Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

RADEON 6970---NIE LICZY---

Zaczęty przez czysty911, 31 Sierpień 2011, 23:53

czysty911

Czesc chłopaki. Problem jak w temacie. Wszystko pięknie działało do czasu. Nagle BOINC nie widzi GPU... WTF? Gdy chcę się dołączyc do nowego projektu obok nazwy nie ma juz ikonek ATI pozostały tylko ikony multiCPU... Reinstalka klienta nic nie dała. Jakieś pomysły? PzDr

krzyszp

Podaj system jakiego używasz, numer wersji sterowników...
Czasami to nie 7-ka sama się zaktualizowała i zmieniła stery?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

lukaszja

Witaj!
Będą tu znacznie mądrzejsi ode mnie ale wiem, o co zapytają w pierwszej kolejności...
Podaj więc: system operacyjny (+ dane, czy to 32 czy 64 bit), wersja BOINCa, sterowników, liczone projekty (projekt) GPU i czy od czasu, gdy działało coś instalowałeś/zmieniałeś. A za chwilę wezmą Cię w obroty fachowcy ;)

--dubel, przepraszam---

Tomasz R. Gwiazda

i jak uruchamiasz boinc to w event logu jego (czy tez w polskiej wersji Wiadomosci)
to co sie pojawia

np. u mnie jest tak

2011-08-31 17:06:55 |  | ATI GPU 0: ATI Radeon HD 5800 series (Cypress) (CAL version 1.4.1417, 1024MB, 2720 GFLOPS peak)

czysty911

#4
Cytat: krzyszp w 31 Sierpień 2011, 23:57
Podaj system jakiego używasz, numer wersji sterowników...
Czasami to nie 7-ka sama się zaktualizowała i zmieniła stery?
7-ka 64 ULTIMATE/MOBO RAMPAGE EXTREME II/RADEON 6970/DOMINATOR GT 3x2GB 2000Mgz/i7 975/ 3xWD FYPS2002--RAID0 wszystkie stery czy to karty czy podzespołów łącznie z biosem zaktualizowane do najnowszych wersji. W wiadomosciach klienta jest informacja APPLICATION USES MISSING ATI GPU.... WERSJA BOINC 6.10.58. W systemie nic nie grzebałem -cudów nie robiłem-standardowe korzystanie z pudła. PzDr

goofyx

Cytat: krzyszp w 31 Sierpień 2011, 23:57
Podaj system jakiego używasz, numer wersji sterowników...
Czasami to nie 7-ka sama się zaktualizowała i zmieniła stery?
Ja miałem problemy na wszystkich kompach na których liczyłem na gpu na win 7 <- któraś z łatek wywala gpu :(
Ja musiałem na każdym kompie zrobić tak:
1. wyczyścić soft i stery od amd
2. zresecić
3. pozwolić aby win 7 se poinstalował szit
4. zresecić
5. Zapuścić instalację sterów i softu AMD
6. reset
7. dopiero teraz liczy gpu

Jedyny problem co mi został to fakt, że po tej samej łatce nie mogę dwóch kart na raz mieć w systemie tak jak miałem :(

AiDec

@czysty911:

Wymien BM na ten: http://boinc.berkeley.edu/dl/boinc_6.12.33_windows_x86_64.exe


Zalecam nie nadinstalowanie BM, ale calkowitra reinstalacje, z czyszczeniem katalogu (pozostalosci po deinstalacji). Po deinstalacji a przed instalacja nowego BM koniecznie restart kompa.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

czysty911

Cytat: AiDec w 01 Wrzesień 2011, 10:18
@czysty911:

Wymien BM na ten: http://boinc.berkeley.edu/dl/boinc_6.12.33_windows_x86_64.exe


Zalecam nie nadinstalowanie BM, ale calkowitra reinstalacje, z czyszczeniem katalogu (pozostalosci po deinstalacji). Po deinstalacji a przed instalacja nowego BM koniecznie restart kompa.
___KlOpS___ wszystko po staremu....

czysty911

Cytat: goofyx w 01 Wrzesień 2011, 00:46
Cytat: krzyszp w 31 Sierpień 2011, 23:57
Podaj system jakiego używasz, numer wersji sterowników...
Czasami to nie 7-ka sama się zaktualizowała i zmieniła stery?
Ja miałem problemy na wszystkich kompach na których liczyłem na gpu na win 7 <- któraś z łatek wywala gpu :(
Ja musiałem na każdym kompie zrobić tak:
1. wyczyścić soft i stery od amd
2. zresecić
3. pozwolić aby win 7 se poinstalował szit
4. zresecić
5. Zapuścić instalację sterów i softu AMD
6. reset
7. dopiero teraz liczy gpu

Jedyny problem co mi został to fakt, że po tej samej łatce nie mogę dwóch kart na raz mieć w systemie tak jak miałem :(
___KlOpS nr2___ LiPa...

krzyszp

Wrzuć jeszcze wszystko, co w wiadomościach wyświetla, jak włączasz managera.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

czysty911


czysty911

#11
Panowie STREAM  wyparował! Reinstalka naprawiła problem. SDK 2.2 działa bez problemu. Warto instalowac najnowszą wersję 2.5? Pozdrufffki i dziękuję wszystkim za pomoc. Do zamknięcia--AMEN!!!!