Forumowe ordery / nagrody

Zaczęty przez goofyx, 24 Czerwiec 2011, 09:27

goofyx

Pewnie źle szukam, ale czy są gdzieś opisane warunki dostania takowych?
Nie mówię o orderach za wsparcie SKB@P bo to jest jasne, ale np.: "Przodownik pracy" <- i czy są inne?


goofyx

Cytat: drWarlock w 24 Czerwiec 2011, 13:14
w profilu Trolla masz inne

http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?action=profile;u=220;sa=awards
Wiem widziałem już wcześniej <- ale chodzi mi o np.: warunki do Przodownika pracy.

GRID

a co to znaczy warunki do Przodownika pracy ??


goofyx

Cytat: GRID w 24 Czerwiec 2011, 22:30
a co to znaczy warunki do Przodownika pracy ??
eh...
no w sensie co trzeba zrobić żeby dostać order przodownika pracy na forum?

GRID

Temat orderów jest uśpiony. Pigu mówił że czasami są problemy z nadaniem jakiejś nagrody nie którym osobom.
Więc jak w końcu uda mi się zaktualizować naszą wiki do wersji 1.17 to zabiorę się za aktualizację forum do wersji 2.0
W tedy sytuacja nadawaniem orderów z punktu widzenia technicznego powinna ulec poprawie.

Zostaje logistyka
Obecnie ordery może nadawać po pierwsze Pigu i administratorzy, może jacyś moderatorzy.
W sumie przydało by się więcej osób które będą wymyślały nowe nagrody/ordery bo obecnie mało kto się tym zajmuje.
Ja ostatnio wymyśliłem dwa ordery - jeden najfajniejsza wizytówka i drugi Mądre wątki komputerowe (promocja poprzez kontekst)

ps. Co to znaczy Przodownika pracy ??



goofyx

Cytat: GRID w 24 Czerwiec 2011, 22:53
Temat orderów jest uśpiony. Pigu mówił że czasami są problemy z nadaniem jakiejś nagrody nie którym osobom.
Więc jak w końcu uda mi się zaktualizować naszą wiki do wersji 1.17 to zabiorę się za aktualizację forum do wersji 2.0
W tedy sytuacja nadawaniem orderów z punktu widzenia technicznego powinna ulec poprawie.

Zostaje logistyka
Obecnie ordery może nadawać po pierwsze Pigu i administratorzy, może jacyś moderatorzy.
W sumie przydało by się więcej osób które będą wymyślały nowe nagrody/ordery bo obecnie mało kto się tym zajmuje.
Ja ostatnio wymyśliłem dwa ordery - jeden najfajniejsza wizytówka i drugi Mądre wątki komputerowe (promocja poprzez kontekst)

ps. Co to znaczy Przodownika pracy ??
Jestem w trakcie pisania programiku na potrzeby naszego serwera statystyk, chciałbym w nim zrobić możliwość automatycznego przyznawania orderów za np.: 3 pierwsze miejsca w PM, za ilość postów itp
Wyglądałoby by to tak, że w programie definiujemy odznaczenia za np.: 1000 postów i program sprawdza co np.:1 godzinę czy ktoś przekroczył ten próg <- jeśli ktoś ma 1000 i nie ma odznaczenia to mu nadaje.
To oczywiście dotyczy wszelkich innych rzeczy.

Co wy na to?

Hani

 :respect: Ja za  :ahoy:


GRID

#8
Ja uwielbiam automatyzację pracy.
Z tym programem to pamiętaj że czeka nas  aktualizacja do smf 2.0.
Np po aktualizacji wiki przybyło w bazie 10 tabel, a nie które zostały przeniesione.

Po zaktualizowaniu wiki i forum chciałbym dodać element który znajdzie się pod lub nad avatarem gdzie bedzie pisać ilość wpisów i edycji na wiki. System ten jest stosowany przez fundajcę wikipedia polska do pokazania kto więcej pracuje a kto mniej.

CytatWyglądałoby by to tak, że w programie definiujemy odznaczenia za np.: 1000 postów i program sprawdza co np.:1 godzinę czy ktoś przekroczył ten próg <- jeśli ktoś ma 1000 i nie ma odznaczenia to mu nadaje.

Do tego nie jest potrzebny program który sprawdzałby co godzinę (obciążenie serwera) a jedynie wbudowany skrypt smf 2.0
który ma poprawiony system dziękowania za pomoc lub reputacja, postaw piwo itp


Więc reasumując:

Program (domyślać się w delphi) do automatycznego przyznawania orderów za np.: 3 pierwsze miejsca w PM
Skrypt Php SMF 2.0 do nadawania orderów za za ilość postów (obecnie są jedynie te znaczki, kropki, kwadraciki)

aborek


Troll81

przodwnika pracy dostaje się chyba za pierwsze miejsce w swiecie/polsce/teamie/

goofyx

Cytat: Troll81 w 26 Czerwiec 2011, 13:09
przodwnika pracy dostaje się chyba za pierwsze miejsce w swiecie/polsce/teamie/
No to coś wyjaśnia ;)

Pigu

wszystko opisane na www.pigu.pl

Tobas

To ja chcę order za Neurona@Home  :boing:

Pigu

ha - teraz znalazłem tego posta - na ten moment nie działa przyznawanie z automatu - proszę zatem zgłaszać się na pw - po sprawdzeniu zaraz przydzielę

twą już przydzieliłem - gratki :parrrty:

Szopler


Pigu

ładne pw  %)

nadana, gratki