Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Prawnik here ? ;)

Zaczęty przez greatadrian, 19 Lipiec 2011, 22:35

greatadrian

Rozmawiałem wczoraj z Cyfronem i między wierszami padło zdanie, że na forum mamy tutaj prawnika a nawet dwóch :D Stąd pragnę zapytać wprost, co by nie szukać po wizytówkach ;) Mam mały problem z upierdliwym człekiem i mała porada czy gra jest warta świeczki przyda mi się :)
Dzięki wielkie!  :ahoy:

Pantarhei

Napisz o co chodzi na PW.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Cyfron

upierdliwy->no to Ukraińców na niego napuścić :attack: :whip: ;)

ichmis

To zależy czy ma żółte papiery i czy zna policjantów. Mój wujek miał za sąsiadkę wredną babę która po 30 latach zorientowała się, że działki są źle podzielone. Zamiast szersze były dłuższe, ale metraż się zgadzał. Tak czy siak z wyczynów tej baby to np pocięcie się żyletką na sali sądowej, oblanie się benzyną, nagadywanie sąsiadów. Problemów było co nie miara ponieważ poza "żółtymi papierami" miała jakieś kontakty w okolicznej policji. Dopiero po przejściu się do wyższego szczebla była jakaś reakcja. Teraz sprawa ucichła bo siedzi w zakładzie zamkniętym dla psychicznie chorych.

P.S.
Z tego co mi się kojarzy to w sejmie przeszła nowelizacja KK dotycząca stalkingu także jak praktyka przyjmie łaskawie ten artykuł to może być jedna z najskuteczniejszych broni przeciwko niezdiagnozowanym wariatom.   :attack: