Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Dziwny problem z YouTube

Zaczęty przez Limol, 09 Kwiecień 2011, 19:51

Limol

siema :)

mam taki dziwny problem z YT mianowicie wrzucając film ludzie wchodzą oglądają moje filmy ale problem w tym że wyświetlania idą tylko do 304 albo coś koło tego :/ potem się zatrzymuje na każdym filmie na jakieś dwa tygodnie i później znowu idzie w górę :/ czemu tak się dzieje o co mu chodzi (YT)??

THX za odpowiedzi :)
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


AiDec

Odswieze temat i przy okazji dorzuce wlasne pytanie:

Filmiki wrzucane na YT moga miec do 15 min. Jak to obejsc?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

GRID

wrzucasz filmiki po 15 min a potem je łączysz edytorem YT

Arthusp

Cytat: AiDec w 03 Wrzesień 2011, 10:29
Odswieze temat i przy okazji dorzuce wlasne pytanie:

Filmiki wrzucane na YT moga miec do 15 min. Jak to obejsc?

Jeśli dobrze pamiętam, to zależy to od ilości subskrypcji oraz ilości odtworzeń. Najpierw musisz przekroczyć ileś subskrypcji i ilość odtworzeń, a po jakimś czasie (zupełnie, jakby to nie było automatyczne) limit zostanie zniesiony. Generalnie rób swoje, a po jakimś czasie i zainteresowaniu ludzi, limit zostanie zniesiony.

greatadrian

Cytat: AiDec w 03 Wrzesień 2011, 10:29
Odswieze temat i przy okazji dorzuce wlasne pytanie:

Filmiki wrzucane na YT moga miec do 15 min. Jak to obejsc?

Przecież zniesiony został limit czasu trwania na YT i to już dobre kilka miesięcy temu :) No chyba, że łamałeś regulamin to nakładają wtedy stary limit 15 minutowy :)

AiDec

Nie lamalem regulaminu, natomiast zalozylem konto lata temu i jakos korzystalem raz do roku :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

greatadrian

Cytat: AiDec w 03 Wrzesień 2011, 14:13
Nie lamalem regulaminu, natomiast zalozylem konto lata temu i jakos korzystalem raz do roku :).

W takim razie musisz mieć możliwość wrzucania filmów o dowolnej długości :)

AiDec

Rozmawiamy o oszukanczym guglu. Tutaj nie ma czegos takiego jak `musisz miec` :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Nawiedzony

A próbowałeś już przesyłać? Bo z tego co mi się o uszy obiło, to 15min jest limitem tylko dla filmów HD (oprócz wybranych krajów i kont), więc jeśli to nie HD to powinno się przesłać  ;)

andy101fah

#9
Teraz z Youtube zrobił się fajny kanał VOD. Wystarczy wpisać w nim "cały film" i oglądać do woli.

youtube.com/results?search_query=ca%C5%82y+film&aq=f


AiDec

@Nawiedzony:

Przeslalem caly plik, przetwarzalo go, po przetworzeniu dostalem komunikat ze niestety film ma 17 minut i nie bedzie w zwiazku z tym wyswietlany.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

tomeh

Na YT są filmy w formacie RMVB po 27 minut. Co do licznika to raczej od strony YT jest problem lub w odświeżaniu go w przeglądarce.
To jest Temat - tematy z różnych dziecin życia