CC słabo liczy czy co?

Zaczęty przez goofyx, 22 Lipiec 2011, 08:30

goofyx

Liczę w CC z powrotem od ponad tygodnia i zamiast punktów przybywać to średnia dzienna mi spada.
Mam jak wiecie 5970, który powinien wyciągać ok.300k/dziennie, a teraz mam od tygodnia średnią 130-140k/dziennie.
Żenada.

W kolejce punktów mam 600k i nic się nie dzieje :(

Myślę nad przełączeniem się na PG albo MW ze względu na mój ambitny plan Top1000 na świecie w ogólnej klasyfikacji.

aborek

Dziwne trochę. U mnie na 2x5870 1 szt WU liczy ok. 1400 s. średnio, za każdą ok. 3000 pkt., czyli na dobę jestem w stanie dostać ok. 370k.
Jeśli chodzi Ci tylko o punkty, to zdecydowanie lepiej będzie w DNETC.

goofyx

Cytat: aborek w 22 Lipiec 2011, 10:51
Dziwne trochę. U mnie na 2x5870 1 szt WU liczy ok. 1400 s. średnio, za każdą ok. 3000 pkt., czyli na dobę jestem w stanie dostać ok. 370k.
Jeśli chodzi Ci tylko o punkty, to zdecydowanie lepiej będzie w DNETC.
U mnie czasy są podobne, ale chodzi mi o to że zamiast 300k dostaje 130k <- ten projekt nie może się u mnie rozkręcić :(

Tomasz R. Gwiazda

sproboj DNET albo Moo (tylko w tym wypadku bez liczenia CPU, bo u mnie liczenie na cpu wydluza znacznie czasy liczenia)

mimeq

Jakis czas CC nie liczylem ale z tego co pamietam to wlasnie wina pendingu. MW i DNETC masz punkty praktycznie odrazu po przeliczeniu zadania w CC kazde WU jest validowane przez innego uzytkownika i troche trwa zanim dostaniesz pkt a tym samym RAC wejdzie na odpowiedni, interesujacy Cie poziom.


goofyx

Cytat: mimeq w 22 Lipiec 2011, 11:57
Jakis czas CC nie liczylem ale z tego co pamietam to wlasnie wina pendingu. MW i DNETC masz punkty praktycznie odrazu po przeliczeniu zadania w CC kazde WU jest validowane przez innego uzytkownika i troche trwa zanim dostaniesz pkt a tym samym RAC wejdzie na odpowiedni, interesujacy Cie poziom.
Wiem o pendingu ;)
Ale masakryczny czas teraz jest <- spróbuje inny projekt.
Który MW czy Dnetc daje więcej punktów na 5970?

aborek

W DNETC robię ponad 600k, w Milce trochę mniej

mimeq

Mi aktualnie MW nie dziala na sterach 11.5 (5970)  :( a dwa dni byly podwojnej punktacji ....
DNETC ~1000 sek za 65xx pkt - 1 WU wykorzystujace oba GPU 5970 (785/500)


goofyx

Cytat: mimeq w 22 Lipiec 2011, 12:21
Mi aktualnie MW nie dziala na sterach 11.5 (5970)  :( a dwa dni byly podwojnej punktacji ....
DNETC ~1000 sek za 65xx pkt - 1 WU wykorzystujace oba GPU 5970 (785/500)
Przestawiłem na DNETC <- MW nie chce liczyć ja mam taktowania 800/1000

lolek

@mimeq W DNETC w przeciwieństwie do MW taktowanie pamięci ma znaczenie.

apohawk

MW leży, więc wybór masz mniejszy.
No good deed goes unpunished.

goofyx

Cytat: lolek w 22 Lipiec 2011, 21:14
@mimeq W DNETC w przeciwieństwie do MW taktowanie pamięci ma znaczenie.
Czyli najlepiej obniżyć taktowanie gpu a podnieść pamięci?

lolek

Znaczenie ma zarówno GPU jak i pamięci (ja osobiście podnoszę rdzeń, a mem zostawiam w spokoju (mocno się grzeją)).
Zauważyłem, że część osób uważa że we wszystkich projektach na ATI taktowanie pamięci nie ma znaczenia a tak jest tylko w MW i PG.

goofyx

Cytat: lolek w 25 Lipiec 2011, 11:23
Znaczenie ma zarówno GPU jak i pamięci (ja osobiście podnoszę rdzeń, a mem zostawiam w spokoju (mocno się grzeją)).
Zauważyłem, że część osób uważa że we wszystkich projektach na ATI taktowanie pamięci nie ma znaczenia a tak jest tylko w MW i PG.
Ja mam terez podniesione z 725/1000 na 800/1100 <- potrzymam tak 2 godziny i może podniosę na 850/1250 i zobaczymy.

Tomasz R. Gwiazda

wiesz, a moze tak dla swietego spokoju by tak na stockowych ustawieniach jechac ? :)