Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Kanoniero

Zaczęty przez Kanoniero, 12 Czerwiec 2011, 16:24

Kanoniero

Zarejstrowałem się na forum wczoraj, a teraz, coby elegancko wyglądało, wypada się oficjalnie powitać i przedstawić.
Krótko więc o mnie - na imię mam Waldek, rocznik '77, mieszkam w okolicach Gdańska.
W Boinc bawię się od czterech lat, dwa lata temu zdecydowałem się dołączyć do B@P. Od początku liczyłem WCG, parę miesięcy temu, po modernizacji komputera, dorzuciłem jeszcze Milkę. Ogólnie projektów nie lubię zmieniać, więc do czynienia miałem tylko z tymi dwoma projektami. Teraz planuję jeszcze dorzucić akcelerometr i podłączyć się do QCN.

Liczę na Phenomie II X4 955 i grafice HD4890. Planów zmiany komputera nie mam, na razie mi do wszystkiego wystarcza.

Z innych pożytecznych rzeczy, którymi się zajmuję - oddaję honorowo krew, na razie łącznie 4050 ml.

Pozdrawiam. :)

mimeq

Witam  :parrrty:


Cyfron

Witamy nowego kamrata na naszej Łajbie  :arrr:
Widzę, że ew. akcje werbujące to trzeba prowadzić w centrach krwiodastwa, bo wielu z nas oddaje krew  :parrrty:

aborek

Witam serdecznie kamrata  :) :)
To krwiodawstwo też mi się rzuciło w oczy, ale chyba wynika to z tego, że bezinteresownie pomagamy, i to w wielu dziedzinach ;)

@Kanoniero
Dorzuć jeszcze może projekty noncpuintensive - FreeHAL i WUProp

Kanoniero

Skoro noncpuintensive, to może się zainteresuję. :)

Tomasz R. Gwiazda

witamy :)  :parrrty:

Troll81

witam kolegę krwiodawcę :D już niedługo brązik będzie :d ja już w złotko celuję.

drWarlock

Witamy na pokładzie :)  :ahoy:

emik

 :ahoy: i  :parrrty:


GRID

Witam i dziękuje za współpracę.

sknd

witaj! mamy dokładnie tyle samo na liczniku krwi  ;D

pszyklejony