Forum - modyfikacje

Zaczęty przez GRID, 08 Czerwiec 2011, 18:09

AL

Poza fundacją (powstaje w takich bólach, że aż strach, więc nie zakopywałbym jej dodatkowo - co innego PPB i reszta o której piszesz) się zgadzam. Tylko nie wiem jakby to wyglądało z technicznego punktu widzenia (odsyłacze itp.) - ale to już by się GRID musiał wypowiedzieć.


xelexin

Ja myślę że bardzo fajny pomysł :) a tą tabelkę z dołu ostatnio napisane jakby przerzucić na górę co wy na to? :)
 


Cyfron

ja jestem przeciw przenoszeniu tej tabelki na górę - i tak klikam "Wiadomości od ostatniej wizyty", a tabelka u góry by była IMHO złym "nagłówkiem"

xelexin

A no faktycznie
Cytat: Cyfron w 10 Kwiecień 2012, 19:14
ja jestem przeciw przenoszeniu tej tabelki na górę - i tak klikam "Wiadomości od ostatniej wizyty", a tabelka u góry by była IMHO złym "nagłówkiem"
jest to od ostatniej wizyty :) więc cofam moją prośbę :)
 


Sergeant

#125
Proponuję.

Z Inne/Nowe projekty przenieść temat: Primaboinca.
Z Inne/Nowe projekty Ostatnio znalezione: Corralizer, Evo@home, Najmanovich Research Group, Albert@Home, DNA@Home, NumberFields@home.
Z Inne/Nowe projekty Aktywne: Magnetism@Home, Collatz Conjecture, Hydrogen@Home, Gerasim@home, AlmereGrid, WEP-M+2 Project, ANDROINC@home, Virtual Prairie, Ibercivis, DrugDiscovery@Home, FreeHall@home, Volpex@UH.


Są to projekty od dawna punktujące. Czas przenieść je do odpowiednich działów tematycznych projektów.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl


GRID

generalnie wydaje mi się to dobrym pomysłem

Szopler

Ciekawe kiedy ostatnie WU miały:
Magnetism(?), Hydrogen(?), ANDROINC (zakończony)

Sergeant

Magnetyzm - nie pamiętam.
Hydrogen - jest już zakończony.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Troll81

Androinc zakończony... ?

AL

Cytat: sergeant w 10 Kwiecień 2012, 21:34
Proponuję.

Z Inne/Nowe projekty przenieść temat: Primaboinca.
Z Inne/Nowe projekty Ostatnio znalezione: Corralizer, Evo@home, Najmanovich Research Group, Albert@Home, DNA@Home, NumberFields@home.
Z Inne/Nowe projekty Aktywne: Magnetism@Home, Collatz Conjecture, Hydrogen@Home, Gerasim@home, AlmereGrid, WEP-M+2 Project, ANDROINC@home, Virtual Prairie, Ibercivis, DrugDiscovery@Home, FreeHall@home, Volpex@UH.


Są to projekty od dawna punktujące. Czas przenieść je do odpowiednich działów tematycznych projektów.

Gotowe.

Cytat: Cyfron w 10 Kwiecień 2012, 11:37
jako, że główna strona forum jest strasznie wielka proponuję, aby ją jakoś redukować.
Na początek:
"Zakończone akcje naszego zespołu" dać jako poddział "Akcje naszego zespołu"
może też zamknięte "Polski Projekt BOINC" wrzucić jako poddział do zakończonych akcji, albo po prostu do akcji naszego zespołu?
może dział "fundacja Boinc Polska" też dać jako akcje naszego zespołu?
"Gry i zabawy" dać do "Rozmowy nieBOINCowane", tak samo jak "Hobby" ?

A co z tym robimy? Fundacja zostaje u góry, ale z resztą można by zrobić porządek.

Sergeant

#132
No to teraz piękny porządeczek. Tylko projekt eon dałbym do projektów fizyczno-chemicznych.

A z propozycjami Cyfrona się zgadzam.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

AL

Cytat: sergeant w 12 Kwiecień 2012, 22:03
No to teraz piękny porządeczek. Tylko projekt eon dałbym do projektów fizyczno-chemicznych.

Mówisz - masz!

Troll81

czyżby ktoś się zabrał za porządki??

KrzychuP

Wiosna, panie...
wiosna przyszła  %)

AL

Cytat: KrzychuP w 13 Kwiecień 2012, 13:35
Wiosna, panie...
wiosna przyszła  %)
To raz, a dwa to miałem kilka dni wolnego i połowę jednego dnia poświęciłem na B@P.

Troll81

Ciekawe jakby tak podliczyć.... to ile dniówek by się zebrało.... czy to tez darowizna?

AL

Cytat: Troll81 w 14 Kwiecień 2012, 11:33
Ciekawe jakby tak podliczyć.... to ile dniówek by się zebrało.... czy to tez darowizna?
Serio jesteś ciekaw? Bo jak co to zapytam żonki robi KIPie XD.

