Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Fundacja - raport

Zaczęty przez krzyszp, 10 Czerwiec 2011, 10:36

Szopler


drWarlock

ekhem...
goofyx wyjaśnijmy sobie jedno :) pogadać tak, ale nie dlatego że nikt się ze mną nie kontaktował - nic takiego nie pisałem - a w Twoim wydaniu zabrzmiało to tak jakbym się obrażał na świat i okolice.
Doskonale zdaję sobie sprawę, że pisanie na forum nie przenosi tak do końca intencji piszącego - dlatego pkt IX w Twoim wykonaniu mnie lekko zirytował. Zresztą uważam, że np rozmowa tel. między nami uprości, przyspieszy pewne tematy. A podsumowanie będzie się pisało w wątku nie wiem Fundacja Dziennik (albo nocnik trzymając się nomenklatury króla Dezmonda), czy cos w tym guście.
Dlaczego nie pisałem np. PM? bo chcę uniknąć nieporozumień. Musimy pamiętać, że fundacja jest tworem obok B@P, a nie zamiast. Bazujemy na użytkownikach tego forum, więc należy im się rzetelne informacje - nie wiem osobny wątek -> tak jak serwis B@P, gdzie będą info o postępach, planach etc. Stąd mój głos w sprawie że coś tam ustalacie, a reszta do końca nie wie.
Dopiero po fakcie - wypowiedzi Krzyszp (SUPER podsumowanie :):)), pewne rzeczy się wyjaśniły.
Zdaję sobie sprawę, że większość ludzi podeszła na luzie do tematu i zostaliście sami, dlatego starałem się być nieinwazyjny - oferuję swoją pomoc - jeżeli będziecie chcieli to z niej skorzystacie.

W sprawach ważnych, można by przeprowadzać głosowania a la projekt miesiąca z ograniczeniem czasowym 2,3 dni.
Jak dla mnie odwalacie niezłą robotę :) macie zielone światło.

ps.
Tak na marginesie pracuję w instytucji w której jest i zarząd i rada nadzorcza -> więc klimaty typu ilość miejsc w radzie i zarządzie kto ma zasiadać nie jest mi obce. Jak dla mnie, strojenie "fochów" prze Obixa w stylu jak nie dacie miejsc to sobie pójdę nie jest na miejscu. Skoro nie chcą to nie, może z czasem dorosną do tematu, że liczy się idea, wspieranie polskiej nauki a nie mój wiatrak jest większy od twojego i daje + 10 do szacunu na dzielni

goofyx

@drWarlock <- nie chciałem cie zirytować <- ;)

Cieszę się, że prawie wszystko się wyjaśniło.
W skrócie mówiąc, pomimo tego, że fundację zakładają w sumie 3 osoby <- twór ten ma służyć nam wszystkim (łątwiej zorganizować wszystko w kręgu 3 ludzi niż 300).
Także nie zamykamy się na nikogo i zachęcamy do współpracy.

ps.: Czyli rozumiem, że PNT na razie nie będzie z nami współpracowało <- ok, piszę do prawnika o statut.