Bezpośrednie połączenie lotnicze Bruksela Charleroi – Gdańsk

Zaczęty przez GRID, 16 Lipiec 2011, 17:02

GRID

Serdecznie prosimy o oddawanie głosów na bezpośrednie połączenie lotnicze na trasie Bruksela Charleroi – Gdańsk na stronie
www.charleroi-airport.com

Co prawda to już drugie podejście, ale tym razem liczymy na pewne zwycięstwo! Nie bez przyczyny pojawiliśmy się w kolejnej edycji głosowania - to znak, że jest zainteresowanie takim połączeniem. Dlatego każdy głos się liczy! Można głosować na każdej wersji językowej strony. Prosimy również o przesyłanie tej wiadomości dalej! - Obsługa informatyczna Bruksela

aborek


_Aleksander_

Kliknąłem! Na tamten moment Gdańsk był na pierwszym miejscu zdobywając 40.9 % (442 głosów).

Troll81



simonic



krzyszp

Mój głos również :) 40.7% i pierwsze miejsce :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka


GRID

Nie. Ale mój klient Biuro regionalne województwa Pomorskiego w Brukseli (Stowarzyszenie W. Pomorksiego w Brukeseli) bardzo się ucieszy.

To województwo to jedno z najbardziej rozwijających się w Polsce. Już dawno wyrobili się z budową stadionu na Euro 2012. Ta linia musi tam być.

ps.Zobacz co się dzieje w Krakowie. Masy napalonych Angloli przylatuje na imprezy, wieczory kawalerskie itp. Zostawia tam kupę kasy. Tylko czekać jak poziom turystów z Belgii wskoczy w tamtym regionie o jakiś %. Dużo osób w Belgii jest ciekawych co to za kraj ta Polska.

Troll81

angole zostawiają też syf i zarzygane ulice. Od znajomego policjanta wiem jaki to ubaw z takim "turystą". Narobi taki syfu a jak go capniesz to od razu zaczynają sie jazdy z tłumaczem i konsulatem..... ciekawe czy ktos liczy takie koszta.....

Tomasz R. Gwiazda

lac ich tak jak na wyspach to sie kultury naucza.
Surowe mandaty dawac , nic tak szybko nie uczy jak dostanie po kieszeni


GRID

Belgowie to bardzo spokojny naród. Najwyżej trochę za bardzo snobistyczny. Najwyżej by krytykowali polską rzeczywistość. A młodzi Anglicy to są jacy są. Jak piją to piją jak rzygają to rzygają.  :)
To i tak nic z porównaniu  z tym co wyrabiają np Polacy w Holandii albo w Anglii.

Arthusp


Martin Fox


krzyszp

Cytat: GRID w 18 Lipiec 2011, 15:35
To i tak nic z porównaniu  z tym co wyrabiają np Polacy w Holandii albo w Anglii.
A tu się nie zgodzę...
Nie wiem oczywiście, jak jest w Holandii, ale tutaj pijani anglicy (a zwłaszcza płeć "piękna") potrafią naprawdę obrzydliwie się zachowywać. Co ciekawe, znacznie więcej widać kompletnie pijanych kobiet niż mężczyzn w piątkowe wieczory...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81


GRID

spadliśmy na drugie miejsce. Panowie wiosłować  :attack:

krzyszp

Oddałem znowu głos, jutro dołożę kolejny, ale cholera daleko do pierwszego...  :(

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

votes: 4399
7.3 %  Timisoara  319 votes
22.2 %  Gdansk  978 votes
21 %  Malte  922 votes
25.2 %  Nice  1107 votes
3.1 %  Costanta  135 votes
6 %  Odessa  264 votes
15.3 %  Rabat  674 votes


iiii tam daleko :D dać to pigulcowi on jest macher od klikania :D

aborek


Troll81


krzyszp

Zależnie od wybranego języka, są trzy różne ankiety, tak więc oddawajcie po trzy głosy!

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Jak zakończyła się akcja? uruchomiono połączenie?

GRID

Nie wiem kto miał najwięcej głosów. Teraz jest głosowanie na Rzeszów