GRID

Cytat: AL w 12 Kwiecień 2012, 21:01

Cytat: Cyfron w 10 Kwiecień 2012, 11:37
jako, że główna strona forum jest strasznie wielka proponuję, aby ją jakoś redukować.
Na początek:
"Zakończone akcje naszego zespołu" dać jako poddział "Akcje naszego zespołu"
może też zamknięte "Polski Projekt BOINC" wrzucić jako poddział do zakończonych akcji, albo po prostu do akcji naszego zespołu?
może dział "fundacja Boinc Polska" też dać jako akcje naszego zespołu?
"Gry i zabawy" dać do "Rozmowy nieBOINCowane", tak samo jak "Hobby" ?

A co z tym robimy? Fundacja zostaje u góry, ale z resztą można by zrobić porządek.

Zrobiłem wszystko oprócz fundacji. Polski projekt BOINC uważam za ciągle aktywną akcję i na pewno nie zakończoną, więc dałem do naszych akcji.
Moim zdaniem jeszcze giełda powinna wrócić do miejsca z którego przyszła czyli komputery

AL

Cytat: GRID w 22 Kwiecień 2012, 09:48
Zrobiłem wszystko oprócz fundacji. Polski projekt BOINC uważam za ciągle aktywną akcję i na pewno nie zakończoną, więc dałem do naszych akcji.
Moim zdaniem jeszcze giełda powinna wrócić do miejsca z którego przyszła czyli komputery

PPB już chyba w praktyce nie istnieje. Ostatnio pytałem się Mchl o status i wyszło na to, że wg. prawa to już nie istnieje. Krzyszp co prawda ma jeszcze gdzieś na hdd kopię strony PPB, ale to by było na tyle. W obliczu powstawania fundacji nie widzę sensu do dalszego rozwijania tego pomysłu, także ja bym to jednak dał do akcji zakończonych. Niech się jednak jeszcze pozostali Panowie założyciele wypowiedzą.
Przypominam tylko, że PPB nie ma nic wspólnego z obecnie zakładaną fundacją.
Co do giełdy - to łupnąć ją jako dział podrzędny do komputery.

Cyfron

a ja osobiście jestem przeciwny wkładaniu giełdy do działu "komputery" bo nie tylko one tam muszą być - a jak ktoś coś innego będzie chciał sprzedać/oddać/kupić?

Szopler

Zgadzam się z Cyfronem w kwestii działu "Giełda".

Cyfron

jak chcecie schować, to może do działu "rzomowy nieboincowe" ?

AL

Cytat: Cyfron w 23 Kwiecień 2012, 21:52
jak chcecie schować, to może do działu "rzomowy nieboincowe" ?

Jako "Dział podrzędny"? Brzmi nieźle - jestem za!

PoznanskaPyra

Może by dodać funkcję
do forum?
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Szopler

Pośrednio jest :)
[smg id=9560 type=av align=center]

AL

Cytat: PoznanskaPyra w 24 Kwiecień 2012, 22:00
Może by dodać funkcję
do forum?

Mi się zdaje, że przez jakiś krótki czas była taka modyfikacja i działała, albo mi się tylko zdaje...?

legis

Na naszym forum coraz więcej ludzi korzysta z arkuszy google może by je wszystkie razem zebrać ładnie opisać i wrzucić do jednego wątku ?

Troll81

można by założyc jedno wspólne konto na którym będa trzymane?

Cyfron

a po co trzymać to na jednym koncie?

Moja propozycja - dołożyć guzik "otwórz wszystkie nowe w zakładkach) w podstronie "wiadomości od ostatniej wizyty" i "Wszystkie nieprzeczytane wątki". Oczywiście z ostrzeżeniem w przypadku więcej niż10ciu nowych wątkach.

PoznanskaPyra

Nie, byle bez tego. Bo nie raz to bym takie ostrzeżenie po godzinie dostał.  :whistle:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

legis

Cytat: Cyfron w 27 Kwiecień 2012, 15:03
a po co trzymać to na jednym koncie?

Moja propozycja - dołożyć guzik "otwórz wszystkie nowe w zakładkach) w podstronie "wiadomości od ostatniej wizyty" i "Wszystkie nieprzeczytane wątki". Oczywiście z ostrzeżeniem w przypadku więcej niż10ciu nowych wątkach.
już to gdzieś było jestem za

AL

Cytat: legis w 27 Kwiecień 2012, 23:04
Cytat: Cyfron w 27 Kwiecień 2012, 15:03
a po co trzymać to na jednym koncie?

Moja propozycja - dołożyć guzik "otwórz wszystkie nowe w zakładkach) w podstronie "wiadomości od ostatniej wizyty" i "Wszystkie nieprzeczytane wątki". Oczywiście z ostrzeżeniem w przypadku więcej niż10ciu nowych wątkach.
już to gdzieś było jestem za

Było, nie raz już o tym i ja również nadal jestem uparcie za tym rozwiązaniem. Otwieranie wszystkich z przyciśniętym ctrl sporo ułatwia - ale to wciąż nie to o co nam chodzi.

PoznanskaPyra

Ale bez ostrzeżeń. Jak bym miał co godzinę kilka, bo w bardzo wielu tematach się udzielam. A tak cała poczta zaspamowana.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron

no to z ustawieniem w naszych profilach, przy otwieraniu ilu zakładek ostrzeżenie będzie się pokazywać