Konkurs na najfajniejszą wizytówkę forum B@P - I edycja 2011

Zaczęty przez GRID, 22 Czerwiec 2011, 19:28

Kto ma najfajniejszą wizytówkę na forum B@P.

Cyfron
1 (2.8%)
Krzyszp
0 (0%)
emik
3 (8.3%)
Jan Stenzel
9 (25%)
Szopler
2 (5.6%)
Tomasz R. Gwiazda
2 (5.6%)
3891mike
0 (0%)
AL
0 (0%)
Troll81
11 (30.6%)
stasieks80_PL
4 (11.1%)
kooboos
0 (0%)
sergeant
1 (2.8%)
stiven
1 (2.8%)
Phobos
1 (2.8%)
Ufol
1 (2.8%)

Głosów w sumie: 36

Głosowanie skończone: 24 Wrzesień 2011, 05:51

GRID

Otwieram pierwszą edycję konkursu - "Najfajniejszą wizytówka na forum B@P"

Zasady konkursu: Przez miesiąc, każdy chętny może zapisać się do konkursu. Wpisując w tym wątku -  :p_arr:
Następnie przez 2 miesiące, otwarta będzie ankieta z listą osób biorących udział w konkursie.
Na biorących udział w konkursie może głosować każdy zalogowany. Wizytówki można edytować w trakcje trwania konkursu.
Dozwolona jest również agitacja w tym wątku.

Po 2 miesiącach ankieta zostanie zamknięta. A osoba z największą liczbą głosów wygrywa.

Nagrodami w tym konkursie są: biała koszulka z logo BOINC, order z forum

Najlepsza wizytówka na forum

I edycja 2011
oraz 200 zł.

Zapisy trwają od dzisiaj do 22.VII.2011, Głosowanie będzie trwało od 23.VII.211 do 24.IX.2011.

Stan zapisów na dzień dzisiejszy:




krzyszp

Nie mam co prawda czym się chwalić, ale co mi tam ;)

Oczywiście ewentualną nagrodę w postaci koszulki bardzo chętnie przyjmę, ale pieniążki to poproszę na fundację przelać :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AL

No ja nie wieżę, takie nagrody - a tu tak mało chętnych!

emik




Szopler



3891mike



GRID

no no, widzę że szykuje się zacięta konkurencja.  :)

krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AL

To i ja zaszaleję, przynajmniej mam nadzieję zmusi mnie to do jej zaktualizowania.

Troll81


stasieks


kooboos


Sergeant

"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

stiven


Troll81


GRID

Tak już nie długo rozpocznie się szalona gonitwa po wspaniałe nagrody. Zacznie się obstawianie. Oszukiwanie nie zacznie się bo wielki brat patrzy.

phobos


Ufol

Jeśli jeszcze termin nie upłynął, to proszę mnie zapisać. Jakieś zdjęcie postaram się wrzucić, gdy założę konto na jakimś serwisie umożliwiającym przechowywanie zdjęć oraz ich publikacje na forach.

GRID


Hani



GRID

Dobra rusza  Konkurs na najfajniejszą wizytówkę forum B@P - I edycja 2011  :)
Od dzisiaj do 24 września każdy może dać głos. Głos można zmienić.
Jak to przystało na konkurs z gwiazdami, wyniki ankiety będą podane na sam koniec.

Powodzenia !!

Cytatdlaczego 2010?
A dla czego nikt tego wcześniej nie zauważył  :D

p o r c z e k


GRID

Przykro mi p o r c z e k ale zapisy były do 23 lipca.  :) Może załapiesz się do drugiej edycji na 2012.

Ufol

Gdzie można wrzucić zdjęcie, do tego wątku, czy do własnej wizytówki?

GRID


GRID

Nie którzy uczestnicy konkursu nie mają ani jednego głosu. Czyżby nie głosowali na siebie ?  XD
Przy okazji przypominam że każdy zalogowany może oddać głos.

AL

Ja głosowałem na wizytówkę która najbardziej mi się podobała - czyli nie moją - bo z mojej zawsze jestem nie zadowolony.


GRID

ja też już oddałem przyznam że też musiałem trochę nad tym pomyśleć.  :)

GRID

Proszę o oddawanie głosów.
Obecnie prowadzący w konkurencji "najfajniejsza wizytówka forum B@P" ma 7 głosów, osoba będąca na drugim miejscu ma 5 głosów, na trzecim miejscu z 3 głosami jest ...

AL

Cytat: GRID w 29 Sierpień 2011, 22:25
Proszę o oddawanie głosów.
Obecnie prowadzący w konkurencji "najfajniejsza wizytówka forum B@P" ma 7 głosów, osoba będąca na drugim miejscu ma 5 głosów, na trzecim miejscu z 3 głosami jest ...
Mój faworyt ;-)

Szopler


emik

głosując na moją wizytówkę wspomożesz zbiórkę na SKB@P6 - nagrodę przeznaczam na składkę


GRID


_Aleksander_

Cytat: emik w 30 Sierpień 2011, 17:45
głosując na moją wizytówkę wspomożesz zbiórkę na SKB@P6 - nagrodę przeznaczam na składkę

Chwali się takie postępowanie, ale takie oświadczenie przed zakończeniem konkursu i ogłoszeniem wyników jest moim zdaniem nie na miejscu.
No chyba, że cały konkurs to jeden wielki żart....

Troll81

Ja tam będę wspierał SKB@P niezależnie od wyników konkursu :D

GRID

Cytat: _Aleksander_ w 30 Sierpień 2011, 19:34
Chwali się takie postępowanie, ale takie oświadczenie przed zakończeniem konkursu i ogłoszeniem wyników jest moim zdaniem nie na miejscu.
No chyba, że cały konkurs to jeden wielki żart....
Wiele gwiazd show biznesu robi tak.  :) Przekazuje wygraną na cele charytatywne. Nie ma co się denerwować. A agitacja w tym konkursie jest dozwolona.