pierwsze prehistoryczne oceanarium Ochaby Park Dinozaury

Zaczęty przez Troll81, 27 Lipiec 2011, 14:32

Troll81

Pierwszy na świecie Park (Prehistoryczne Oceanarium 3D) położony w miejscowości Ochaby (woj. śląskie) Polska

http://tech.wp.pl/kat,126394,title,AMD-Pierwsze-na-swiecie-Prehistoryczne-Oceanarium-3D-w-Polsce,wid,13633538,wiadomosc.html?src01=b1e96&ticaid=1cbc6

GRID

Te oceanarium jest w Ochaby ? To nie daleko Goofyxa. Jak będę w Krakowie to muszę przy okazji podskoczyć to tego Prehistorycznego Oceanarium 3D. Może najpierw Goofyx by podjechał i zobaczył czy warto. Bo w Belgii jest częsty proceder to ostre reklamowanie jakiejś ekspozycji a gdy zajdziesz popatrzeć, płacisz nie mało a na miejscu jest tylko parę plakatów i co drugi monitor nie działa. (ostatnie moje expoze na Atomium Bxl)

www.dream-park.pl/pl/rozrywka/oceanarium_prehistoryczne-7.html

AL

Ostatnio w mojej i Goofyxa okolicy to jest wręcz wysyp podobnych atrakcji, dwa parki z dinozaurami (Zator, Inwałd), park miniatur (również Inwałd zresztą po sąsiedzku z "Dinami") o ogromnej ilości parków linowych na każdym kroku nie wspominając.
Dla dzieci super sprawa i tyle w tym temacie. O tym w Ochabach nic nawet nie słyszałem - może w niedalekiej przyszłości uda mi się sprawdzić ile to jest warte.

Cyfron

Cytat: GRID w 05 Sierpień 2011, 09:40
w Belgii jest częsty proceder to ostre reklamowanie jakiejś ekspozycji a gdy zajdziesz popatrzeć, płacisz nie mało a na miejscu jest tylko parę plakatów i co drugi monitor nie działa.

potwierdzam - płaci się sporo za głupie wejście na górkę (np pod Waterloo)...