BAM a WCG

Zaczęty przez krzyszp, 24 Czerwiec 2006, 11:31

krzyszp

Jakoś dziwnie nie mogę ani w liście projektów, ani w zasobach znaleźć World Community Grid :?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Mchl

Bo WCG nie jest czysto BOINCowym projektem. BOINC został tam "podczepiony" do już istniejącej struktury. Z tego powodu nie wszystkie funkcje BOINC tam działają (nadal zespoły nie mają przynależności narodowej).

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

Ok. Dzięki za info.

Szkoda, bo było by wygodnie zasoby przydzielać.

Chciałem całą moc (chwilowo tego niewiele) przeznaczyć na FightAids i Malarię i tam wygodnie się to robi ;-)

Oczywiście poradzę sobie inaczej.

Jedno pytanie: jak odłączam dany projekt w BAM'ie, to jest on przerywany (porzucany) zaraz po połączeniu managera, czy czeka na odesłanie jednostek?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

MadMan

Cytat: "krzyszp"
Jedno pytanie: jak odłączam dany projekt w BAM'ie, to jest on przerywany (porzucany) zaraz po połączeniu managera, czy czeka na odesłanie jednostek?
Jest porzucany zaraz po połączeniu z managerem, wszystkie jednostki są przerywane. Sprawdzone empirycznie. Najlepiej wstrzymać pracę na danym komputerze ręcznie, albo jakoś inaczej sobie poradzić...
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

maxim

Chcialem kilka komputerkow przestawic na WGC ale nie moge utworzyc konta poprzez BAM'a. Czy moge utworzyc konto recznie i potem je dodac w jakis sposob do bama ?

Pozdrawiam

Mchl

Na stronie 'dołącz do projektó' masz do wyboru 'załóż konto' i 'znajdź konto'. Zaznacz to drugie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

maxim

Dzieki wlasnie sobie poradzilem. Rodzi sie nowe pytanko :) Czy w WCG jest na tyle roboty ze moge przestawic wszystkie komputery i nie bedzie przestojow ?

Pozdrawiam

Bober

Tak. WCG samo jest jakby platformą projektów i w ramach WCG jest kilka projektów. Możesz wybrać, z których próbki chcesz otrzymywać. Czytaj więcej o WCG

maxim

Super, przenosze sie calkowicie na WCG. Wydaje mi sie ze znalezienie leku na raka, HIV/AIDS to najwazniejsze w czym moge pomoc :)

Mchl

Kosmitów już znalazłeś sądząc po awatarze :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

#10
Mchl ban za offtopa  :P takim będę moderatorem  :P :P ;)





Weź sie sam zbanuj :P

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

IThorne

Ja tam do WCG wrzuciłem jednego kompa u znajomego, gdzie mam dostęp parę razy w roku. I sobie liczy, bo preferencje zawsze można zmienić na ich stronie.



szremsiu

Mam taki problem. Gdy chcę dodać WCG do BAMu. Pokazuję mi się komunikat: Sprawdzanie istniejącego konta w World Community Grid -> Nieprawidłowe hasło. Wie ktoś co może być nie tak? Dzięki za odpowiedź


Troll81

WCG to jedyny projekt do którego zamiast loginu w postaci adresu mail podaje się nazwę użytkownika (Czyli nazwę którą ci wyświetla w menadżerze).

szremsiu

Czyli mam zmienić swój login na wcg?

Troll81

Nie. wystarczy ze w konfiguracji BAM podasz inny login dla tegoż projektu.

Nuriel

#16
może to głupie pytanie, ale jak to zrobic? Na WCG mój login to Nuriel, na BAM Nuriel było zajęte, zdecydowałem się więc na NurielAtPoland. Gdzie mogę zmieni mój login tylko dla tego jednego projektu? Dla całego konta BAM się nie da.

--EDIT--

zmieniłem w profilu WCG login na nurielatpoland - taki sam, jak w BAM. Hasła są identycze. Mimo to przy próbie dołączenia WCG do statystyk dostaję komunikat
Cytat: BAMSprawdzanie istniejącego konta w World Community Grid -> Nieprawidłowe hasło

Majus7

sorki, za odkopanie wątku, ale mój problem jest podobny więc nie będę zakładał nowego.

Chodzi o to, że jak chce dołączyć WCG do BAM to wyskakuje komunikat "Nieprawidłowe hasło". Hasło w WCG mam inne niż w BAM - czy to jest tego wina? Jeżeli tak, to czy mam zmienić hasło w BAM na takie jakie mam w WCG? jak rozwiązaliście ten problem, bo widzę, że macie dołączony WCG do statów

gigi2000

Tak, chodzi o to że inne hasło masz w BAMie i inne w WCG, najprościej - zmień hasło w WCG na takie jak masz w BAMie, bo jak zmienisz hasło w BAMie to pociąga za sobą zmianę haseł we wszystkich innych projektach, które kontrolujesz BAMem...

Majus7

właśnie problem w tym, że w haśle mam znak specjalny, a tego nie chce przyjąć WCG  :( dlatego tam mam inne hasło, więc w takim razie muszę zmienić hasło w BAM na takie jakie mam w WCG. Narazie uczestniczę tylko w trzech projektach więc nie będzie to takie uciążliwe