Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

ScApi vel sScApi

Zaczęty przez ScApi, 08 Sierpień 2011, 23:00

ScApi

Witam czcigodne grono pokornie liczących  :respect:

Trochę o mnie:

Na imię mi Sylwek ,pochodzę z małej malowniczej wioski w województwie Lubuskim (okolice Zielonej Góry), gdzie po dzieś dzień mieszkam, 24 wiosny już za mną.

Boinc już jakiś czas gościł na moim skromnym blaszaku, jeszcze za czasów K7S5A i Barthona 2500+ latek temu chyba z 7, ale jakoś po którymś formacie zapomniałem  :facepalm2: o tym pożytecznym wykorzystaniu PC.

Wróciłem w sumie z czystej ciekawości i z chęci dołożenia swojej skromnej cegiełki do czegoś pożytecznego a nie tylko zużywać kWh.
Dorobek skromny, miesiąc liczenia niecały, więc nie ma się czym chwalić, pokornie liczę PM.

Służbowo:
Serwisant Sprzętu IT, od strony elektronicznej i programowej, w zagadnieniach czysto technicznych nie siedzę bo to nie moja kategoria. Dokładnie zajmuję się Lutowaniem układów BGA/SMD, naprawami związanymi właśnie z elektroniką. Sieci WiFi no i defakto powiązane administracja serwerami Unix/Linux (sprzętowe platformy X86/X64 oraz MIPS/ARM).

Poza pracą:
O tu by się nazbierało, generalnie wszystko by omijać PC, ale ciężko z tym dzisiaj  ;) ale krótko:
Fotografia(plenerowa/krajobrazowa oraz portretowa) Motoryzacja(technicznie Fiat 126p na podwórku  %) oraz stary poczciwy Hyundai, czyli autka przy których nie da się nudzić) No i oczywiście Wędkarstwo(jak tylko jest chwila to okoliczna Odra zawsze w weekend ;) )

Ciut technicznie:

Liczydło nr1 vel Blaszak:

CPU=DualCore AMD Athlon II X2 220, 2800@3430 MHz
MB=Gigabyte GA-880GA-UD3H
PSU=CoolerMaster 550W


W poczekalni AMD HD5670 która już pomagała przy okazji SETI, ale niestety musi poczekać na nową Płytę Główną oraz CPU, a przede wszystkim na fundusze ;)

Aktualizacja blaszaka w trakcie  :arrr: Stan na dzien 11-10-2011r
Jest nowa płyta, jest 1 grafa (HD6770), czekam na Buldozerka i jeszcze jedna 6770 w planach  :attack:

Liczydło nr2: vel Odkurzacz, w ramach godzin pracy :):

CPU=Intel(R) Xeon(tm) CPU 2.40GHz x2 = 4 jajeczka

Na zakończenie liczbowo wygląda to tak:






aborek

Witam serdecznie kamrata na naszej łajbie :ahoy:

Troll81


tito


emik

witamy po staropolsku :parrrty:


krzyszp

Witam krajana, też pochodzę z dawnego zielonogórskiego i pod banderą lubuskiego liczę :)
Oczywiście dopisałem Cię do serwera statystyk  :parrrty:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

ScApi

Mała aktualizacja, bo dawno nie odświeżane.

Mianowicie, przykleiłem się coś do WCG i chyba przy nim pozostane:

i
Punktowo przekroczone 33.000  ;D

Troll81


krzyszp

Gratulacje  :parrrty:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

stiven