Nowy tekst/regulamin w rejestracji forum

Zaczęty przez GRID, 30 Marzec 2011, 10:39

GRID

Przydało by się zmienić angielski tekst po rejestracją na bardziej zrozumiały dla większości osób.
Napisać kilka reguł i słów zachęty.

Dla przykładu pokaże jak to wygląda na moim regulamin mirror forum

Proszę o pomoc w napisaniu tego tekstu.

GRID

#1
Ok po pierwsze sprawdziłem czy inne fora SMF nie mają regulaminu i okazało się że tylko na naszym zajeżdża wiochą. :)
Jak na razie niema odzewu w kwestii edycji regulaminu więc napisałem kolejną cześć.


AiDec

Zmien jedynie
`Na forum Zabrania się`
na
`Na forum Zabronione jest`

i wstaw spacje po zakonczeniu zdania `odpowiedniego tematycznie wątku.`.


Cala reszta jest taka, jaka powinna byc. A zawsze mozna cos dodac jak nam przyjdzie do glowy.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

GRID

#4
edit wykonane
kolejny edit <-Lolek

andy101fah

Jak najbardziej popieram.  Podpisuje się oburącz.

drWarlock

#6
Witaj na forum BOINC@Poland grupy zrzeszającej sympatyków obliczeń rozproszonych  i wpierania nauki. Na forum każdy może zadawać dowolne pytania a także pisać dowolnie formułowane odpowiedzi i wypowiedzi z zastosowaniem się do  poniższych zasad:
1.  Na forum Zabronione jest publikowanie materiałów fałszywych lub obraźliwych.
2. Zabronione jest spamowanie, reklamy, łańcuszki.
3.  Uczestnicy forum są zobowiązani do przestrzegania prawa. Tym samym nie powinni zamieszczać treści niezgodnych z obowiązującym prawem lub powodujące możliwość odpowiedzialności prawnej. Wątki niezgodne z przepisami prawa będą kasowane.
4. Wiadomości wyrażają opinię autorów, ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o powiadomienie administratorów lub moderatorów forum natychmiast. Obsługa i właściciel forum zastrzega sobie prawo do usuwania zawartości, edytowania lub ich przenoszenia do bardziej odpowiedniego tematycznie wątku.
5. Nie przestrzeganie regulaminu może skończyć się naganą, blokadą  i w ostateczności  skasowaniem konta.

6.   Jeżeli uważasz, że któryś z użytkowników forum nie powinien według Ciebie uczestniczyć w dyskusjach na forum, zgłoś propozycję blokady konta aby poddać go osądowi forum lub powiadomić obsługę, właściciela forum. Uczestnictwo na forum jest dobrowolne i nikt nie jest do tego zmuszany. Pozostali użytkownicy forum mają prawo do wykluczenia użytkownika nie stosującego się do zasad. Decyzje o usunięciu takiego użytkownika podejmuje administracja na prośbę pozostałych forumowiczów.   


Cyfron

ło - nowy kolega szaleje - chwali się :)

Bardzo dobry tekst, nawet zgrabnie napisany, tylko teraz się zastanawiam, czy nie jest go za dużo...

Przecież wiemy, jak wszyscy czytamy regulaminy - prawda?

GRID

#8
Nowy edit
Dzięki drWarlock , wprowadziłem zmiany, również poucinałem trochę żeby tekst nie był za długi
Przytrzymam tekst do jutra jak nie będzie nowych edit  :) to dam to dla Mchl.

edit: kolejny edit Ufola który wyszukał ortografa.

kotfryc

Uwagi:
W punkcie odnośnie prawa, należało by chyba zaznaczyć jakiego - polskiego.
Przydała by się jakaś polityka prywatności - coś na wzór http://www.fabrykaspamu.pl/polityka-prywatnosci-a-adsense-aktualizacja/ - co prawda to adsense, ale jest tam wiele ciekawych pozycji jak np nr 1:
CytatPrywatność użytkowników naszego serwisu jest dla nas bardzo ważna. Nigdy nie sprzedajemy ani nie przekazujemy tych informacji innym podmiotom.
Zapis odnośnie odpowiedzialności administratorów i moderatorów. Czyli, że dołożą oni wszelkich starań  aby panował ład i porządek, ale ze względu na charakter strony nie są w stanie reagować 24/7. Oraz że w specyficznych przypadkach łamania prawa mogą poinformować odpowiednie służby (np Policja) oddając im do dyspozycji dostępne dane ( IP, nick itp).

GRID


drWarlock

Cyfron: Staram się :) dzięki za uznanie.
Czy mi się wydawało czy już dzisiaj był jakiś spam na forum, może przy rejestracji powinna być  captcha ??

Cyfron

gdzieś o spamie i przede wszystkim botach jest wątek - już są jakieś zabezpieczenia, jest lepiej niż było, ale niestety nie wszystkie boty da się powstrzymać...
Taki user, po napisaniu czegoś takiego wygrywa kasację konta i ban - więcej się nie da zrobić (chyba), ale od tego jest inny wątek :)

Troll81

hm.... jak widzę ten regulamin to przyjdzie mi opuścić forum  %)

szacun za jego stworzenie.

GRID

#14
plik z regulaminem wysłałem wczoraj dla Mchl

ale zastanawiałem się czy nie dopisać jeszcze jakiś naszych akcji w ostatniej linijce, np dodać
i polskie projekty BOINC : Enigma i Mersenne@home.

edit: ok nowy regulamin został wstawiony na forum.