Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

przemo994 - - WITAM

Zaczęty przez przemo994, 30 Maj 2011, 18:44

przemo994

Witam. Jestem nowy na forum i w ogóle. Od wczoraj mam aplikacje BOINC, ktora cos tam sobie liczy i przesyla  ;D No i tyle chcialem sie przywitac :)

Troll81

Witam

Jeśli podasz nam z jakiego województwa jesteś to dopiszemy cię do rankingu województw :D

Możesz napisać coś więcej o sobie. Popatrz na wizytówki innych :D

przemo994

OK jestem z dolnośląskiego dokładnie z Wrocławia ale mieszkam obecnie w Oławie :) Nazywam się Przemek, pracuje, dzieci brak, kobieta jest XD

Tomasz R. Gwiazda

Witaj

a co takiego i na czym liczysz ? :)

krzyszp

Witam również :)

Do dopisania do statystyk potrzebuję twojej nazwy użytkownika, jakiej używasz w BOINC (albo np. CPID).

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

3891mike



Cyfron

Witaj
w innym wątku kolega napisał:
CytatNie chcialem zasmiecac watkami forum wiec napisze tutaj. Mianowicie mam pytanie czy moj sprzet jest chociaz w miare odpowiedni do BOINC? AMD Phenom2 X6, Ram 4GB 1333, ATI HD 5770, MSI 870A-G54, Seagate 1TB Sata3. Mam konto od wczoraj a na forum od dzis wiec totalnie nie wiem co z czym i BOINC po prostu sobie chodzi jak narazie Wink Ale wiedze staram sie na bierzaco uzupelniac.

To tutaj napisz jakie projekty liczysz, to pomożemy to lepiej skonfigurować :)

przemo994

Ogolnie teraz jeden projekt "SETI@home" i jest "przydzial zasobow" 100% to nie wiem czy mam zmienic czy nie :) Komp chodzi raczej normalnie troche mocniej sie grzeje ale chlodzenie jest bardzo dobre wiec to nie problem. Tez mam problem co do tyh wszystkich projektow dokladnie to w ogole nie wiem o co chodzi XD

Tomasz R. Gwiazda

na tej karcie jako ze nie ma double precission to chyba warto liczyc Collatz

przemo994

a jak go ustawic?   ::) i w ogole co to jest? :D

Cyfron

Podpinałeś się do projektu za pomocą Managera kont, czy podpinałeś się pod konkretne projekty bezpośrednio?
Bo jeśli przez BAM (manager kont w boinc - wygodna sprawa - wybierasz i ustawiasz projekty w jednym miejscu www.boincstats.com) to wchodzisz tam, tworzysz konto w projekcie i się do niego przyłączasz. Warto wtedy wejść jeszcze na stronę projektu, zalogować się i w ustawieniach wyłączyć używanie CPU (w przypadku Collatz Conjecture).

Jak coś, to zapraszamy na forumowy IRC irc://irc.ircnet.pl/boinc@poland - łatwiej będzie wyjaśnić i poprowadzić krok po kroku.

aborek

Witam kolegę w drużynie  :D

Hani



Troll81

witam kolegę z festung breslau :D

jak do nas trafiłeś?

na twoim sprzęcie

AMD Phenom2 X6, Ram 4GB 1333, ATI HD 5770, MSI 870A-G54, Seagate 1TB Sata3

spokojnie policzeszy wszystkie projekty. A twoja karta graficzna również moze liczyć. Niektóre projekty po prostu mają odpowiednie aplikacje które wykorzystują GPU. Wystarczy się do nich podpiąć.
Dla ciebie takim projektem będzie Collatz gdyż twoja karta nie posiada jednej funkcji a mianowicie double precission. Jest ona niezbedna w niektórych projektach.

Za to twój procek da ostro czadu. 6 rdzeni liczących to prawdziwa stajnia. Ja mam 4 :)

drWarlock

Witamy na pokładzie  :ahoy: