 6850 to odpowiednik 5750 - przeskoczyli w numeracji o 100 w  górę