Dzisiaj start Discovery!

Zaczęty przez Starszyna, 04 Lipiec 2006, 18:31

Starszyna

Drodzy panowie, dzisiaj ok. godziny 20 38 czasu polskiego startuje amerykański prom Discovery. Czy ktoś poza mną będzie oglądał start?

bartsob5

a gdzie bedzie mozna obejrzec?

Starszyna

Wejdź na strone nasa i znajdź NASA TV:D

Mchl

Ja już od godzinki siedzę i patrzę ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

heh... wyglada na to ze start sie udal...

Gave

Może troche nie na temat i może się nie mam czego czepiać (uczę się na ostatnie zaliczenia w tej sesji - 7.07!!!, po to by w wakacje spokojnie...pisać magisterkę, więc wybaczcie) ale:
Cytat: "Starszyna"Drodzy panowie, dzisiaj ok. godziny 20 38 czasu polskiego startuje amerykański prom Discovery
a 40 minut przed tym czasem:
Cytat: "bartsob5"heh... wyglada na to ze start sie udal...
Więc albo, któryś z Panów tu nieźle mota, albo bartsob5 ma neta dostarczanego przez ciekawego providera, albo NASA jest punktualna jak Warszawskie ZTM.    :twisted:

bartsob5

ja mysle ze to wina zegara na forum, bo rzeczywiscie start byl dokladnie o 20:38 (no moze minutke pozniej)

Starszyna

No panowie, możemy sobie pogratulować pięknego startu Discovery. Te wszystkie opóźnienia wskazują jednak, że era wahadłowców (przynajmniej Discovery, Atlantis i Endeavour) konczy się. Ciekaw jestem,czy NASA ma już zastępców.